Ulubione

Pioneer Odtwarzacz BDR-XD07TUHD B-R ZEW Recoreder black

Numer katalogowy Nr kat DXPIOBZXD07TUHD,

Kod producenta Kod BDR XD 07 TUHD

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

BDR-XD07TUHD

6x Slim Portable USB 3.0 BD/DVD/CD Burner. Obsługuje odtwarzanie blu-ray 4K Ultra HD, format BDXL i M-Disc. Super lekki. Zasilanie magistrali USB. Oprogramowanie Cyberlink w zestawie.

Cechy

 • BDR-XD07TUHD jest jednym z najmniejszych i najlżejszych na świecie przenośnych palników BD/DVD/CD obsługujących odtwarzanie Blu-ray 4K Ultra HD za pomocą oprogramowania CyberLink. Napęd obsługuje format BDXL i M-DISC. Ultrakompaktowy dysk USB 133×133mm USB 3.0 może odczytywać i zapisywać na wszystkich dyskach BDXL1, w tym trójwarstwowych nośnikach BD-R o rozmiarze 100 GB, czterowarstwowych nośnikach BD-R o rozmiarze 128 GB i nośnikach BD-RE o potrójnej warstwie 100 GB, a także konwencjonalnych płyt Blu-ray (jednowarstwowe nośniki 25 GB i dwuwarstwowe nośniki 50 GB). Przenośne urządzenie, mierzące tylko 133 mm (W) X 133 mm (D) X 14,8 mm (H) i ważące zaledwie 230 g, ma również możliwość zasilania bezpośrednio przez USB (nie wymaga zasilacza sieciowego). Dołączony kabel konwersji USB typu C, który umożliwia
 • łączenie się z komputerami PC i Mac z systemem Windows. BDR-XD07TUHD zawiera oprogramowanie CyberLink, "CyberLink Media Suite 10" tylko dla systemu operacyjnego Windows. Jest to potrzebne do pobrania za pośrednictwem sieci WEB. (https://jpn.pioneer/ja/pcperipherals/bdd/eula/cyberlink_media_suite/en.php) Klucz produktu do bezpłatnego pobrania jest dołączony. PowerDVD14 zapewnia nagradzane oprogramowanie do odtwarzania, a nawet wyskaluje zawartość w standardowej rozdzielczości do wysokiej jakości. PowerDirector 15 LE umożliwia importowanie domowych filmów, edytowanie ich, a następnie przesyłanie ich do serwisów społecznościowych. Power2Go 8 umożliwia nagrywanie cennych plików na Blu-ray (w tym potrójne i czterowarstwowe dyski BDXL), dvd lub cd.
 • Dzięki obsłudze BDXL i M-DISC możesz teraz wykonać kopie zapasowe plików z mniejszą liczbą dysków niż kiedykolwiek wcześniej, a ponieważ dysk jest przenośny i zasilany magistralą USB, wszystko to można wykonać praktycznie
 • wszędzie. BDR-XD07TUHD może zapisywać do 6x2 na nośnikach dwuwarstwowych BD-R i BD-R (DL). Jeden dysk DL BD-R może pomieścić taką samą ilość danych jak 10 płyt DVD (jednowarstwowych). Jeden dysk QL może pomieścić taką samą ilość danych jak 27 płyt DVD (jednowarstwowych). Dysk jest również wstecznie kompatybilny z odczytem i zapisem na większości nośników dvd i CD. Kliknij na zakładkę "Dane techniczne", aby zobaczyć wszystkie obsługiwane formaty multimediów oraz prędkości odczytu i zapisu/nagrywania osiągalne dla każdego formatu.
 • BDR-XD07TUHD posiada również unikalne funkcje, takie jak PowerRead, Tryb Auto Quiet i PureRead3 +2. Funkcja PowerRead może zapewnić płynniejsze odtwarzanie filmów, gdy płyta ma odciski palców lub drobne zadrapania powierzchni. Tryb Auto Quiet inteligentnie dostosowuje prędkość obrotu dysku, aby zmniejszyć hałas (przydatny podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki), a PureRead automatycznie dostosowuje parametry dysku, aby zminimalizować usterki dźwięku podczas odtwarzania muzyki. Tryb automatycznego wyciszenia i PureRead można skonfigurować, a także włączyć i wyłączyć za pomocą narzędzia Pioneer BDR-XD07TUHD Drive Utility.

Obsługa odtwarzania blu-ray 4K Ultra HD za pomocą dołączonego oprogramowania CyberLink. Obsługa odtwarzania

 • Blu-ray 4K Ultra HDz rozdzielczością 4K (pozioma 3840 x pionowa 2160), która jest wyższa niż pełna rozdzielczość wysokiej rozdzielczości, obsługa standardu odtwarzania Blu-ray 4K Ultra HD z bogatym tonem kolorów i możesz cieszyć się żywą jakością obrazu na komputerze.

Długoterminowa ochrona danych dzięki obsłudze M-DISC

 • Obsługa odczytu i zapisu M-DISC (DVD, BD: SL25GB/DL50GB/TL100GB) wprowadzonego przez Millenniata, Inc. 

Kompaktowy, dobrze wyważony korpus

 • Typ Clamshell, który umożliwia łatwe wynos i wynos dysku w wąskim miejscu. 230g super lekki i 133×133mm CD rozmiar kompaktowy korpus.

