Ulubione

Microsoft Pióro Surface Pen V3 Srebrny / Silver Business

Numer katalogowy Nr kat APMICRPS0B00001,

Kod producenta Kod 3ZY-00015

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Pisz, rysuj lub oznaczaj dokumenty przy użyciu rozwiązania cyfrowego. Sporządzaj notatki, natychmiast przekształcając zapisane spostrzeżenia i pomysły w tekst, by ułatwić ich udostępnianie i wyszukiwanie. Wystarczy kliknąć jeden raz, aby otworzyć program OneNote i rozpocząć sporządzanie notatek.

Pióro Surface Pen zachowuje się tak samo naturalnie jak tradycyjny długopis na papierze. Na jednym końcu ma precyzyjny tusz, a na drugim gumkę do wycierania. Technologia Palm Block ignoruje nacisk dłoni, jeżeli wykryje, że używasz pióra Surface Pen. Ponadto 1024 poziomy czułości na nacisk i zmniejszenie opóźnienia sprawiają, że pióro Surface Pen umożliwia rysowanie i malowanie z artystyczną precyzją i kontrolą zależną tylko od użytkownika.

Pisz i rysuj bezpośrednio na ekranie, przekształcaj pismo odręczne w tekst, a nawet zaznaczaj (podświetlaj) tekst w plikach PDF i innych dokumentach. Tekst można równie łatwo usuwać, korzystając z gumki umieszczonej w górnej części pióra, a dostęp do opcji formatowania tekstu można uzyskać przy użyciu umieszczonego z boku pióra przycisku imitującego kliknięcie prawym przyciskiem myszy. Ponieważ wszystkie notatki są cyfrowe, również ich udostępnianie i wyszukiwanie jest bardzo łatwe.

Nie zapomnisz już żadnego pomysłu ani chwili natchnienia. Jedno kliknięcie piórem Surface Pen otwiera czystą stronę w programie OneNote nawet, gdy urządzenie Surface jest zablokowane lub znajduje się w trybie uśpienia.

Wybierz dla siebie pióro w jednym z wyrazistych kolorów pasujących do kolorów osłon z klawiaturą fizyczną. Wybierz końcówkę pióra najbardziej odpowiednią dla siebie. Używaj średniej końcówki, odpowiadającej ołówkowi o twardości HB, lub wymień ją na końcówkę o mniejszym tarciu, odpowiadającą długopisowi z cienką końcówką. Wybierz jedną z 4 końcówek oferowanych w zestawie końcówek do pióra Surface Pen.

Wbudowany akcelerometr wykrywa kiedy nie używasz pióra Surface Pen i zabezpiecza baterię przed rozładowaniem, zapewniając 18-miesięczny czas pracy baterii.

Informacje techniczne

Pasuje do - Surface 3
- Surface Pro 3
- Surface Pro 4
- Surface Book
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth

Fizyczne

Wymiary 144 x 9,5 x 10,2 mm
Waga 20 g

Pozostałe

Gwarancja 12
Kolor Srebrny
Akcesoria w zestawie - Pióro Surface Pen z zainstalowaną końcówką HB
- Akumulator
- Zestaw końcówek do pióra (4 końcówki: 2H, H, HB, B)

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Microsoft Pióro...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Pióro Surface Pen V3 Srebrny / Silver Business