Ulubione
Dell

Dell Dual Video USB 3.0 Docking Station D1000 EU

Numer katalogowy Nr kat AYDELS000000022,

Kod producenta Kod 452-BCCO

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Stacja dokująca USB 3.0 firmy Dell z dwoma wyjściami wideo pozwala podłączyć notebooka do maksymalnie dwóch monitorów, różnych urządzeń zewnętrznych i Internetu za pomocą jednego kabla USB.
Stacja dokująca pozwala zwiększyć produktywność dzięki szybkim połączeniom i rozszerzonej gamie urządzeń peryferyjnych do wszystkich zgodnych notebooków i ultrabooków.

Uniwersalne połączenia do stacji roboczej dostosowanej

Korzystaj z łatwością z uniwersalnej łączności ze stacją dokującą USB 3.0 firmy Dell z dwoma torami wideo. Pojedynczy kabel między notebookiem a stacją dokującą umożliwia podłączenie do dwóch monitorów, różnych urządzeń zewnętrznych i Internetu, dzięki czemu można szybko rozbudować i dostosować miejsce pracy.

Poprawa produktywności
Podłącz notebooka do stacji dokującej i maksymalnie dwóch monitorów, a następnie korzystaj z rozszerzonego pulpitu, pracując z wieloma aplikacjami jednocześnie i zwiększając użyteczny obszar ekranu w celu zwiększenia produktywności. Szybka łączność przyspieszy pracę ze zdalnymi plikami, odpowiadanie na wiadomości e-mail i strumieniowe przesyłanie zawartości online.

Jedna stacja dokująca dla każdego
Stacja dokująca firmy Dell jest zgodna z szeroką gamą notebooków — od starszych produktów po najnowsze notebooki firmy Dell, zatem możesz z niej korzystać wraz ze swoimi współpracownikami. Wyświetlanie prezentacji lub oglądanie filmów na wielu dużych ekranach (rozdzielczość do 2560 x 1600) ze współużytkowanego miejsca w biurze lub w domu.

Niezawodna stacja spełniająca wszystkie potrzeby w domu lub w biurze

Dostępne porty notebooka już nie będą Cię ograniczać. Powiększ swoją przestrzeń roboczą przez zastosowanie dwóch monitorów i utrzymuj połączenie ze wszystkimi urządzeniami potrzebnymi do zwiększenia produktywności w biurze lub elastyczności w domu.

Złącza / komunikacja

Dokowanie Tak
Porty we/wy 1 x RJ-45 (LAN) , 1 x DisplayPort , 1 x 3,5 mm minijack (Combo) , 1 x D-Sub , 3 x USB 3.0 Type A , 1 x HDMI Type A

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 12
Akcesoria w zestawie

- Stacja dokująca firmy Dell
- Kabel USB 3.0 (2 stopy)
- Zasilacz sieciowy
- Dokumentacja

Pozostałe parametry

Połączenia:
- Obsługa 2 monitorów
- Trzy porty USB 3.0
- Dźwięk combo (z przodu)
- Gniazdo blokady Kensington
- Gigabit Ethernet
- Zasilacz sieciowy

Prezentacja 3D

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Dell Dual Video...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Dell Dual Video USB 3.0 Docking Station D1000 EU