Ulubione
MSI

MSI GeForce GTX 1080 8GB DDR5 256BIT DVI/HDMI/3DP BOX

Numer katalogowy Nr kat KGMSIN108545000,

Kod producenta Kod GEFORCE GTX 1080 FOUNDERS EDIT

Chipset

NVIDIA GeForce® GTX 1080

,

GeForce GTX 1080

Złącze karty graf. PCI-E 16x ver. 3.0
Producent chipsetu nVidia
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Najlepsza platforma gamingowa - Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX.
Karty graficzne GeForce GTX są najbardziej zaawansowanymi kartami, jakie kiedykolwiek stworzono. Odkryj bezprecedensową wydajność, energooszczędność oraz wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.
Najlepsza karta graficzna do wirtualnej rzeczywistości
Unikatowy zestaw funkcji przygotowanych przez firmę NVIDIA zapewnić Ci odpowiedni poziom wydajności, jakości obrazu oraz niskich czasów opóźnień, dzięki czemu wrażenia w świecie wirtualnej rzeczywistości staną się niesamowite
Lepsze wrażenia w grach
Najprostszy sposób na to, aby zaktualizować sterowniki, optymalizować gry i dzielić się swoimi zwycięstwami
Gra bez zacięć i efektu rozrywania obrazu
Synchronizacja częstotliwości odświeżania wyświetlacza z procesorem graficznym GeForce GTX w celu zapewnienia szybkiej i płynnej rozgrywki
NVIDIA GeForce GTX 1080 to nowy, flagowy, najbardziej zaawansowany procesor graficzny do gier jaki kiedykolwiek stworzono. Bazujący na nowej architekturze NVIDIA Pascal ™, ten przełomowy GPU zapewnia najlepszą na rynku wydajność, zaimplementowano w nim innowacyjne, nowe technologie gamingowe i pozwala cieszyć się nowej generacji, wciągającą technologią VR.
WYDAJNOŚĆ
Biorąc pod uwagę możliwości jakimi charakteryzuje się GeForce GTX 1080, to można stwierdzić, że konstruktorom udało się dokonać ogromnego skoku technologicznego pod względem wydajności i sprawności energetycznej. Do budowy karty wykorzystano nowej generacji układy korzystające z ultraszybkich tranzystorów FinFET oraz technologię pamięci GDDR5X o dużej przepustowości. Dzięki nim oraz dodatkowo, za sprawą obsługi funkcji zaimplementowanych w bibliotekach graficznych DirectX 12, użytkownik może liczyć na wydajność, wyjątkowe wrażenia w grach i płynną rozgrywkę, a jednocześnie urządzenie wciąż pozostaje energooszczędne.
NOWEJ GENERACJI TECHNOLOGIE GAMINGOWE
GeForce GTX 1080 korzysta z mocy obliczeniowej architektury Pascal, aby sprostać wymaganiom najnowszych wyświetlaczy, w tym urządzeń VR, ekranów ultra-wysokiej rozdzielczości oraz systemów wielomonitorowych. Karta zgodna jest z technologią NVIDIA GameWorks ™, która zapewnia płynną rozgrywkę, filmowe wrażenia, a także pozwala na rewolucyjne, 360-stopniowe, dookólne przechwytywanie obrazu, nawet w środowisku VR.
ZGODNOŚĆ VR READY
Odkryj wyjątkową wydajność niezbędną do obsługi następnej generacji technologii VR. Dzięki tej wydajności, a także za sprawą najniższych opóźnień i możliwości podłączania do karty urządzeń w trybie plug-and-play, będziesz mógł swobodnie korzystać z produkowanych przez wiodące firmy zestawów VR, które zgodne są z technologią NVIDIA VRWorks ™. System dźwięku VR, odwzorowanie fizyki i wrażeń dotykowych, pozwolą Ci dosłownie usłyszeć i odczuć każdy możliwy moment.
PRZEŁOMOWA, NOWA KONSTRUKCJA
Drobiazgowa konstrukcja nowej karty GeForce GTX 1080 sprawia, że może ona w wyjątkowo wydajny sposób odprowadzać ciepło korzystając z materiałów wysokiej jakości oraz systemu chłodzenia typu vapor chamber, dzięki czemu karta jest nie tylko dobrze chłodzona, ale również świetnie wygląda.

Informacje techniczne

Producent chipsetu nVidia
Model

GeForce GTX1080

Chipset

NVIDIA GeForce® GTX 1080

,

GeForce GTX 1080

Złącze karty graf. PCI-E 16x ver. 3.0
Wersja Box
Taktowanie rdzenia 1607 MHz
Wymiary

269 x 111 x 40 mm

Chłodzenie Aktywne
Obsługiwane standardy DirectX 12 , OpenGL 4.5
Taktowanie rdzenia (Boost) 1733 MHz
Prezentacja 3D

Pamięć

Rodzaj pamięci DDR5X
Taktowanie pamięci 10010 MHz
Wielkość pamięci VRAM 8 GB
Szyna pamięci 256-bitowa

Złącza

Porty wideo 1 x DVI-D , 1 x HDMI , 3 x DisplayPort

Inne

Gwarancja 36

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

MSI GeForce GTX...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MSI GeForce GTX 1080 8GB DDR5 256BIT DVI/HDMI/3DP BOX