Ulubione

Brodit Uchwyt uniwersalny do tabletów o wymiarach 120-150 mm szer.

Numer katalogowy Nr kat AJBRTB000000010,

Kod producenta Kod 511848

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Osoby, które dużo jeżdżą, znają zalety dodatkowego sprzętu mobilnego montowanego w samochodzie.
Jednak jednym z warunków, jakie musi spełniać taki sprzęt jest odpowiedni montaż i jego bezpieczna obsługa podczas jazdy, tak aby nie wpływała ona negatywnie na bezpieczeństwo poruszania się samochodem. Rozwiązaniem spełniającym te wymagania są uchwyty marki BRODIT dedykowane do urządzeń elektronicznych.

Umieść swój tablet w pasywnym uchwycie podczas podróży samochodem, a zawsze będziesz go miał w zasięgu wzroku oraz w zasięgu swojej ręki.

Bezpiecznie, komfortowo i wygodnie! Uchwyt posiada elegancki i dyskretny design, który jest idealnym uzupełnieniem dla eleganckiego wnętrza współczesnych pojazdów. Twój tablet jest solidnie zamocowany w pozycji pionowej lub jak wolisz, w pozycji poziomej. Do urządzenia można podłączyć ładowarkę samochodową do gniazda zapalniczki, w momencie gdy znajduje się ono w uchwycie.

Aby wybrać prawidłowy uchwyt do Twojego urządzenia, należy dokładnie zmierzyć tablet w futerale a następnie porównać jego wymiary z uchwytem.
Aby korzystać z uchwytu, należy najpierw ustawić szerokość i wysokość odpowiednią dla tabletu w futerale. Teraz można łatwo umieścić urządzenie w uchwycie.

Uchwyt wykonany jest z tworzywa ABS w kolorze czarnym i jest idealnie dopasowany to Twojego modelu tabletu.

Urządzenie bardzo łatwo jest umieścić w uchwycie oraz  łatwo zabrać go ze sobą kiedy wysiadasz z samochodu. Uchwyt wyposażony jest w głowicę obrotową, która umożliwia jego regulację w różnych kierunkach w celu np. uniknięcia odbicia światła na ekranie. Możesz regulować ustawienie uchwytu o 22° w każdym kierunku. Uchwyt umożliwia jednocześnie ustawienie tabletu w pionie lub w poziomie. Zamontuj swój uchwyt do tabletu na ProClip’ie samochodowym lub na specjalnym uchwycie montażowym do zagłówka.

Cechy produktu:
- Elegancki wygląd oraz perfekcyjne dopasowanie do modelu Twojego samochodu oraz tabletu
- Uchwyt został wykonany z tworzywa ABS w kolorze czarnym, które w trakcie kolizji samochodu nie łamie się na drobne, niebezpieczne kawałki
- Uchwyt wyposażony jest w głowicę obrotową, która umożliwia jego regulację w różnych kierunkach w celu np. uniknięcia odbicia światła na ekranie
- Idealnie wyprofilowany uchwyt Brodit precyzyjnie trzyma Twój tablet w każdej pozycji
- Znajdujące się w komplecie śrubki umożliwiają natychmiastowy montaż uchwytu w aucie
- Głowica obrotowa zintegrowana z uchwytem umożliwia obracanie Twojego tabletu o 360°
- Łatwy dostęp do wszystkich elektronicznych portów urządzenia oraz wszystkich przycisków funkcyjnych
- Instalacja bez wiercenia jakichkolwiek otworów przy zastosowaniu uchwytu samochodowego ProClip (sprzedawany oddzielnie).
- 5 lat gwarancji

Przed montażem uchwytu zapoznaj się z wszystkimi instrukcjami oraz zdjęciami
1. Poluzuj śrubę znajdującą się w centralnej części uchwytu, dzięki czemu będziesz mógł odłączyć głowicę obrotową znajdującą się w tylnej części uchwytu
2. Umieścić płytkę montażową głowicy obrotowej w żądanym położeniu. Następnie przykręć ją do wybranego miejsca śrubkami, które znajdują się w komplecie
3. Umieść uchwyt na płytce montażowej głowicy obrotowej w taki sposób, aby można było dokręcić śrubę znajdującą się w centralnej części uchwytu. Śrubę należy dokręcić dość mocno, a następnie lekko poluzować, aby możliwa była regulacja uchwytu
4. Uchwyt jest na miejscu

Zamontuj swój uchwyt do tabletu na ProClip’ie samochodowym!Potrzebujesz dwóch elementów: wspornika montażowego ProClip dedykowanego do Twojego auta oraz uchwytu do tabletu.

Informacje techniczne

Pasuje do - Uniwersalny uchwyt samochodowy
- Pasują tablety w futerałach o wymiarach: 20-150 mm (szer.), do 25 mm (grubość).
Rodzaj Samochodowy

Pozostałe

Gwarancja 60
Kolor Czarny

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Brodit Uchwyt u...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Brodit Uchwyt uniwersalny do tabletów o wymiarach 120-150 mm szer.