Ulubione
0
Elmak

Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

Numer katalogowy Nr kat AMELMZZSAVIAK37,

Kod producenta Kod SAVIO AK-37

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

SAVIO Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

- Obsługiwane rozdzielczości:
1920x1080 dla złącza HDMI 1.2
3840 x 2160 (4K UHD) dla złącza HDMI 1.4
- Urządzenie Plug & Play - nie wymaga sterowników

Emulator monitora rozwiązuje problemy związane z brakiem ładowania sterowników w koparkach kryptowalut z wieloma kartami graficznymi spowodowane brakiem fizycznego monitora.

W koparki kryptowalut do których podczas pracy nie ma stale podłączonego fizycznego monitora, po restarcie karty graficzne często nie są właściwie przypisywane w systemie. Powoduje to problemy z niepoprawnym ładowaniem sterowników oraz pracę GPU z niepełną mocą obliczeniową. Dodatkowo podczas podłączania się zdalnie do koparki kryptowalut np. TeamViewer, rozdzielczość jest często limitowana do 640x480 lub 800x600 co znacząco utrudnia pracę.

W obu przypadkach emulator monitora HDMI rozwiązuje opisane problemy. Po wpięciu emulatora monitora w gniazdo HDMI karty graficznej system widzi podpięty fizyczny monitor pomimo jego braku. Sterowniki kart graficznych ładowane są poprawnie w systemie i GPU pracują z pełną wydajnością. Natomiast podczas pracy zdalnej sesje są uruchamiane z wysoką rozdzielczością aż do 4K.

Emulator monitora jest Plug-and-Play, nie wymaga sterowników, pracuje poprawnie we wszystkich systemach Windows, Linux i macOS.

Przykładowe zastosowanie:
Emulowanie monitora bez fizycznego jego wpięcia do karty graficznej, zwiększenie wydajności kart w przypadku kopania kryptowalut.

Informacje techniczne

Zastosowanie Wideo
Standard HDMI Ultra HD 4K

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Elmak SAVIO AK-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD