Ulubione
Skross

Skross Uniwersalny Adapter podróżny Polska do Włochy

Numer katalogowy Nr kat AISKOA150021200,

Kod producenta Kod 1.500212

netto 28 , 22 netto
34 , 71
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Towar na magazynie, wysysłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Adapter podróżny mUV micro 2-biegunowy

Jeśli zastanawiasz się, czy kupić adapter do Włoch i czy spędzić tam wakacje to napiszemy – koniecznie! Przepiękny kraj, wspaniali ludzie, cudowne muzea, a włoska pyszna kuchnia znana jest na całym świecie. No i lody, potrafią je tam kręcić.

Teraz wszyscy już podróżują z elektronicznymi urządzeniami, takimi jak kamera czy laptop. No a telefon ma już absolutnie każdy. Zadbajmy o nasze urządzenia i podłączajmy je do gniazdek za pomocą oryginalnych i bezpiecznych w użytkowaniu przejściówek.

Adapter do Włoch SKROSS posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zniszczysz telefonu czy ulubionej suszarki.

Wenecja, Toskania, Rzym, Mediolan…. Wszędzie warto pojechać. Wszystko warto zwiedzić. Chłonąć atmosferę włoskich małych knajpek, słuchać melodyjnego języka włoskiego,  zgubić się w małych, wąskich uliczkach… Polecamy choć raz pojechać do Włoch latem – smakują inaczej, niż te zimowe – narciarskie. Równie wspaniałe, ale jednak troszkę chłodniejsze. A Włochy kojarzą nam się z ciepłem, głośnymi rodzinnymi spotkaniami, ulicznymi festami i co tu ukrywać – dobrym winem.

Plan jest taki: zakup biletu, ewentualnie tankowanie auta do pełna, pakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy i elektronicznych urządzeń (power bank, ładowarka USB, kabel do telefonu) , zabranie adaptera do Włoch i w drogę w przepiękne rejony Morza Śródziemnego. Basta!

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Odpowiedni do urządzeń z uziemionymi i nie uziemionymi wtyczkami (2- i 3-biegunowymi)
- Odpowiedni do wtyczek: Polskich 2 i 3 biegunowych
- Wtyczka wyjściowa: Włochy
- Napięcie wejściowe: 100 V – 250 V
- Max. Obciążenie: 10 A
- Zakres działania:  100 V – 1000 W / 250 V – 2500 W

Zastosowanie Zasilający
Rodzaj Adapter

Fizyczne

Kolor Biały
Wymiary

66 x 52 x 60 mm

Waga 46 g

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Skross Uniwersalny Adapter podróżny Polska do Włochy