Ulubione
PLN

i-tec Stacja dokująca USB-C Smart Docking Station Triple Display + Power Delivery 65W

Numer katalogowy Nr kat AYITCS000000058,

Kod producenta Kod C31SMARTDOCKPD

netto 663 , 41 netto
816 , 00

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Pierwsza stacja dokująca z możliwością pełnego zdalnego zarządzania. Stacja dokująca jest wyposażona w moduł IoT (Wifi i Bluethooth Mesh), który można podłączyć do sieci firmowej i zdalnie sterować stacją dokującą, w tym instalować aktualizacje oprogramowania, zdalnie włączać i wyłączać zasilanie, sterować poszczególnymi portami i monitorować stan.

Stacja dokująca może być używana przez użytkownika (jak każda inna stacja dokująca) bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, bez konieczności instalacji. Integrację zdalnego zarządzania można przeprowadzić w dowolnym momencie, nawet później (wymagana jest licencja i instalacja oprogramowania do zdalnego zarządzania).

Rozwiązanie polegające na zdalnym zarządzaniu stacją dokującą umożliwia znaczną oszczędność czasu potrzebnego na zarządzanie, a także oszczędność energii (np. stację dokującą można zdalnie wyłączyć, gdy nie jest używana). Ogólnie rzecz biorąc, może to zmniejszyć koszty operacyjne, które w środowisku korporacyjnym mogą być niższe niż koszty obsługi i zarządzania konwencjonalnymi stacjami dokującymi.

Sama stacja dokująca USB-C umożliwia podłączenie maksymalnie trzech monitorów zewnętrznych, 4 urządzeń USB (wszystkie porty USB mogą przesyłać dane z szybkością do 10 Gb/s), łączność z Internetem jest dostępna dzięki zintegrowanemu portowi LAN, a ponadto dostępny jest połączony port audio i mikrofonu.

Stacja dokująca może ładować podłączony laptop lub tablet z mocą do 65 W i umożliwia instalację za monitorem (dzięki dostarczanemu oddzielnie uchwytowi VESA).

Złącza / komunikacja

Dokowanie Thunderbolt 4
Porty we/wy 1 x 3,5 mm minijack (Combo) , 1 x HDMI Type A , 1 x RJ-45 (LAN) , 1 x Thunderbolt 4 , 1 x USB 3.1 Type C , 2 x DisplayPort , 3 x USB 3.1 Type A

Fizyczne

Wymiary 185 x 79 x 28 mm
Waga 265 g
Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24 miesiące
Akcesoria w zestawie Kabel USB-C 3.1 (100 cm)
abid 824199

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

i-tec Stacja do...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: i-tec Stacja dokująca USB-C Smart Docking Station Triple Display + Power Delivery 65W