Ulubione

Nowa zakrzywiona technologia ekranów UHD w Twoim domu

Naturalne kolory

Zakrzywiony telewizor UHD firmy Samsung wyświetla w pełni naturalne barwy dzięki technologii PurColor. Dzięki siedmiokrotnie większej liczbie punktów regulacji koloru, niż w telewizorach Full HD, odbiorca otrzymuje bardziej dokładne barwy – dopasowane do wyświetlania ich w standardzie UHD.


Czterokrotnie więcej detali dzięki rozdzielczości 4K

Rozdzielczość Ultra HD to możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów niewiarygodnie czystego obrazu. Telewizor Samsung SUHD zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą niż Full HD i realistycznie odwzorowane barwy. Ekran zakrzywiony jest pod odpowiednim kątem, by zapewnić jak najlepsze warunki do oglądania w każdym pomieszczeniu. Telewizor eliminuje dodatkowo wady tradycyjnych wyświetlaczy – dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Ciebie, co sprawia, że obraz nie jest zniekształcony.

Nowa zakrzywiona technologia ekranów UHD w Twoim domu

Głębię zakrzywionego ekranu

Dzięki funkcji Auto Depth Enhancer zakrzywiony telewizor UHD zapewnia większe poczucie głębi, automatycznie ustawiając inne poziomy kontrastu dla różnych obszarów ekranu. Sprawia tym samym, że rozrywka bardziej oddziałuje na zmysły, co czyni ją bardziej fascynującą.


Smart TV na miarę XXI wieku

Ulepszony interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny, a przy tym pełen funkcji i treści rozrywkowych - spersonalizowany start dnia czy przycisk udostępniania treści pomiędzy telewizorem a urządzeniami mobilnymi. Telewizor jest wyposażony w funkcje ostatnio oglądanego filmu. Samsung Smart TV łączy się z urządzeniami mobilnymi. Telewizor może budzić się wraz z użytkownikiem i automatycznie wyświetlać informacje, od których chce rozpocząć dzień, takie jak harmonogram czy pogoda. Jedno kliknięcie wystarczy, by wyświetlić zawartość urządzenia mobilnego na ekranie telewizora - dzięki funkcji Briefing on TV.

Nowa zakrzywiona technologia ekranów UHD w Twoim domu

Nowy, intuicyjny i szybszy Smart TV

Szybki, potężny i zapewniający ogrom zabawy, a dodatkowo łatwy w obsłudze – dzięki Smart Hub, który jest zachwycająco szybki dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi i systemowi operacyjnemu Tizen. Włącza się błyskawicznie, a nawet zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Istnieje również opcja przeglądania internetu nie rezygnując z oglądania ulubionego programu.

Nowa zakrzywiona technologia ekranów UHD w Twoim domu

Polecane produkty

  • Typ kart pamięci: microSD

  • Pojemność pamięci flash: 32 GB

  • Klasa pamięci: A1, U1, V10

28 , 00
  • Prędkość odczytu: 200 MB/s

  • Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1

36 , 00
  • Zestaw z myszką: Tak

  • Połączenie: Przewodowe

  • Interfejs: USB

  • Kolor: Czarny, Niebieski, Szary

96 , 30