Ulubione
Logitech

Logitech Urządzenie Screen Share 939-001553

Numer katalogowy Nr kat UVLOGRH00000037,

Kod producenta Kod 939-001553

netto 1200 , 92 netto
1477 , 13
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Screen Share device 939-001553

Logitech Screen Share

Szybki, łatwy w obsłudze i niedrogi sposób na udostępnianie zawartości w sali konferencyjnej i podczas spotkań online.

 • Przewodowe udostępnianie zawartości do komputerów w sali konferencyjnej
 • Udostępnianie z dowolnego urządzenia z sygnałem wyjściowym zgodnym ze standardem HDMI
 • Współpraca z praktycznie dowolną usługą do obsługi spotkań lub webinariów


Proste udostępnianie zawartości w dowolnym pomieszczeniu
Urządzenie Logitech Screen Share umożliwia szybkie i łatwe udostępnianie zawartości przy użyciu dowolnego komputera w sali konferencyjnej. Aby rozpocząć udostępnianie, po prostu podłącz laptop lub tablet przez złącze HDMI: nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, wprowadzać hasła, ani nawet łączyć się z Internetem. Urządzenie Logitech Screen Share eliminuje problemy z prezentowaniem slajdów, arkuszy kalkulacyjnych, dokumentów i nagrań wideo podczas spotkań online, a dodatkowo jest dostępne w przystępnej cenie pozwalającej wyposażyć w nie każdy pokój konferencyjny.

Natychmiastowe udostępnianie

Wystarczy podłączyć. Czy nie tak powinno działać udostępnianie zawartości? Bez sprawdzania identyfikatora spotkania lub kodu parowania. Bez przełączania źródeł wejściowych i zmiany pilotów. Nie trzeba się niczego uczyć, instalować oprogramowania, ani nawet łączyć się z Internetem. Wystarczy połączyć się i rozpocząć prezentację.

Podczas dowolnego spotkania
Nie pozostawiaj zdalnych współpracowników bez dostępu do ważnych informacji. Urządzenie Logitech Screen Share współpracuje z rozwiązaniami Zoom, Skype dla firm, WebEx, BlueJeans i innymi usługami do obsługi spotkań, które umożliwiają udostępnianie zawartości.

Niewielkie urządzenie i duże możliwości
Zaskakująco niewielkie urządzenie Screen Share, które wyposażono w technologię kodowania wideo, łączy się z komputerem w sali konferencyjnej przez port USB i zapewnia wejście HDMI do natychmiastowego udostępniania zawartości.

Projekcja na wyświetlaczu w sali
Koniec tłoczenia się wokół laptopa! Po prostu podłącz go do urządzenia Logitech Screen Share, aby pokazywać prezentacje, arkusze kalkulacyjne, dokumenty i filmy na wyświetlaczu w sali.

Obsługa adapterów i urządzeń mobilnych
W przypadku urządzeń bez wbudowanego portu HDMI wystarczy podłączyć odpowiedni adapter. Umożliwia to udostępnianie zawartości z dowolnego urządzenia z wyjściem wideo, co obejmuje smartfony, tablety, ultrabooki, aparaty cyfrowe i odtwarzacze multimedialne.

Obraz i dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Przedstaw wstępną wersję swojego najnowszego projektu wideo. Uzyskaj opinie dotyczące dotychczasowych efektów pracy. Zaprezentuj swoje portfolio z serwisów YouTube i Vimeo. Dzięki obsłudze przesyłania obrazu i dźwięku o wysokiej rozdzielczości przez złącze HDMI urządzenie Logitech Screen Share pozwala prezentować filmy zgodnie z zamierzeniami twórców.

Ostry obraz i krótki czas reakcji
Przeskakujące kursory i migające ekrany frustrują uczestników i zakłócają przebieg spotkania. Dzięki połączeniu HDMI o bardzo niskim opóźnieniu i wbudowanej technologii przetwarzania wideo urządzenie Logitech Screen Share zapewnia ostry obraz i krótki czas reakcji podczas każdego spotkania. Oznacza to naturalną nawigację, natychmiastowe wyświetlanie pisanego tekstu, płynne przewijanie i wyświetlanie obrazu w jakości HD 1080p z szybkością do 30 kl./s.

Osoby prezentujące i zawartość
Aplikacja Screen Share działa na komputerze w sali konferencyjnej, aby ułatwić udostępnianie zawartości podczas spotkań online. Ponieważ rejestrowanie obrazu i dźwięku w pomieszczeniu pozostaje aktywne, osoby prowadzące prezentację mogą udostępniać zawartość, w tym filmy z dźwiękiem, i nie wpłynie to na możliwość ich zobaczenia i usłyszenia przez uczestników.

Uzupełnienie zestawu ConferenceCam
Dodaj przewodowe udostępnianie zawartości do pomieszczeń wyposażonych w systemy Zoom Room lub inne rozwiązania do sali konferencyjnych oparte na komputerach PC i Mac, aby szybko i łatwo udostępniać ekran podczas dowolnego spotkania online.

Informacje techniczne

Długość przewodu 25 cm
Zastosowanie Wideo
Złącza #1 USB Typ A Męska
Złącza #2 HDMI Typ A Żeńska
Rodzaj Adapter
Standard USB 3.0/USB 3.1 gen 1 , HDMI High Speed with Ethernet

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary

14,2 × 24,7 × 83 mm

Waga 30 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
 • Urządzenie Screen Share
 • Dokumentacja
 • Mocowanie na rzep
 • Uchwyt do regulacji długości kabla

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech Urządzenie Screen Share 939-001553