Kategorie
Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E

Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E...

Numer katalogowy: RUASUBB4IEW5001 Kod producenta:

PLN 3899
Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E
Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E
Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E
Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E
Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E

Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E

Ultrabooki

Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E

Numer katalogowy: RUASUBB4IEW5001

Kod producenta: B8430UA-FA0062E

Dostępny 24h

  • Zainstalowana pamięć RAM: 4 GB
  • Pojemność dysku: 500 GB
  • Przekątna ekranu: 14''
  • Rodzina procesora: Intel Core i5
  • Model karty graficznej: Intel HD Graphics
Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Więcej możliwości, brak ograniczeń
Procesor Intel® Core™ szóstej generacji wyposażono w szereg zaawansowanych funkcji zwiększających produktywność, wydajność gier 3D i możliwości tworzenia treści, a tym samym otwierających nowy świat nieskończonych możliwości. Dzięki funkcjom, takim jak szybkie wybudzanie i przesyłanie plików otrzymasz więcej czasu na naukę, tworzenie treści, pracę i zabawę. Innymi słowy: nieskończone możliwości. Komputery z procesorami Intel zapewniają płynniejszą pracę wielozadaniową, krótsze czasy uruchamiania oraz lepsze narzędzia do zarządzania w systemie Windows® 10.
Niespotykana wcześniej wydajność graficzna — od gier 3D po przetwarzanie obrazów 3D
Bez względu na to, do czego służy ci komputer — od edycji zdjęć, przez oglądanie filmów, po walkę z czarnymi charakterami w najnowszych grach 3D — teraz wszystkie te zadania są realizowane sprawniej. Dzięki technologii Intel HD Graphics komputer działa szybciej i zapewnia bardziej płynne i atrakcyjniejsze efekty graficzne.
To profesjonalista w wymagającym środowisku pracy - w biurze lub poza nim, poza siedzibą firmy lub podczas podróży - biznesowy notebook, który jest wytrzymały i uzbrojony we wszystkie potrzebne rzeczy i jeszcze więcej, ponieważ wszystkie Twoje potrzeby komputerowe są ważne. Dzięki profesjonalnym i bogatym w funkcje możliwościom oraz niezawodności i trwałości, które przekraczają wymagających standard militarny MIL-STD 810G, ASUSPRO B8430U to notebook obowiązkowy dla każdego biznesmena, pracującego w wymagającym środowisku pracy, dla działu IT w dużym przedsiębiorstwie albo dla centrum zarządzania danymi w instytucji rządowej lub organizacji.
Wiarygodność klasy militarnej

Wyobrażamy sobie wszystkie rzeczy, które mogłyby wydarzyć się podczas pracy i przeprowadzamy tysiące rygorystyczne testów, aby zapewnić trwałość notebooka ASUSPRO BU8430U. Notebooki są rygorystycznie testowane pod względem jakości - na poziomie dużo bardziej wymagającym niż popularne notebooki - aby zaspokoić wymagania biznesowe i instytucjonalne dotyczące niezawodności i trwałości.
Nadzwyczajna niezawodność - udowodniono, że przekracza wymagania normy wojskowej USA MIL-STD 810G

Odporny na wstrząsy dysk twardy chroni dane

Notebooki z serii ASUSPRO B oferują zwiększoną ochronę dysków twardych dzięki absorbującej wstrząsy poduszce opracowanej z myślą o ochronie dysku przed wstrząsami podczas transportu. Dodatkowo, dyski twarde posiadają mechanizmy ochronne, na które składa się G-sensor i oprogramowanie, które aktywnie chroni przed mającymi nastąpić upadkami, zabezpieczając dane. Wbudowany, trójwymiarowy, cyfrowy przyspieszeniomierz posiada trzy tryby: wyłączony, normalna czułość oraz wysoka czułość. Ostatnia opcja jest ustawiona domyślnie i wykrywanie upadków jest zawsze aktywne..

Odporny na wstrząsy dysk twardy chroni dane

Notebooki z serii ASUSPRO B oferują zwiększoną ochronę dysków twardych dzięki absorbującej wstrząsy poduszce opracowanej z myślą o ochronie dysku przed wstrząsami podczas transportu. Dodatkowo, dyski twarde posiadają mechanizmy ochronne, na które składa się G-sensor i oprogramowanie, które aktywnie chroni przed mającymi nastąpić upadkami, zabezpieczając dane. Wbudowany, trójwymiarowy, cyfrowy przyspieszeniomierz posiada trzy tryby: wyłączony, normalna czułość oraz wysoka czułość. Ostatnia opcja jest ustawiona domyślnie i wykrywanie upadków jest zawsze aktywne..

