Ulubione

Creative Labs Karta dźwiękowa wewnętrzna Sound Blaster Z SE

Numer katalogowy Nr kat KKCRLW000000010,

Kod producenta Kod 70SB150000004

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Sound Blaster Z SE

Wydajna karta dźwiękowa PCI-e do gier i rozrywki z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Najnowszy model z naszej serii wysoce wydajnej kart dźwiękowych Z, tj. Sound Blaster Z SE, jest wydaniem specjalnym wyposażonym w ulepszone funkcje zapewniające niesamowitą jakość dźwięku. Posiada nie tylko te same niesamowite specyfikacje dźwięku, które sprawiły, że jego poprzednik stał się najlepiej sprzedającym modelem, ale także profile akustyczne do gier i ustawienia wstępne korektora dźwięku mikrofonu poprawiające jakość gier i rozrywki.

Gry:
zacznij rozgrywkę od razu dzięki naszym profilom gier, które zostały zoptymalizowane dla najbardziej popularnych gier, takich jak PUBG i Fortnite, lub dostosuj ustawienia korektora dźwięku do własnych potrzeb.

Czat głosowy:
wybierz jedno z ustawień wstępnych korektora dźwięku mikrofonu, które umożliwia kompensację ustawień wbudowanego mikrofonu zestawu słuchawkowego, aby dźwięk brzmiał bardziej naturalnie i wyraźnie podczas rozmowy.

Odstep Sygnalu Od Szumu
Odstep sygnalu od szumu wynoszacy 116 dB oznacza, ze karta oferuje dzwiek o czystosci > 99,99%, dzieki czemu jest 35,4 razy lepsza od zintegrowanej karty dzwiekowej.

Procesor dźwięku Sound Core3D
Wielordzeniowy procesor dźwięku Sound Core3D zapewnia wysokiej jakości, nieskazitelny dźwięk bez przeciążania głównego procesora, co zapewnia lepszą ogólną wydajność komputera.

Zaawansowane rozwiązania dźwiękowe

Uzyskaj najlepszą jakość dźwięku dzięki funkcjom karty Sound Blaster Z SE, takim jak pozłacane złącza, technologia optymalizacji głośników i kodowanie zawartości cyfrowej. Karta dźwiękowa obsługuje też protokół Audio Stream Input / Output (ASIO) zapewniający niskie opóźnienia i wysokiej jakości dźwięk.

Wykorzystaj w pełni możliwości swojego zestawu słuchawkowego do gier

Nasz Sound Blaster Z SE jest wyposażony we wzmacniacz słuchawkowy, który z łatwością obsługuje słuchawki studyjnej klasy do 600 .

Dostrojone ustawienia wstępne korektora dźwięku słuchawek

Rozszerzyliśmy też listę profili słuchawek o najnowsze modele, takie jak Sennheiser HD 280 Pro, Corsair HS50 i Philips Fidelio X2HR, zapewniając najlepszą jakość dźwięku po ich podłączeniu do karty dźwiękowej Sound Blaster Z SE.

Profile gier SBX karty Sound Blaster
Nasze zaktualizowane profile gier SBX do najbardziej popularnych tytułów, takich jak Apex Legends, Fortnite, Overwatch i PlayerUnknown's Battlegrounds, są dostrajane wewnętrznie i optymalizowane, tak aby zapewnić jak najlepszy dźwięk w konkretnych grach.

Zamiast tworzyć własne profile od podstaw, można po prostu wybrać odpowiednią grę z listy w oprogramowaniu i zacząć rozgrywkę od razu. Można też dostosować profil do swoich potrzeb.

Immersyjny dźwięk przestrzenny
Poza naszą technologią Surround Virtualization karta Sound Blaster Z SE obsługuje teraz wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 na głośnikach i słuchawkach, oraz dyskretny dźwięk 5.1 na głośnikach. Można nawet przełączać się między słuchawkami a głośnikami w celu zwiększenia tonów niskich lub odcięcia się od otoczenia, używając oprogramowania Sound Blaster Command.

Dolby Digital Live i kodowanie DTS Connect dodatkowo wzbogacają ofertę przekazywania dźwięku do zewnętrznych urządzeń audio.

Wyraźny głos bez zakłóceń

Ustawienia wstępne korektora dźwięku mikrofonu umożliwiają poprawienie jakości komunikacji i zapewnienie wyraźnego głosu. Dostępne są w oprogramowaniu Sound Blaster Command. Kompensują one ustawienia wbudowanego mikrofonu zestawu słuchawkowego, np. redukując nierówność tonacji, zapewniając bardziej naturalne brzmienie lub poprawiając tony średnie, aby zapewnić wyraźność głosu.

Dodatkowo technologia CrystalVoice umożliwia usuwanie echa, hałasów z otoczenia i wyróżnienie głosu w strefie (funkcja koncentracji na głosie), aby utrzymać i wzmocnić poziom głosu, niezależnie od odległości od mikrofonu. Idealne rozwiązanie do gier, a nawet wideokonferencji podczas pracy w domu.

Oprogramowanie Sound Blaster Command
Oprogramowanie umożliwia dostęp do pełnego pakietu wiodących technologii przetwarzania dźwięku Sound Blaster, takich jak dźwięk przestrzenny 7.1 zapewniający niesamowitą immersję, Crystalizer poprawiającą zakres dynamiki dźwięku lub Niskie tony, która daje mocniejsze tony niskie. Wszystkie funkcje korekty można dostosowywać w oprogramowaniu Sound Blaster Command na komputerze.

Informacje techniczne

Chipset Sound Core3D
Wymagania sprzętowe
 • Procesor Intel Core 2 Duo lub równoważny procesor AMD, zalecana prędkość 2,2 GHz lub wyższa
 • Płyta główna Intel, AMD lub inna w 100% zgodna
 • System operacyjny Microsoft Windows 10 (32 / 64-bitowy); Windows 8 (32 / 64-bitowy); Windows 7 (32 / 64-bitowy)
 • 1 GB pamięci RAM
 • > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Dostępne złącze PCI Express (x1, x4 lub x16)
Technologie
 • ASIO 2.0
 • CrystalVoice
 • Scout Mode
 • Kodowanie DTS Connect
 • SBX Pro Studio
 • Dolby Digital Technology
Stosunek sygnału do szumu 116 dB
Wzmacniacz słuchawkowy 600 Ω
Próbkowanie 24 bit
Częstotliwość próbkowania 192 kHz
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10 , Windows 7 , Windows 8
Interfejs PCIe
Liczba kanałów audio 5.1
Złącza 1x 3,5mm minijack Line In / Mikrofon , 1x 3,5mm minijack Słuchawki , 1x Wejście optyczne TOSLINK , 1x Wyjście optyczne TOSLINK , 3x 3,5mm minijack Głośniki

Fizyczne

Kolor Czerwony

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
 • Karta dźwiękowa Sound Blaster Z SE
 • Skrócona instrukcja obsługi
abid 805431

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Creative Labs K...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Creative Labs Karta dźwiękowa wewnętrzna Sound Blaster Z SE