Ulubione

Nowy sezon, nowy partner Alsen Team

Alsen Team przygotowuje się do 10. urodzin


Organizacja rozpoczyna kolejny sezon na polskiej scenie, podczas którego będzie świętować swoje dziesięciolecie. Do drużyny dołączyli też nowi gracze, a także sponsorzy.


Dekada na scenie


Alsen Team jest najdłużej nieprzerwanie działającą organizacją esportową w Polsce, która rozpoczęła działalność w 2010 roku. Pierwszą sekcją drużyny był jeszcze Counter-Strike 1.6. Później Alsen Team miał reprezentacje w takich grach jak w CS:GO, Hearthstone, Rainbow Six Siege czy wciąż rozwijana FIFA i Fortnite.

- Alsen Team jest na scenie nieprzerwanie od dziesięciu lat, z czego jesteśmy bardzo dumni. Kroczymy własną ścieżką i wydaje się, że jest to ścieżka właściwa, skoro istniejemy i działamy od tak dawna. Od nowego sezonu planujemy świętować ten okrągły jubileusz - skomentował Adam Kusiak, koordynator Alsen Team.


Nowy sponsor


Urodziny nie są jedynym powodem do świętowania w organizacji. Alsen Team pozyskał nowego sponsora - markę Cooler Master. Planowane są wspólne akcje marketingowe, a logotyp marki pojawi się na koszulkach oraz na kanałach social media drużyny i jej zawodników. Alessandro Delfino o nadchodzącej współpracy powiedział - Bardzo się cieszę, że będziemy działać z organizacją, która może pochwalić się taką historią. Z firmą Alsen jesteśmy już związani od dawna, dlatego wsparcie ich drużyny esportowej jest dla nas naturalnym krokiem.


Nie jest to jednak koniec ogłoszeń. W najbliższych dniach organizacja ogłosi pozyskanie kolejnego partnera.

Nowy sezon, nowy partner Alsen Team

Transfery


Sekcje esportowe organizacji wciąż będą obracać się wokół dwóch tytułów: Fortnite i FIFA.

Gerard ”SnoWWie” Gołumbiewski, dotychczas jedyny reprezentant popularnego battleroyal w Alsen Team, stworzy duet z nowym zawodnikiem, którym jest Bartek “makalele” Klugiewicz.


- Dużo trenujemy i mamy ogromne ambicje, aby dobrze zaprezentować się na scenie. Cieszę się, że Alsen postawił na mnie i zrobię wszystko, aby ten wybór był trafiony - wyznał Klugiewicz.


Zmiany dotknęły też sekcję FIFY. W kolejnym sezonie na wirtualnej murawie rywalizować będzie dobrze znany i od dawna związany z Alsen Team - Bartosz “bejott” Jakubowski oraz nowy zawodnik Szymon “Błachu” Błachowiak.


- Jestem bardzo podekscytowany zbliżającym się sezonem i wyzwaniami, jakie na mnie czekają. Alsen Team to rozpoznawalna marka, szczególnie na scenie FIFY i wierzę, że razem ze mną w składzie osiągnie kolejne sukcesy - skomentował Błachu.


Błachowiak zajmie miejsce pozostawione przez Marcina mrn Sczesa, który nie reprezentuje dłużej barw Alsen Team. Nowy zawodnik ma dopiero czternaście lat i przez wielu doświadczonych graczy określany jest jako “przyszłość polskiej sceny”.


- Szymon ze względu na swój młody wiek nie ma możliwości, aby grać we wszystkich turniejach, bo niektóre są od szesnastego roku życia, dlatego jego czas dopiero nadejdzie. Skąd to wiem? W Lidze Weekendowej pokonywał już takich graczy jak: Damie czy nawet F2Tekkz, który jest jednym z najlepszych graczy na świecie - powiedział bejott o nowym koledze z drużyny.

Polecane produkty

 • Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

 • Prędkość odczytu: 200 MB/s

32 , 00
 • Zestaw z myszką: Tak

 • Połączenie: Przewodowe

 • Interfejs: USB

 • Kolor: Czarny, Niebieski, Szary

93 , 50
 • Certyfikat 80+: Brak

 • Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin: 2

 • Moc zasilacza: 450 W

 • PFC: Aktywny

 • Wentylator: 12 cm

185 , 07