Ulubione

Odwiedź stoisko Alsen podczas PGA 2019

Lato już za nami, jednak temperatura rośnie z dnia na dzień. Przygotuj się na wybuch niesamowitych emocji podczas Poznań Game Arena 2019! 14 edycja imprezy po raz kolejny odbędzie się wraz z udziałem sklepu komputerowego ALSEN oraz zawodników Alsen Team.

Odwiedź stoisko Alsen podczas PGA 2019

Stanowisko ALSEN poprowadzi znany i lubiany duet ‘Danio’ oraz ‘IceFire’ , który mogliście poznać m.in. na GameON 2019 w Kielcach, a towarzyszyć im będzie ‘Namidanobaka’. 


Ogromne stoisko o powierzchni ponad 185 m2 zostanie wyposażone w aż 18 stanowisk komputerowych, które stworzyliśmy przy współpracy z topowymi producentami sprzętu komputerowego. Zagracie na fantastycznych monitorach AOC o częstotliwości odświeżania 144 Hz. 


Doskonałą prędkość i moc obliczeniową zapewnią dyski SSD oraz pamięci RAM Goodram IRDM, a o najwyższej jakości akcesoria gamingowe zadba Cooler Master.

Odwiedź stoisko Alsen podczas PGA 2019

HITEM stoiska będzie strefa koszulek, gdzie będziecie mogli zakupić bluzy oraz brandowane koszulki Alsen, a to wszystko z WŁASNYM NICKIEM na plecach.


Nie możemy przejść obojętnie obok największych premier tego roku, dlatego dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy dedykowaną strefę FIFA 20, gdzie będziecie mogli sprawdzić się w indywidualnych pojedynkach z graczami Alsen Teamu. Poznań Game Arena to również doskonała okazja do przedstawienia najnowszych produktów, dlatego jako pierwsi w Polsce zaprezentujemy najnowszego „gryzonia” oraz klawiaturę od Cooler Master.

Odwiedź stoisko Alsen podczas PGA 2019

W trakcie trwania targów, będziecie mieli okazję do porozmawiania oraz otrzymania autografów od graczy Alsen Teamu. Przygotowaliśmy również dla Was strefę fantastycznych promocji, gdzie znajdziecie sprzęt gamingowy w najlepszych cenach w Polsce. 


18-20 października MTP Poznań – nie może Was tam zabraknąć!

Polecane produkty

  • Interfejs dysku: SATA III - 6 Gb/s

  • Pojemność dysku: 120 GB

  • Prędkość odczytu: 485 MB/s

  • Prędkość zapisu: 380 MB/s

  • Wysokość: 7 mm

89 , 79
  • Profil: Uniwersalny

  • Sensor: Optyczny

  • Rozdzielczość (maks.): 16000 dpi

239 , 00