Profesjonaliści z pewnością docenią wrażenia użytkownika

Komfort i przyjemne wrażenia użytkownika są kluczem, szczególnie podczas długich godzin pracy, często poza biurem lub w podróży. Dlatego ASUSPRO B8430U jest wyposażony w szeroki ekran FHD 14" z funkcją przeciwodblaskową, która zmniejsza zmęczenie oczu, kamerę HD do bardziej wydajnych połączeń konferencyjnych, pełnowymiarową i odporną na zalanie klawiaturę z podświetleniem, oraz powiększony panel dotykowy.

Komfortowa klawiatura z klawiszami numerycznymi zwiększa produktywność

Klawiatury notebooków odgrywają bardzo ważną rolę w miejscach pracy, ponieważ stanowią podstawę komfortu i produktywności. Inżynierowie z firmy ASUS ulepszyli klawisze notebooków B, dzięki czemu zapewniają one pełny komfort nawet podczas długich godzin pracy. Klawiatura posiada również klawisze numeryczne oraz klawisze nawigacji, dzięki czemu zwiększa wydajność podczas wprowadzania danych i nawigowania w dokumentach.

Matowy ekran zapewniający komfort oglądania

Matowe ekrany notebooków ASUSPRO eliminują niechciane odblaski i redukują zmęczenie oczu. Zapobiegają też powstawaniu smug od odcisków palców, które psują wygląd wyświetlanej zawartości. Ergonomiczne oparcie nadgarstków zapewnia wysoki komfort, dzięki czemu umożliwia optymalną produktywność.

Spokój ducha dzięki bezpiecznym rozwiązaniom

Dane są bardzo ważne dla Twojej firmy i dlatego ASUSPRO B8430U wyposażono w rozbudowane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo, aby zapewnić użytkownikowi spokój ducha. ASUSPRO B8430U wykorzystuje metalowe ramki do wzmocnienia struktur wokół dysków za pomocą „poduszki powietrznej”, która pochłania ciśnienie, chroniąc pamięć w zakresie wykraczającym poza popularne standardy. Sprzętowy mechanizm ochronny z czujnikiem ruchu G i program do ochrony dysku twardego, również udaremniają bezpośredni wpływ jako dodatkowa linia obrony, utrzymując bezpieczeństwo danych. Dodatkowo, uwierzytelnienie za pomocą karty smart, zapewnia bezpieczeństwo transakcji online, natomiast moduł Trusted Platform (TPM) zapewnia ochronę na głębokim poziomie sprzętowym. W celu zapewnienia jeszcze większego poziomu bezpieczeństwa, dodano dokładny i wiarygodny skaner linii papilarnych, wyposażony w czujniki, które w mniejszym stopniu reagują na zmiany powierzchni skóry.

Trusted Platform Module zapewniający wydajne zabezpieczenie sprzętowe

Moduł Trusted Platform Module (TPM) jest układem sprzętowym wbudowanym w płytę główną, który bezpiecznie szyfruje dane, zmniejszając ryzyko stwarzane przez hakerów próbujących przechwycić hasła i klucze szyfrujące poufne dane. TPM to dodatkowa warstwa zabezpieczeń pozwalająca notebookom bezpieczniej wykonywać programy, dzięki czemu transakcje oraz komunikacja są bardziej wiarygodne. W połączeniu z opcjonalnym pakietem oprogramowania zabezpieczającego oferuje zdecydowanie zwiększone bezpieczeństwo całego systemu, ochronę plików, komunikacji email i prywatności. TPM umożliwia uzyskanie dużo skuteczniejszej ochrony od zapewnianej przez BIOS, system operacyjny czy jakąkolwiek aplikację niepowiązaną z TPM.

Zwiększone bezpieczeństwo dzięki skanerowi linii papilarnych

Skanowanie odcisku palca oznacza maksymalne bezpieczeństwo i ochronę danych. Elektroniczny skaner w notebookach z serii ASUSPRO B do odczytu wzorów linii papilarnych używa obrazowania RF, które w porównaniu z innymi rozwiązaniami sensorycznymi jest w mniejszym stopniu podatne na stan skóry, w tym suchą, startą, zrogowaciałą, brudną czy tłustą.

