Ulubione
0
Adata

Adata Radiator M2 SSD z wentylatorem ASTORM-C

Numer katalogowy Nr kat AWADARASTORMC01,

Kod producenta Kod ASTORM-C

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Radiator M2 SSD z wentylatorem ASTORM-C

Radiator XPG STORM jest pierwszym dostępnym na rynku radiatorem obsługującym dyski półprzewodnikowe RGB M.2 2280 SSD. Wykonany z aluminium i wyposażony we wbudowany wentylator radiator STORM zmniejsza temperaturę dysku M.2 SSD w znacznym stopniu dla zapewnienia stabilności i optymalnej wydajności dysku. Oprócz doskonałego chłodzenia radiator STORM jest również kompatybilny z aplikacjami do kontroli podświetlenia RGB od głównych producentów płyt głównych, zapewniając użytkownikom konfigurowanie efektów świetlnych, kolorów, wzorów, itp. Radiator STORM łączy w sobie doskonałe funkcje chłodzenia i estetykę designu.

Zaprojektowany dla dysków półprzewodnikowych M.2 2280

Radiator XPG STORM jest pierwszym na rynku radiatorem typu DIY (Do-It-Yourself) dedykowanym specjalnie dla dysków półprzewodnikowych M.2 2280 SSD. Może być używany w kombinacji z dowolnym dyskiem półprzewodnikowym M.2 2280 dla efektywnego chłodzenia i lepszej obsługi zadań o wysokiej intensywności, jak np. gry, podwyższanie częstotliwości taktowania, renderowanie grafiki 3D i edytowanie filmów wideo.

Wieloelementowe chłodzenie
Radiator XPG STORM zawiera płytkę drukowaną PCB, wentylator i aluminiowy rozpraszacz ciepła. Wentylator w połączeniu z rozpraszaczem ciepła pozwala obniżyć temperaturę dysku M.2 SSD o przynajmniej 25%, a w niektórych przypadkach o wiele więcej. Radiator STORM DIY jest łatwy w obsłudze, ponieważ zawiera nałożoną fabrycznie pastę termiczną. Użytkownik musi tylko umieścić go na dysku M.2 2280 SSD i podłączyć do głowicy wentylatora.
* Uwaga : Wydajność może być zróżnicowana w zależności od różnic w platformach oraz narzędzi aplikacji.

Konfigurowalne podświetlenie RGB

Radiator STORM obsługuje domyślne tryby podświetlenia RGB, jak również klika aplikacji do kontroli podświetlenia RGB od głównych producentów płyt głównych, umożliwiając użytkownikom łatwe konfigurowanie i zarządzanie podświetleniem RGB. Dla użytkowników dostępne są takie funkcje, jak efekty RGB, sekwencje kolorów, natężenie, włączanie/wyłączanie podświetlenia i dodatkowe funkcjonalności.
* Uwaga: Jeżeli płyta główna zawiera 4-pinową głowicę RGB, efekty RGB można dowolnie konfigurować za pomocą aplikacji.

Instalacja bez użycia narzędzi
Użytkownicy mogą wybrać opcję podłączenia radiatora STORM do zasilacza PSU lub do płyty głównej. W przypadku podłączenia do zasilacza PSU należy używać kabla zasilającego Molex w celu podłączenia do 6-pinowego kabla Molex/PCIe zasilacza PSU. W przypadku bezpośredniego podłączenia do płyty głównej należy podłączyć systemowy przewód wentylatora do dostępnej głowicy wentylatora. W systemie BIOS należy ustawić napięcie złącz wentylatora na wartość 12V. Jeżeli płyta główna zawiera 4-pinową głowicę RGB, należy podłączyć do niej przewód sterowania RGB i skonfigurować podświetlenie z poziomu aplikacji.

Informacje techniczne

Wymiary

81,5 x 24,55 x 23,1 mm

Waga 27.8 g
Interfejs dysku M.2
Prezentacja 3D
Prędkość wentylatora (maks.) 16500 obr./min

Pozostałe

Kolor Czarny
Gwarancja 12

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Adata Radiator ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Adata Radiator M2 SSD z wentylatorem ASTORM-C