Ulubione

Mach Xtreme EXPRESS PCIE SSD 1TB 850/800MB/s 100k IOPs Low Profile

Numer katalogowy Nr kat DGMEXWET10EXPRE,

Kod producenta Kod MXSSDEPCIE-1T

Interfejs dysku PCI-Express
Pojemność dysku 1 TB
Prędkość odczytu 850 MB/s
Prędkość zapisu 800 MB/s
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Ile razy się denerwowałeś, gdy komputer zaczynał wolniej działać i odczytywał ze starego i głośnego dysku HDD pełno danych. Uruchomienie nawet prostego programu zabierało tak dużo czasu, że człowiek szedł sobie zrobić następną kawę, a praca już w samym programie przy ciągłych „zawiechach” i doczytywaniu danych z wolnego twardziela powodowała u Ciebie tylko kolejne nerwobóle. Dzisiaj możesz się tych wszystkich niedogodności pozbyć, bo na rynek Polski wchodzą nowe piekielnie szybkie dyski Mach Xtreme Express. Nawet najnowszy standard SATA III (maksymalnie 6000 Megabitów) jest dla nich za wolny i dlatego dyski podłącza się bezpośrednio do płyty głównej przez złącze PCI-Express 2.0 typu x2.

Mach Xtreme Express potrafią odczytywać dane z zawrotną prędkością 800 Mebabajtów (6400 Megabitów) oraz zapisywać dane z szybkością 650 Megabajtów (5200 Megabitów). Maksymalny czas dostępu do danych wynosi 0.1 milisekundy, co w praktyce oznacza, że wszelkie dane zapisane na tych szybkich dyskach będą od razu dostępne dla procesora i karty graficznej. Nie będzie już więcej tak zwanego wąskiego gardła, przez które w normalnej codziennej pracy i często w grach nie można było tak naprawdę wykorzystać możliwości wydajnego komputera. Po co komu szybka karta graficzna, skoro pliki od kilkuset tekstur na planszy z powolnego dysku twardego jeszcze się nie załadowały?

Dyski Mach Xtreme są dostępne w rozmiarach 128 GB, 256 GB, 512 GB oraz 1024 GB. Expressy to w tej chwili jedyne takie dyski na świecie, które do działania nie potrzebują dodatkowych sterowników i oprogramowania. Oznacza to, że bez względu na to jaki system operacyjny działa w tej chwili na Twoim PC, masz stuprocentową pewność, że po podłączeniu dysków MX do komputera, wszystko będzie bezproblemowo i przede wszystkim bardzo szybko działać i to bez instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania.

W opakowaniu znajdziemy dodatkową zaślepkę PCIe typu low profile, przez co dyski można zamontować także w małych komputerach media center i używać na przykład do rozegrania meczu twojej ulubionej drużyny w pełnej rozdzielczości Full HD bez żadnej stratnej kompresji.

Dane podstawowe

Model EXPRESS
Typ dysku SSD
Typ napędu Wewnętrzny
Format szerokości dysku PCI-E

Informacje techniczne

Pojemność dysku 1 TB
Waga 125 g
Prędkość odczytu 850 MB/s
Prędkość zapisu 800 MB/s
Wysokość 19 mm
Szerokość 69 mm
Głębokość 152.5 mm
Poziom hałasu brak danych
Interfejs dysku PCI-Express
Prędkość obrotowa SSD

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Mach Xtreme EXP...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Mach Xtreme EXPRESS PCIE SSD 1TB 850/800MB/s 100k IOPs Low Profile