Ulubione
0
EVER

EVER Karta sieciowa do Powerline RT

Numer katalogowy Nr kat CKEVEKSPLRT,

Kod producenta Kod T/KKON-0011/00

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Karta Sieciowa NMC pozwala na zdalne zarządzanie zasilaczem UPS poprzez sieć lokalną, wewnętrzną (Intranet) lub zdalnie poprzez Internet. Sterowanie i obsługa UPS-a może odbywać się poprzez agentów SNMP, interfejs strony HTTP, bądź terminal Telnet.


Kartę Sieciowa NMC podłącza się za pośrednictwem złącza RJ-45 bezpośrednio do sieci lokalnej. Odbywa się to bez zajmowania portów szeregowych i bez konieczności używania osobnych programów zarządzających do każdego zasilacza. Dzięki zastosowanemu systemowi zabezpieczeń, dostęp do parametrów i kontroli UPS-a odbywa się z dowolnego komputera, pod warunkiem podania prawidłowego hasła do odczytu. W ten sposób administrator firmowej sieci Ethernet może szybko zareagować na bieżące potrzeby - związane z zasilaniem gwarantowanym - z każdego miejsca w firmie.

W sytuacji gdy wyjście zasilacza jest w stanie nieprawidłowym lub wystąpiły inne zdarzenia, karta zarządzająca pozwala na bezpieczne zamknięcie systemu operacyjnego na serwerze lub stacji roboczej, dzięki współpracy z programem SPS (System Protect Software), który można instalować na różnych systemach operacyjnych. Zamknięcie systemu może nastąpić w przypadku wystąpienia takich zdarzeń jak: nieprawidłowy stan wyjścia zasilacza, niski poziom baterii, przeciążenie lub przegrzanie zasilacza, zamknięcie według harmonogramu itd. Użytkownik może wybrać warunki, których wystąpienie spowoduje, że karta zarządzająca poinformuje SPS o zdarzeniu, a SPS bezpiecznie zamknie system operacyjny, zgodnie z ustawieniami.

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna

Bezpośrednie połączenie z siecią lokalną poprzez złącze RJ-45
Zdalna obsługa UPS-a za pośrednictwem protokołu SNMP, strony WWW lub terminala Telnet
Funkcja zegara czasu rzeczywistego (RTC)
Wsparcie dla szyfrowania SSL
Bezpieczne zamykanie systemu operacyjnego
Obsługa zasilacza UPS poprzez standardową bazę obiektów MIB lub zdefiniowaną przez użytkownika
Obsługa zasilaczy: POWERLINE RT, POWERLINE 11 oraz POWERLINE 31
Możliwość zamykania systemu z redundantnymi zasilaczami

Unboxing

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

EVER Karta siec...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: EVER Karta sieciowa do Powerline RT