Ulubione
Apple

Apple Smart Keyboard for 12.9-inch iPad Pro - US English

Numer katalogowy Nr kat AOAPPBFIPRMJYR2,

Kod producenta Kod MJYR2ZX/A

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Innowacje pod każdym klawiszem.
Przedstawiamy klawiaturę Smart Keyboard do iPada Pro.
Klawiatura wciąż jest dla wielu narzędziem do efektywnej pracy, lub notowania pomysłów. Klawiatura Smart Keyboard to inne wcielenie wynalazku o blisko stupięćdziesięcioletniej historii, obmyślane na nowo dla dodania iPadowi Pro jeszcze większej wszechstronności. Uwolni Cię od przełączników, wtyczek, a nawet konieczności bezprzewodowego łączenia w parę z urządzeniem, dając pełen komfort i mobilność.

Łatwo jej używać. Jeszcze łatwiej nosić.
Potrzebujesz klawiatury? Rozłóż Smart Keyboard. A po użyciu złóż ją do postaci smukłej, lekkiej nakładki na iPada Pro. Smart Keyboard jest równie wytrzymała jak elegancka. Doskonale zniesie trudy codziennego użytkowania. I każdą kolejną, choćby dwudziestą trzecią wersję tekstu.

Zabezpieczyliśmy każdą literę. Słowo.

Litery i cyfry na klawiszach Smart Keyboard są te same, co zwykle, ale poza tym wszystko w niej jest zupełnie nowe. Górna warstwa klawiatury wykonana jest z arkusza wysoce wytrzymałej tkaniny o specjalnym splocie. Poszczególne klawisze są laserowo ukształtowane właśnie z tego arkusza materiału. Tkanina nadaje też klawiszom właściwą sprężystość, co eliminuje konieczność stosowania tradycyjnych mechanizmów. W rezultacie Smart Keyboard ma jedynie 4 mm grubości, a jednocześnie zapewnia dokładność, stabilność i wyczuwalny opór klawiszy, jakiego oczekujesz podczas pisania.

64 klawisze, które są jednością.
Inaczej niż w tradycyjnych klawiaturach, tutaj między klawiszami nie ma szczelin. A cała klawiatura pokryta jest powłoką odporną na wodę i zabrudzenia, więc Smart Keyboard nie da się zaplamić, ani zalać.

Siła komunikacji zasilanej w nowy sposób.
By zbudować urządzenie tak smukłe i wytrzymałe, jak Smart Keyboard, nie mogliśmy polegać na tradycyjnych przewodach i podzespołach. Stworzyliśmy więc unikalny materiał przewodzący, składający się z cieniutkiego nylonowego arkusza z głęboko wtartym metalowym przewodnikiem, który umożliwia dwukierunkowy przepływ prądu zasilającego i danych. Dzięki niemu Smart Keyboard nie wymaga ładowania. Podłączasz ją do iPada Pro i piszesz. Co więcej, wytrzymałość nowego materiału przewodzącego pozwala mu bez szwanku przetrwać wielokrotne składanie i rozkładanie.

Jak pomieścić tyle pomysłów? Warstwami.
Panele nakładki, w którą zmienia się złożona klawiatura Smart Keyboard, wykonane są z trzech materiałów. Podobnie jak w nakładce Smart Cover, górna warstwa zrobiona jest z wytrzymałego poliuretanu, a dolna z miękkiej wyściółki z mikrofibry, która chroni ekran przed uszkodzeniem i zabrudzeniem gdy klawiatura Smart Keyboard jest złożona. I jeszcze warstwa środkowa — to ona stanowi o wyjątkowym technicznym zaawansowaniu klawiatury Smart Keyboard. Zbudowana jest z nowej tkaniny przewodzącej, która zapewnia płynną komunikację między iPadem Pro a klawiaturą.

Bez wtyczek, bez przełączania, bez podłączania.
Smart Connector to nowy, zaprojektowany przez Apple interfejs, który umożliwia płynną komunikację między klawiaturą Smart Keyboard i iPadem Pro. Znajdziesz go na krawędzi łączącej klawiatury Smart Keyboard oraz na odpowiednim boku iPada Pro. Smart Connector wraz z przewodzącą tkaniną wewnątrz klawiatury Smart Keyboard umożliwia dwukierunkowy przepływ prądu zasilającego i danych. A Ty piszesz wygodnie, tak po prostu, choć stoi za tym wyrafinowana technologia.

Skróty spod palca.

iOS 9 perfekcyjnie współpracuje z klawiaturą Smart Keyboard, która wzbogaca iPada Pro o szereg użytecznych funkcji QuickType.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry Klawiatura Smart Keyboard dla iPada Pro jest dostępna tylko w wersji angielskiej (USA).
Informacje o gwarancji

Gwarancja zewnętrzna 1 rok

 

Rodzaj Mobilna
Interfejs Magnetyczny
Połączenie Przewodowe

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 12

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Apple Smart Key...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Apple Smart Keyboard for 12.9-inch iPad Pro - US English