Ulubione

Western Digital HDD Red 1TB 2,5'' 16MB SATAIII/5400rpm

Numer katalogowy Nr kat DHWDCWBT100JFCX,

Kod producenta Kod WD10JFCX

Interfejs dysku SATA III - 6 Gb/s
Pojemność dysku 1 TB
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Dysk twardy Red 1TB 2,5 16MB WD10JFCX
Dysk WD Red jest dostępny dla każdego zgodnego systemu NAS, aby zaspokoić potrzeby przechowywania danych. Dzięki napędom o pojemności do 10 TB WD Red oferuje szeroką gamę rozwiązań dla klientów, którzy chcą zbudować wydajne rozwiązanie pamięci masowej NAS.

Serce systemu NAS

 • Dyski Western Digital WD Red Plus NAS spełniają wiele wymogów dotyczących magazynów danych oraz pozwalają zwiększyć wydajność i niezawodność systemów pracujących nieprzerwanie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dyski WD Red Plus 2,5 NAS zostały opracowane specjalnie z myślą o wspólnym użytkowaniu w środowisku NAS (do 8 kieszeni) i zapewnianiu szybszego dostępu, dublowania danych oraz ogromnej pojemności.

Zaprojektowany do systemów NAS

 • Wybierając dyski do systemu NAS, nie warto iść na kompromis. Potrzebujesz mocy, pojemności i niezawodności. Dyski WD Red Plus są doskonałe do archiwizacji i udostępniania danych, a także do budowania macierzy RAID w systemach wykorzystujących ZFS i inne systemy plików.

Kompatybilność z systemami NAS

 • Wykorzystana w każdym dysku WD Red Plus technologia NASware 3.0 pomaga odpowiednio zarządzać wydajnością w pracujących ciągle systemach NAS.

Niezawodny w kluczowych momentach

 • Dyski systemów NAS pracują razem na niewielkiej przestrzeni, dlatego dyski WD Red Plus zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować niską temperaturę oraz niski poziom hałasu i drgań podczas pracy.

Siła Red Plus

 • Dyski WD Red Plus mogą być głównym elementem Twojej cyfrowej kolekcji plików multimedialnych dzięki temu, że gwarantują ogromną ilość miejsca, szybki dostęp oraz możliwość streamingu danych do domu, biura lub dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Korzyści dla małych firm

 • Utworzenie niewielkiego systemu NAS to dla małej firmy doskonałe rozwiązanie. Własny serwer NAS wyposażony w dyski WD Red Plus pomagają zagwarantować dostępność aplikacji, plików i ważnych dokumentów z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Korzyści dla małych  i średnich firm

 • Systemy NAS mogą być rozbudowywane w miarę rozwoju przedsiębiorstwa. Dyski WD Red NAS sprawdzają się w systemach obejmujących do 8 dysków, dzięki czemu możesz zacząć od małego systemu i stopniowo dodawać kolejne dyski w miarę potrzeb.

Opracowany z myślą o systemach NAS

 • Standardowe dyski twarde do komputerów stacjonarnych nie są przeznaczone do środowisk NAS. Wybierz dysk, który został zaprojektowany właśnie w takim celu WD Red Plus jest gotowy na takie wyzwania.

Ochrona przed zakłóceniami i drganiami

 • Zaprojektowane do pracy samodzielnej dyski do komputerów stacjonarnych nie oferują wystarczającej ochrony przed drganiami i zakłóceniami, które występują w systemach wielodyskowych. Dyski WD Red Plus są zaprojektowane do wielodyskowych systemów NAS. 

3-letnia ograniczona gwarancja

 • Każdy dysk WD Red Plus jest objęty światowej klasy obsługą serwisową oraz 3-letnią ograniczoną gwarancją.

Dane podstawowe

Model WD10JFCX
Typ dysku HDD
Typ napędu Wewnętrzny

Informacje techniczne

Pojemność dysku 1 TB
Waga 115 g
Wysokość 9.5 mm
Szerokość 69.85 mm
Głębokość 100.2 mm
Interfejs dysku SATA III - 6 Gb/s
Prędkość obrotowa 5400 obr/min
Format szerokości 2,5'' (SFF)

Pozostałe

Gwarancja 36
abid 647077

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Western Digital...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Western Digital HDD Red 1TB 2,5'' 16MB SATAIII/5400rpm