Inteligentna identyfikacja

Inteligentne karty mogą być wykorzystane do identyfikacji, autoryzacji, przechowywania danych i przetwarzania aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać z nich do logowania i autoryzacji transakcji internetowych.

Wysoka produktywność i zaawansowane zarządzanie

Inteligentne zarządzanie - centrum biznesowe ASUSPRO do zarządzania komputerem w jednym prostym pakiecie. ASUSPRO Business Center to nowa platforma obliczeniowa, obejmująca osprzęt, oprogramowanie i oprogramowanie sprzętowe, które zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo i produktywność. Powstała z myślą o mniejszych przedsiębiorstwach, które nie posiadają zarządzanego środowiska IT. Upraszcza zarządzanie, umożliwiając skupienie się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja Wake-on-LAN (WOL) umożliwia włączenie komputera za pomocą prostego komunikatu sieciowego

Notebooki z serii ASUSPRO B posiadają na płycie głównej wbudowany moduł, który obsługuje funkcję Wake-on-LAN (WOL). Pozwala ona na przywrócenie komputera ze stanu uśpienia za pomocą komunikatu sieciowego przesłanego przez połączenie LAN. Funkcja ta jest niezastąpiona w przypadku zdalnej pomocy technicznej.
Green ASUS

Firma ASUS jest branżowym liderem w dziedzinie wdrażania przyjaznych dla środowiska procedur poprzez inicjatywę Green ASUS. Obejmuje ona cztery obszary: design, produkcję, zaopatrzenie oraz usługi. Firma ASUS dba o środowisko i bardzo odpowiedzialnie tworzy swoje produkty. Seria ASUSPRO łączy w sobie niższe koszty eksploatacji i wysokie standardy ochrony środowiska. Urządzenia posiadają certyfikaty EPEAT, Energy Star i RoHS.
Prawdziwie biznesowa gwarancja!
Notebooki ASUS PRO gwarantują najwyższą biznesową jakość. Dotyczy to również gwarancji. Producent zapewnia 36-miesięczną gwarancję z naprawą u klienta oraz 24-miesięczną gwarancję na baterię. Takiego wsparcia nie dostaniesz w konkurencyjnych rozwiązaniach!
Windows 10 - Znajomy i jeszcze lepszy
Windows 10 to dobrze znany i łatwy w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7 — zawiera na przykład menu Start. Szybko się uruchamia i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.

Informacje techniczne

Model

ASUSPRO B8430UA

Generacja procesora

Szósta

Taktowanie (Boost)

2.8 GHz

Informacje o procesorze

Intel® Core™ i5-6200U

Taktowanie procesora

2.3 GHz

Zainstalowana pamięć RAM

4 GB

Pojemność dysku

500 GB

Pojemność HDD

500 GB

Typ dysku

HDD

Interfejs dysku

SATA III - 6 Gb/s

Rodzina procesora

Intel Core i5

Rodzaj pamięci

SODIMM DDR4 , On-board DDR4

Częstotliwość szyny pamięci

2133 MHz

Napęd optyczny

Brak

Ekran

Model karty graficznej

Intel HD Graphics

Przekątna ekranu

14''

Rozdzielczość

1920 x 1080 (HD 1080)

Powierzchnia matrycy

Matowa

Technologia podświetlania

Diody LED

Typ matrycy

Brak danych

Ekran dotykowy

Nie

Kamera internetowa

Tak

Złącza / komunikacja

Modem WWAN (3G) / LTE (4G)

Wbudowany

Pozostałe porty we/wy

1 x RJ-45 , 1 x Audio (Combo)

Porty USB

4 x USB 3.0 Type-A

Dokowanie

Nie

Komunikacja

LAN 10/100/1000 , WiFi 802.11 a/b/g/n/ac , Bluetooth

Gniazda rozszerzeń

Nie

Liczba portów USB

4

W tym USB 3.0

4

Porty wideo

1 x Mini DisplayPort , 1 x VGA (15 pin D-Sub)

Czytnik kart pamięci

Tak

Czytnik linii papilarnych

Tak

Zasilanie

Liczba komór

3-komorowa

Pojemność baterii

48 Wh

Typ ogniwa

Li-poly

Oprogramowanie

System operacyjny

Windows 10 Pro 64-bit

Fizyczne

Waga

1.7 kg

Wysokość

20.5 mm

Szerokość

339 mm

Głębokość

236 mm

Kolor

Szary , Czarny

Nieprzypisane

Gwarancja

36

Obsługa ECC

Nie

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus ASUSPRO B8430UA-FA0062E