Ulubione

Brodit Uchwyt o wzmocnionej konstrukcji do Zebra ET55 10.1

Numer katalogowy Nr kat AJBRTB000000022,

Kod producenta Kod 563914

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Uchwyt o wzmocnionej konstrukcji do Zebra ET50 10.1

Ten uchwyt jest idealnym wyborem, jeśli chcesz mieć odpowiednio zamontowane urządzenie w zasięgu swojej ręki. Jest specjalnie dopasowany do urządzeń, które SĄ wyposażone w ochronną ramkę oraz POSIADAJĄ / LUB NIE POSIADAJĄ dodatkowy pasek na rękę.

Uchwyt posiada złącze prądu stałego, aby podłączyć zasilanie. Uwaga: Zasilacz nie wchodzi w skład zestawu z uchwytem. W celu ładowania urządzenia użyj jeden z poniższych produktów:
- (numer katalogowy) 941017: Kabel zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki, prosty kabel, 12V wyjście, 3A. 12V wejście.
- (numer katalogowy) 941012: Kabel zasilający do profesjonalnego montażu na stałe, 12V wyjście, 3A. 12V wejście.

Uchwyt posiada złącze USB do transmisji danych.

Uchwyt wykonany jest z bardzo mocnego i wytrzymałego tworzywa ABS. Zamontuj go do dowolnej płaskiej powierzchni, w samochodzie ciężarowym, w magazynie, na wózku widłowym itp. Uchwyt posiada w swojej tylnej części standardowe otwory AMPS i VESA. Gdy urządzenie znajduje się w uchwycie, jest pełny dostęp do kamery, wszystkich przycisków funkcyjnych i portów elektronicznych.

Osoby, które dużo jeżdżą, znają zalety dodatkowego sprzętu mobilnego montowanego w samochodzie. Jednak jednym z warunków, jakie musi spełniać taki sprzęt jest odpowiedni montaż i jego bezpieczna obsługa podczas jazdy, tak aby nie wpływała ona negatywnie na bezpieczeństwo poruszania się samochodem. Rozwiązaniem spełniającym te wymagania są uchwyty marki BRODIT dedykowane do urządzeń elektronicznych.

Umieść swój tablet w pasywnym uchwycie podczas podróży samochodem, a zawsze będziesz go miał w zasięgu wzroku oraz w zasięgu swojej ręki. Bezpiecznie, komfortowo i wygodnie! Uchwyt posiada elegancki i dyskretny design, który jest idealnym uzupełnieniem dla eleganckiego wnętrza współczesnych pojazdów. Twój tablet jest solidnie zamocowany w pozycji pionowej lub jak wolisz, w pozycji poziomej. Do urządzenia można podłączyć ładowarkę samochodową do gniazda zapalniczki, w momencie gdy znajduje się ono w uchwycie.

Uchwyt wykonany jest z tworzywa ABS w kolorze czarnym i jest idealnie dopasowany to Twojego modelu tabletu. Urządzenie bardzo łatwo jest umieścić w uchwycie oraz  łatwo zabrać go ze sobą kiedy wysiadasz z samochodu.

Zamontuj swój uchwyt do tabletu na ProClip’ie samochodowym lub na specjalnym uchwycie montażowym do zagłówka.

Cechy produktu:
- Elegancki wygląd oraz perfekcyjne dopasowanie do modelu Twojego samochodu oraz tabletu.
- Uchwyt został wykonany z tworzywa ABS w kolorze czarnym, które w trakcie kolizji samochodu nie łamie się na drobne, niebezpieczne kawałki.
- Uchwyt wyposażony w otwory montażowe w standardzie AMPS oraz VESA.
- Idealnie wyprofilowany uchwyt Brodit precyzyjnie trzyma Twój tablet w każdej pozycji.
- Znajdujące się w komplecie śrubki umożliwiają natychmiastowy montaż uchwytu w aucie.
- Łatwy dostęp do wszystkich elektronicznych portów urządzenia oraz wszystkich przycisków funkcyjnych.
- Posiada złącze USB złącze prądu stałego.
- Instalacja bez wiercenia jakichkolwiek otworów przy zastosowaniu uchwytu samochodowego ProClip (sprzedawany oddzielnie).
- 5 lat gwarancji.

Informacje techniczne

Pasuje do Zebra ET50 10.1
Rodzaj Samochodowy

Pozostałe

Gwarancja 60
Kolor Czarny

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Brodit Uchwyt o...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Brodit Uchwyt o wzmocnionej konstrukcji do Zebra ET55 10.1