Ulubione

Logitech Klawiatura Combo Touch US iPad Pro 11 1,2,3 Gen Grey

Numer katalogowy Nr kat APLOGYI00000021,

Kod producenta Kod 920-010255

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

COMBO TOUCH US iPad Pro 11'' 1,2,3 Gen Grey

Etui z klawiaturą i panelem dotykowym do iPada Pro 12,9 cala (5. generacji) i iPada Pro 11 cali (1., 2., 3. generacji) iPada Air (4. generacji)

TO NIE JEST LAPTOP. TO COŚ WIĘCEJ.

Poznaj etui z klawiaturą, które zapewnia zupełnie nowy poziom wszechstronności. Pisz, przeglądaj, rysuj i czytaj na iPadzie Pro wszystko to z zachowaniem bezpiecznej ochrony przodu, tyłu i rogów Twojego urządzenia. Dzięki nowemu panelowi dotykowemu umożliwiającemu klikanie w dowolnym miejscu i klawiaturze firmy Logitech, takiej jak w laptopach, będziesz pracować i tworzyć bez żadnego wysiłku. Możliwości? Nieskończone.

CZTERY TRYBY UŻYTKOWANIA

Etui Combo Touch obsługuje cztery tryby użytkowania, aby pomóc Ci ukończyć każde zadanie.

 1. Tryb pisania: Umieść klawiaturę w pozycji pionowej i wyciągnij podstawkę, aby pisać notatki, wiadomości e-mail i nie tylko.
 2. Tryb oglądania: Odczep klawiaturę i wyciągnij podstawkę, aby oglądać filmy i programy telewizyjne.
 3. Tryb rysowania: Całkowicie wysuń podstawkę, aby uzyskać idealny kąt do ręcznego pisania notatek lub rysowania przy użyciu rysika Apple Pencil lub Logitech Crayon.
 4. Tryb czytania: Odczep klawiaturę lub podłącz ją ponownie klawiszami skierowanymi do wewnątrz, aby czytać książki, artykuły i nie tylko.

ODŁĄCZANIE KLAWIATURY

Chcesz przerwać pisanie? Po prostu odczep klawiaturę, aby szkicować, czytać lub oglądać filmy na pięknym ekranie Twojego iPada. Następnie użyj regulowanej podstawki o kącie nachylenia 50 stopni, aby znaleźć idealny kąt widzenia.

BEZPIECZNA, DOPASOWANA OCHRONA

To nie tylko ochrona. To spokój ducha. Etui Combo Touch zostało wyprofilowane w taki sposób, aby idealnie pasowało do iPada, chroniąc równocześnie przód, tył i rogi urządzenia przed zadrapaniami i uderzeniami. Możesz mieć pewność, że Twój iPad będzie zawsze bezpieczny i nie wypadnie z etui, więc możesz skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. Nawet wtedy, gdy musisz przejść z iPadem od biurka do salonu lub zabrać go w podróż.

PANEL DOTYKOWY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KLIKAJ WSZĘDZIE

Nowy panel dotykowy umożliwiający klikanie w dowolnym miejscu zapewnia większą swobodę, kontrolę i precyzję podczas wykonywania zadań, które wykonujesz każdego dnia przy użyciu aplikacji takich jak Safari, Keynote i Pages.

NASZ NAJWIĘKSZY W HISTORII PANEL DOTYKOWY W PORÓWNANIU DO ETUI Z KLAWIATURĄ LOGITECH DOSTĘPNYCH NA RYNKU W 2020 R.

Poznaj największy panel dotykowy, jaki kiedykolwiek zaprojektowaliśmy do etui z klawiaturą. Większy panel dotykowy to więcej miejsca do pracy dzięki wykorzystaniu wszystkich gestów Multi-Touch, które już znasz i lubisz. Przesuwaj palcami, dotykaj, wykonuj gesty uszczypnięcia i przewijaj podczas pracy.

