Ulubione
Microsoft Office Home & Business EOS

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Office 2010 - koniec wsparcia technicznego

1

Co się stanie w przypadku dalszego korzystania z pakietu Office 2010 po zakończeniu wsparcia?

Z pakietu Office 2010 będzie można nadal korzystać po 13 października 2020 r., ale brak dalszych aktualizacji zabezpieczeń i koniec wsparcia technicznego mogą spowodować, że dane i urządzenia Twoich klientów będą słabiej chronione przed wirusami i innymi zagrożeniami.

2

Jak przygotować się na zakończenie świadczenia pomocy technicznej dla pakietu Office 2010?

Klienci mają teraz doskonałą okazję do przeprowadzenia oceny swojej strategii technologicznej i poznania korzyści związanych z używaniem najnowszych rozwiązań pakietu Office 2019 w swoich firmach.

3

Co może mi zaoferować pakiet Office 2019?

Office 2019 pozwala pracownikom zrobić więcej, udostępniając najlepsze w swojej klasie narzędzia do pracy i organizacji, a jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i zgodność z odpowiednimi przepisami.

4

Jakie wsparcie techniczne jest oferowane w przypadku pakietu Office 2019 dla systemu MacOS?

W przypadku pakietu Microsoft Office 2019 dla systemu MacOS zapewniane jest pięcioletnie podstawowe wsparcie techniczne. Aby uzyskać dokładniejsze informacje na temat wsparcia technicznego dla pakietu Office 2019, należy zapoznać się z zasadami Microsoft dotyczącymi wsparcia technicznego w okresie cyklu życia produktu.

5

Jak przygotować się do procedury przejścia z Office 2010 na Office 2019?

Chociaż instalacja nowej wersji pakietu nie powinna mieć wpływu na istniejące pliki, zalecanym pierwszym krokiem procedury instalacji Office 2019 jest utworzenie kopii zapasowej istniejących danych. Pozwoli to, niezależnie od przebiegu całego procesu, zachować je. Przed rozpoczęciem należy na własną rękę albo z pomocą instalatora usunąć pliki poprzedniej wersji pakietu Office.

6

Dlaczego muszę uaktualnić mój pakiet biurowy do Office 2019, a nie Office 2013 czy Office 2016?

Office 2019 to najnowsza i najbardziej aktualna wersja naszego pakietu biurowego. Pozwala pracownikom zrobić więcej, udostępniając nowe, inteligentne i najlepsze w swojej klasie narzędzia i funkcje do pracy, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i zgodność z odpowiednimi przepisami.

Dostępne pakiety Microsoft Office 2019

powrót