Ulubione

Whitenergy Przetwornica samochodowa DC12 V-AC230V 150W USB

Numer katalogowy Nr kat AZWHIUS00000001,

Kod producenta Kod 09409

netto 53 , 13 netto
65 , 35
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Przetwornica samochodowa to samodzielne urządzenie, pozwalające na zmianę napięcia stałego o wielkości 12V lub 24V, znajdującego się w samochodach, na napięcie prądu zmiennego 230V, odpowiadające napięciu w standardowych gniazdach elektrycznych w naszych domach. Przetwornica Whitenergy umożliwia korzystanie z urządzeń elektronicznych, poprzez podłączenie ich w samochodzie za pomocą przewodu z przejściówką DC do gniazda zapalniczki lub klem podpinanych bezpośrednio do akumulatora. Może służyć także jako urządzenie podtrzymujące zasilanie w przypadku awarii prądu, co oznacza, że działa zarówno w trakcie jazdy, jak i postoju. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nie mamy możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej.

Aktualnie w ofercie posiadamy przetwornice DC/AC z modyfikowaną sinusoidą o napięciu wejściowym 12V/24V oraz mocach 100W-2000W.

PRZETWORNICA PRZEZNACZONA JEST DO ZASILANIA:
- Małego sprzętu AGD (tostery, żelazka, czajniki)
- Urządzeń RTV (telewizory, tunery, dvd, hi-fi)
- Ładowarek (smartfony, telefony, tablety, laptopy, gps-y)
- Oświetlenia (LED, halogeny, żarówki, lampy ogrodowe)
- Urządzeń biurowych (komputery, monitory, drukarki, faksy)

Przetwornice są niezwykle przydatne w podróży, dlatego aby móc korzystać z nich bezproblemowo gdziekolwiek jesteśmy, urządzenia o większych gabarytach zostały wyposażone w uniwersalne gniazda, do których można podpiąć wtyczki EU oraz UK. Mniejsze natomiast mają w zestawie adapter uniwersalny. W ofercie dostępne są modele z portem USB, które umożliwiają naładowanie smartfona czy tabletu. Każda z przetwornic Whitenergy posiada przewód z przejściówką DC, dzięki której podepniemy ją do gniazda zapalniczki. Te o mocy od 350W mają również w zestawie kabel z klemami do akumulatora.

Większość modeli zawiera diody LED- zielona wskazuje poprawne działanie, natomiast czerwona sygnalizuje nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzenia. Każda przetwornica posiada również sygnał dźwiękowy, który informuje o podpięciu do niej sprzętu elektronicznego o zbyt dużej mocy, lub alarmuje, gdy akumulator jest na wyczerpaniu.

UWAGA! Brak aktywnego układu PFC w zasilaczu Twojego laptopa/ komputera może wywołać buczenie lub przegrzewanie. W niektórych modelach telewizorów mogą pojawić się paski na ekranie. W urządzeniach komutatorowych, elektronarzędziach mogą wystąpić problemy z regulacją obrotów.

Przetwornic z sinusoidą modyfikowaną nie można stosować z urządzeniami wymagającymi ciągłego zasilania, wykorzystującymi transformatory lub silnik indukcyjny, np. lodówki, klimatyzatory, płyty indukcyjne, pompy. Do tego typu urządzeń niezbędna jest przetwornica z pełną sinusoidą.

Złącza / komunikacja

Gniazda we/wy 1 x USB 2.0

Fizyczne

Wymiary

9,3x 6,3x 3,7 cm

Waga 0.25 kg

Pozostałe

Gwarancja 24 miesiące
Napięcie wejściowe (maks.) 12 V
Napięcie wyjściowe (maks.) 230 V
Moc ciągła 150 W
Prezentacja 3D
Moc chwilowa 300 W
Sprawność 90 %
Częstotliwość 50 Hz

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Whitenergy Przetwornica samochodowa DC12 V-AC230V 150W USB