Ulubione
0
Microsoft

Microsoft Pióro Surface Pen M1776 Commercial Burgundy EYV-00030

Numer katalogowy Nr kat APMICRPS0B00012,

Kod producenta Kod EYV-00030

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Twórz bez ograniczeń.
Pióro Surface jest teraz lepsze i szybsze. Z jednej strony ma końcówkę do precyzyjnego pisania odręcznego, a z drugiej gumkę do wymazywania. Do tego reaguje na pochylenie przy cieniowaniu, jest bardziej czułe i działa praktycznie bez opóźnień.

4096 punktów nacisku
Szkicuj, cieniuj i maluj z artystyczną precyzją i jeszcze większą kontrolą dzięki 4096 punktom nacisku, które reagują na najlżejszy dotyk.

Pisze jak pióro na papierze
Pióro Surface jest naturalnym narzędziem do pisania i rysowania, którego jeden koniec służy do precyzyjnego pisania odręcznego i korzystania z funkcji pochylenia2 a drugi udostępnia gumkę, która przypomina gumkę naturalną.

Informacje techniczne

Pasuje do
  • Z urządzenia Surface Dial w trybie na ekranie można korzystać w połączeniu z większością aktualnych urządzeń z rodziny Surface, takich jak Surface Studio 2, Surface Studio (1. generacji), Surface Pro 6, Surface Pro (5. generacji), Surface Book 2 oraz Surface Go. W trybie poza ekranem jest zgodne tylko z urządzeniami Surface Laptop 2 i Surface Laptop (1. generacji). 
  • Funkcja przechylania pióra Surface jest obecnie dostępna na urządzeniach Surface Pro 5. generacji, Surface Pro 6, Surface Book 2, Surface Go, Surface Studio 1. generacji oraz  Surface Studio 2. Może wymagać zaktualizowanego oprogramowania układowego. 

Fizyczne

Waga 20 g

Pozostałe

Gwarancja 12
Kolor Burgundowy

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Microsoft Pióro...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Pióro Surface Pen M1776 Commercial Burgundy EYV-00030