Ulubione

Skross Uniwersalny adapter podróżny EU/US/JP

Numer katalogowy Nr kat AISKOA150020300,

Kod producenta Kod 1.500203

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Uniwersalny adapter podróżny EU/US/JP

“Welcom in United States of America” – dla wielu to słowa, które przyspieszają bicie serca. Dlaczego?  O Stanach myślimy, jak o raju, miejscu, gdzie marzenia się spełniają, a wielkie marzenia tym bardziej. Nie ma znaczenia, czy jedziesz tam do pracy, do rodziny, czy po prostu jako turysta, zawsze będzie Ci potrzebny adapter podróżny do USA. Wiadomo, że w Ameryce obowiązuje zupełnie inny niż w Polsce standard wtyczek. Jeśli pojedziesz tam bez adaptera do USA, Twoje urządzenia niestety nie będą mogły zostać naładowane. Nici z robienia zdjęć w Wielkim Kanionie Kolorado, nici z kręcenia filmów na nocnej wycieczce po Nowym Jorku (podobno to trochę niebezpieczne), nici z fotografowania domu znanego z serialu House of Cards….

Bądź przygotowany, zabierz ze sobą w podróż za ocean swój własny adapter – wiadomo, że hotele niestety nie dysponują takowymi.

Dla SKROSS najważniejsze jest, aby nasi Klienci mogli w bezpieczny sposób podłączyć swoje wszystkie urządzenia poza granicami własnego kraju. Dlatego przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa.

Chcąc podłączyć w bezpieczny sposób swoje urządzenia z polską wtyczką w Stanach Zjednoczonych  musisz go mieć! Adapter posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zniszczysz telefonu czy ulubionej suszarki.

Ale! To nie wszystko! Kupując adapter do USA możesz podłączyć smartfona w wielu innych krajach świata. Standard wtyczki typ B obowiązuje w ponad 50 krajach na całym świecie. Z tym samym adapterem możesz więc spędzić urocze wakacje na Dominikanie, na Jamajce, czy w Peru.

Czy Japonia, Barbados i Meksyk pociągają Cię na tyle, aby zabrać tam rodzinę i doświadczyć nowego? Mamy nadzieję, że tak! A wiesz dlaczego Ci się to opłaci? Bo jeden wydatek na adapter do USA pozwoli Ci zwiedzić wiele wspaniałych miejsc – nie tylko w United States of America.

Adapter z Polski do USA działa nie tylko w USA, ale również w prawie 50 innych krajach w których występuje standard typu B.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Odpowiedni do polskich wtyczek z uziemieniem i bez uziemienia (2- i 3-biegunowymi)
- Odpowiedni do gniazdek z uziemieniem w standardzie USA – typ B
- Napięcie wejściowe: 100 V – 250 V
- Max. obciążenie: 15 A
- Moc znamionowa: np. 100 V – 1500 W / 250 V – 3750 W
- Adapter nie konwertuje napięcia

Zastosowanie Zasilający
Rodzaj Adapter

Fizyczne

Kolor Biały

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Skross Uniwersa...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Skross Uniwersalny adapter podróżny EU/US/JP