Ulubione

Zalman Wentylator CNPS16X Black CPU Cooler 120mm ARGB x2

Numer katalogowy Nr kat AWZALWPCNPS16XB,

Kod producenta Kod CNPS16X BLACK

Poziom hałasu 27 dB
Przepływ powietrza 49 cfm
Wentylator 12 cm
Liczba wentylatorów 2
Waga 0.88 kg
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Zalman CNPS16X - wysokiej wydajności chłodzenie. Dwa ciche wentylatory 120 mm z adresowalnym oświetleniem RGB zapewniają wysoki potencjał chłodzenia i stylowy wygląd. Dwa potężne wentylatory 120 mm z diodami ARGB, które zapewniają szybkie odprowadzenie ciepła i zapewniają stylowe oświetlenie. Aby zapewnić płynną pracę i długą trwałość, Zalman wyposażył go w łożysko EBR. Wentylatory obracają się z prędkością od 800 do 1500 obr./min i przy maksymalnym poziomie 27 db (A) generują bardzo niski poziom hałasu i wysoką wydajność tłoczenia 83,2 m / h .

 • Chłodzenie pionowe Black Zalman
 • Górna pokrywa z oświetleniem ARGB
 • Dwa wentylatory PWM ARGB 120 mm
 • Nieskomplikowany montaż
 • Łącznie z pastą termiczną Zalman-ZM-STC8
 • Wysoka kompatybilność z AMD i Intel, obsuguje gniazda:
 • Intel : LGA2066/2011-V3/2011/1200/115X CPUs
 • AMD : AM4/AM3+/AM3 CPUs

Wertykalny

Konstrukcja chłodzenia pozwala na jego zamontowanie w pozycji wertykalnej, czyli pionowej. Dzięki temu, urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w obudowie i umożliwia łatwe zarządzanie pozostałymi podzespołami. Wszystko to idzie w parze z wydajnym, sprawnym działaniem, opierającym się na odprowadzaniu ciepłego powietrza, a także pracy wentylatora, który chłodzi procesor. Odbywa się to w sposób bardzo cichy. Wertykalny sposób montażu nie ogranicza możliwości rozbudowy komputera o nowe podzespoły.

2 wentylatory

Dla większej skuteczności chłodzenia, zestaw został wyposażony w dwa dużych rozmiarów wentylatory, których praca zapewnia niezwykle skuteczne odprowadzanie ciepłego powietrza, a także chłodzenie podzespołów w trakcie pracy. Efektywność zestawu jest gwarantowana niezależnie od rodzaju realizowanych zadań. Oba wentylatory zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów zrealizowany projekt uwzględnił nowoczesne ułożenie łopatek, co przekłada się na ich działanie. Dwa wentylatory sprawdzą się w wydajnych maszynach.

Oświetlenie LED

Zestaw został wyposażony we wbudowany diody LED, które gwarantują atrakcyjne efekty świetlne podczas działania komputera. Oświetlenie obsługuje synchronizację z płytą główną. Dzięki temu, użytkownik może w dowolny sposób skonfigurować jego działanie i cieszyć się efektywnym wyglądem swojego komputera. Istnieje możliwość wyboru koloru oświetlenia, a także wprowadzania różnego rodzaju efektów. Wszystko to pozwala zdecydowanie uatrakcyjnić posiadany zestaw, zwłaszcza gdy boczny panel obudowy komputera jest oszklony.

Średnica 120 mm

Zestaw chłodzenia składa się z radiatora i wentylatora o średnicy wynoszącej 120 mm. Gwarantuje to bardzo wydajne odprowadzanie ciepłego powietrza, przy zachowaniu wysokiej kultury pracy. Wiatrak tej wielkości sprawdzi się w komputerach o wysokiej mocy obliczeniowej, wykorzystywanych między innymi do obsługi gier czy też programów profesjonalnych. Poza dużą średnicą, wentylator wyróżnia się wykonaniem ze specjalnie dobranych materiałów, charakteryzujących się odpowiednią wytrzymałością mechaniczną.

Podstawa z aluminium

Wykonana z aluminium podstawa gwarantuje stabilne działanie układu chłodzenia, a także jego wysoką efektywność podczas odprowadzania ciepła i obniżenia generowanych temperatur. Użyty materiał zapewnia ponadto bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, co bezpośrednio przekłada się na długą żywotność zestawu. Dzięki temu, poradzi sobie on w każdych warunkach, także w komputerach wyposażonych w podzespoły o wysokiej mocy obliczeniowej, pracujących na najwyższych obrotach przez większość czasu.

Informacje techniczne

Prędkość wentylatora (maks.) 1500 obr./min
Liczba wentylatorów 2
Poziom hałasu 27 dB
Pozostałe parametry
 • Żywotność: 50000h
 • Pobór mocy: wentylatory - 2.4W; LED - 7W
 • Zasilanie: wentylatory 12ADC, LED 5VDC
Przepływ powietrza 49 cfm
Prędkość wentylatora (min.) 800 obr./min
Ilość rurek Heatpipe 2
Prezentacja 3D
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Technologia chłodzenia Powietrzem
Wentylator 12 cm
Podstawka / Blok CPU Aluminium
Radiator Aluminium
Gniazdo procesora LGA1150 , LGA1151 , LGA1152 , LGA1154 , LGA1155 , LGA1156 , LGA1200 , LGA2011 , LGA2066 , LGA775 , Socket AM2 , Socket AM2+ , Socket AM3 , Socket AM3+ , Socket AM4 , Socket FM1 , Socket FM2 , Socket FM2+

Fizyczne

Wymiary 165(H)x140x100mm
Waga 0.88 kg

Pozostałe

Gwarancja 60
abid 775119

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Zalman Wentylat...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Zalman Wentylator CNPS16X Black CPU Cooler 120mm ARGB x2