Ulubione
Seagate

Seagate Dysk zewnętrzny FAST SSD 500GB USB-C

Numer katalogowy Nr kat DGSGTZB500401CM,

Kod producenta Kod STCM500401

Interfejs dysku USB Type C
Pojemność dysku 500 GB
Prędkość odczytu 540 MB/s
Prędkość zapisu 500 MB/s
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Elegancki, wysoce wydajny dysk SSD dla specjalistów technicznych w ciągłym ruchu Do 2 TB pojemności Elegancki, stylowy i ultranowoczesny wygląd Lekki oraz odporny na wstrząsy możesz go wszędzie zabrać Technologia USB-C stworzona z myślą o przyszłości Transmisja danych z szybkością zapisu/odczytu do 540/500 MB/s Oprogramowanie do synchronizacji folderów dba o aktualizacje ważnych plików Seagate Fast SSD to idealna przenośna pamięć masowa do zastosowań osobistych. Lekki i stylowy dysk SSD mieści do 2 TB Twoich ulubionych zdjęć, filmów i niezbędnych plików. Ponadto zastosowanie odwracalnego kabla USB-C oznacza bezproblemową łączność ze stale rosnącą liczbą kompatybilnych urządzeń korzystających z USB-C.

 • Dysk Seagate Fast SSD charakteryzuje się również jedną z najwyższych w branży szybkości odczytu/zapisu do 540/500 MB/s. Możesz też skorzystać z opcji synchronizacji folderów do monitorowania folderu docelowego pod kątem dodawania, usuwania i zmieniania plików.
 • Elegancki wygląd.Staranność wykonania sprawia, że dysk Fast SSD jest elegancki, lekki i odporny na wstrząsy. Przetrzyma wszystko, co może się przytrafić w czasie transportu.
 • Prawdziwa szybkość. Dzięki maksymalnej sekwencyjnej szybkości odczytu/zapisu wynoszącej nawet 540/500 MB/s możesz pracować nad każdym projektem, w dowolnym czasie i bezpośrednio z poziomu dysku Fast SSD.
 • Dołączone narzędzia do formatowania pozwalają zoptymalizować dysk pod kątem maksymalnej wydajności i kompatybilności dysku z systemem OS. USB-C zapewnia zgodność z przyszłymi urządzeniami.
 • Technologia USB-C jest coraz częściej akceptowana i używana. Dysk Fast SSD pomaga przygotować pod nią grunt.
 • Dysk został wyposażony w technologię USB-C, a odwracalny kabel USB-C zapewnia bezproblemową łączność. D
 • ołączony w zestawie kabel USB Typ-C do Typ-A gwarantuje kompatybilność.
 • Wygodna synchronizacja folderów. Możesz tworzyć lustrzane odbicia swoich plików i projektów za pomocą dołączonego oprogramowania do synchronizacji folderów. Oznacza to, że po wyborze folderu do monitorowania dysk Fast SSD będzie automatycznie aktualizował najnowsze zmiany w plikach.

Dane podstawowe

Model Fast SSD
Typ dysku SSD
Typ napędu Zewnętrzny

Informacje techniczne

Pojemność dysku 500 GB
Waga 82 g
Prędkość odczytu 540 MB/s
Prędkość zapisu 500 MB/s
Wysokość 94 mm
Szerokość 79 mm
Głębokość 9 mm
Interfejs dysku USB Type C
Prezentacja 3D
Format szerokości 2,5'' (SFF)

Pozostałe

Kolor Czarny
Gwarancja 60

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Seagate Dysk ze...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Seagate Dysk zewnętrzny FAST SSD 500GB USB-C