Obsługa nowego standardowego USB "Type-C"

 • Obsługa nowego standardowego USB "Type-C". W pakiecie zarówno kabel USB typu A, jak i kabel konwersji USB typu C można podłączyć do szerokiej gamy terminali z zaciskami USB.
 • USB typu C to nowy standard przyjęty dla komputerów Mac, najnowszych mobilnych komputerów z systemem Windows, terminali z systemem Android itp., umożliwiający szybki transfer równoważny USB3.0.

"PureRead 3+", który wiernie odczytuje płyty audio CD

 • Zadrapania i odciski palców na płytach CD mogą spowodować ich pominięcie. Dysk zwykle sprawia, że obliczone odgadnąć na nieczytelne dane i próbuje poprawić to, aby dopasować oryginalną muzykę. Jednak nie jest to w 100% dokładne. PureRead3+, po włączeniu, sprawia, że dysk ponownie odczytać zasłonięte dane, aby wyodrębnić oryginalną muzykę tak dokładnie, jak to możliwe.

Szybsze nagrywanie

 • Do 16x2 zapis na płytach jednowarstwowych BD-R, 14x na płytach BD-R DL i 8x zapis na płytach trójwarstwowych BD-R.

Przechowywanie większej ilości danych

 • Do 156% więcej pojemności niż dwuwarstwowa płyta Blu-ray o pojemności 50 GB. Format BDXL obsługuje nośniki Blu-ray BDXL (w tym 128 GB poczwórnych warstw (QL) i 100 GB potrójnej warstwy (TL) Blu-ray Disc).

Ekologiczny napęd

 • Mniejsze opakowania - oszczędność zasobów i transport paliwa. Mniejsze zużycie energii na zewnętrznych dyskach USB, co pozwala na ekologiczne napędy z napędem magistrali USB. 

Płynne odtwarzanie filmów

 • Zadrapania, odciski palców i inne nieprawidłowości na powierzchni płyty mogą czasami powodować zatrzymanie odtwarzania filmów Blu-ray i DVD. Jeśli dysk obsługujący funkcję PowerRead nie jest w stanie odczytać zatkanych obszarów dysku, spróbuje szybko przejść do następnego dostępnego punktu danych, co spowoduje płynniejsze odtwarzanie filmów Blu-ray i DVD3.

Inteligentniejszy napęd

 • Pioneer jeździ w trybie Auto Quiet, monitoruje sposób ich wykorzystania i automatycznie dostosowuje prędkość do przesyłania danych oraz niską prędkość odtwarzania muzyki lub filmu.

Informacje techniczne

Model BDR-XD07TUHD
Max. prędkość odczytu CD 24 x
Max. prędkość odczytu DVD-ROM 8 x
Max. prędkość odczytu DVD-RAM 5 x
Max. prędkość odczytu BD 6 x
Wymiary 133 mm x 133 mm x 14,8 mm 
Max. prędkość zapisu CD-R 24 x
Max. prędkość zapisu CD-RW 6 x
Max. prędkość zapisu DVD-R 24 x
Max. prędkość zapisu DVD-RW 6 x
Max. prędkość zapisu DVD+R 8 x
Max. prędkość zapisu DVD+RW 8 x
Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) 6 x
Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) 6 x
Max. prędkość zapisu DVD-RAM 5 x
'Max. prędkość zapisu BD-R (SL/DL) 6 x
Max. prędkość zapisu BD-RE (SL/DL) 6 x
Typ napędu Slim (12,7 mm)
Interfejs USB 2.0 , USB 3.0
Funkcja Zapis płyt BD , Zapis płyt CD , Zapis płyt DVD
Odczytywane formaty płyt CD CD-R , CD-ROM , CD-RW
Odczytywane formaty płyt DVD DVD+/-R , DVD+/-R DL , DVD+/-RW , DVD-RAM
Odczytywane formaty płyt BluRay BD-R (SL) , BD-RE (SL) , BD-ROM (DL) , BD-ROM (SL)
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor przedniego panelu Czarny
Waga 230 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Wersja Box
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS , Windows 10 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1
abid 776866
Wymagania sprzętowe MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE - 4K ULTRA HD BLU-RAY
 • System operacyjny - Windows10
 • Procesor Intel Core i7/i5 7/i5 7 generacji dla komputerów stacjonarnych (Kaby Lake-S), procesor Intel Core 7 i7/i5 generacji dla notebooka (Kaby Lake-H) *Procesor U jest niezgodny
 • Gpu - Intel HD Graphics 630 (wewnętrzny procesor graficzny dla procesora 7 generacji)
 • Pamięć - Minimum 6 GB
 • Wyświetlacz zewnętrzny - Zgodność z HDMI 2.0a i HDCP 2.2, wyświetlacz 4K (minimalna rozdzielczość wyświetlacza 3840 x 2160), zgodność z HDR (niezgodny wyświetlacz odtwarza zawartość HDR w formacie HDR>SDR).
 • Płyta główna - Intel SGX (Software Guard Extensions) obsługuje płytę główną intel serii 200, zgodność z wyjściem HDCP 2.2 /HDMI 2.0a, zgodność z wewnętrznym wyjściem INTEL wewnętrznym procesorem graficznym
MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE - ZAPIS/ODCZYT BD/DVD/CD
 • System operacyjny - Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10, Mac OS X 10.11, macOS Sierra

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Pioneer Odtwarz...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Pioneer Odtwarzacz BDR-XD07TUHD B-R ZEW Recoreder black