KRÓTKI CZAS REAKCJI I WYSOKA NIEZAWODNOŚĆ

Super responsywna, światowej klasy nawigacja, której możesz się spodziewać dzięki technologii Smart Connector a wszystko to bez konieczności parowania używanego urządzenia.

PISZ W DZIEŃ I W NOCY

Podświetlane klawisze automatycznie dostosowują się do otoczenia dzięki 16 poziomom jasności dzięki czemu możesz widzieć klawisze i zachować koncentrację w każdym oświetleniu. Klawisze skrótów w górnej części klawiatury umożliwiają ręczną regulację jasności.

PISZ JAK NA LAPTOPIE

Każda klawiatura Logitech odwzorowuje 20 lat innowacji w pisaniu. Dzięki temu możesz wprowadzać tekst płynnie, naturalnie i dokładnie. Pisz wygodnie przez długie godziny dzięki klawiszom, które za każdym razem zapewniają doskonałą sprężystość.

PEŁNY RZĄD KLAWISZY SKRÓTÓW

Zapomnij o poszukaniu typowych funkcji w menu ekranowych. Etui Combo Touch zapewnia dostęp do wszystkich funkcji dzięki pełnemu rzędowi klawiszy skrótów systemu operacyjnego iPadOS. Reguluj głośność i steruj multimediami, zmieniaj poziomy jasności i dużo więcej przy użyciu jednego dotknięcia.

Skróty klawiszowe Combo Touch z adnotacjami

 • 1 Przycisk Home: umożliwia przejście do ekranu głównego
 • 2 Jasność ekranu: zmniejsza lub zwiększa jasność ekranu
 • 3 Klawiatura wirtualna: wyświetla lub ukrywa klawiaturę wirtualną
 • 4 Wyszukiwanie: wywołuje pole wyszukiwania systemu iOS
 • 5 Przycisk jasności: zwiększa lub zmniejsza podświetlenie klawiszy
 • 6 Sterowanie multimediami: do tyłu, odtwarzanie/wstrzymanie, do przodu
 • 7 Regulatory głośności: Wyciszanie, zmniejszanie głośności, zwiększanie głośności
 • 8 Włączanie/wyłączanie ekranu: blokuje ekran iPada

WYKONANE SPECJALNIE DLA iPADA

NASZA NAJCIEŃSZA KONSTRUKCJA1W PORÓWNANIU DO ETUI Z KLAWIATURĄ LOGITECH DOSTĘPNYCH NA RYNKU W 2020 R.

iPad łączy w sobie estetyczny wygląd z czystym, eleganckim wzornictwem najcieńsze etui z klawiaturą i panelem dotykowym, jakie kiedykolwiek zaprojektowaliśmy.

GŁADKI TKANY MATERIAŁ

Elegancki, tkany materiał zewnętrzny w dotyku jest tak dobry, jak wygląda. Jest wygodny, przyciąga uwagę i świetnie wygląda w każdym miejscu.

ZASILANIE I PAROWANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Etui Combo Touch umożliwia natychmiastowe sparowanie iPada przy użyciu złącza Smart Connector. Baterie nie są dołączone do zestawu, ponieważ wcale ich nie potrzebujesz etui Combo Touch jest zasilane bezpośrednio z iPada.

MIEJSCE NA RYSIK APPLE PENCIL

Chcesz zwiększyć możliwości swojego rysika Apple Pencil? Etui Combo Touch zostało zaprojektowane z możliwością otwierania jednego boku, dzięki czemu może pozostawać włączone podczas ładowania rysika Apple Pencil.

Informacje techniczne

Wymiary Wysokość: 25,2 x Szerokość: 18,93 x Głębokość: 1,69 cm
Waga 0.574 kg
Pozostałe parametry Zawartość:  Etui z klawiaturą, Dokumentacja
Rodzaj Mobilna
Interfejs Magnetyczny
Połączenie Przewodowe
Zasilanie USB 5V
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10
Podświetlana klawiatura Tak

Fizyczne

Kolor Szary

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 791816

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Logitech Klawia...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Klawiatura Combo Touch US iPad Pro 11 1,2,3 Gen Grey