Kategorie
Logitech MeetUp Confere nceCam        960-001102

Logitech MeetUp Confere nceCam 960-001102...

Numer katalogowy: UVLOGRH00000025 Kod producenta:

PLN 4614.02
Logitech MeetUp Confere nceCam        960-001102

Logitech MeetUp Confere nceCam 960-001102

Kamery internetowe

Logitech MeetUp Confere nceCam 960-001102

Numer katalogowy: UVLOGRH00000025

Kod producenta: 960-001102

Dostępny 24h

IDEALNA DO MAŁYCH POMIESZCZEŃMeetUp to zaawansowana kamera konferencyjna firmy Logitech przeznaczona do małych pomieszczeń konferencyjnych. Koniec tłoczenia się wokół laptopa. Kamera ta ma niezwykle szerokie pole widzenia 120° oraz obiektyw z funkcją przesuwania i pochylania. Dzięki temu każda osoba...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

IDEALNA DO MAŁYCH POMIESZCZEŃ
MeetUp to zaawansowana kamera konferencyjna firmy Logitech przeznaczona do małych pomieszczeń konferencyjnych. Koniec tłoczenia się wokół laptopa. Kamera ta ma niezwykle szerokie pole widzenia 120° oraz obiektyw z funkcją przesuwania i pochylania. Dzięki temu każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Zintegrowana obsługa dźwięku jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, dzięki czemu wszystkich uczestników można nie tylko dobrze zobaczyć, ale także usłyszeć.

WIDZENIA W PRZYPADKU OGRANICZONYCH PRZESTRZENI
Kamera Logitech® MeetUp wprowadza wysoką jakość obrazu do małych pomieszczeń konferencyjnych. 120-stopniowe pole widzenia z łatwością dostosowuje się do ciasnych pomieszczeń, w których ludzie siedzą po obu stronach kamery. Czujnik o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K i obiektyw firmy Logitech zapewniają wyjątkowo ostry obraz, a elementy sterujące przesuwaniem, przechylaniem i powiększaniem pozwalają skupić się na prezenterach i ich pomocach wizualnych.

USŁYSZ I UWIERZ
Zintegrowana obsługa dźwięku w kamerze MeetUp jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Trzy mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik sprawiają, że spotkania brzmią równie dobrze, jak wyglądają. Aby zwiększyć zasięg dźwięku do 4,2 m, można dodać mikrofony rozszerzające do kamery MeetUp.

ŁATWA INSTALACJA TYPU „PLUG & PLAY”
Wejdź do niewielkiego pomieszczenia i natychmiast rozpocznij współpracę wideo. Kamerę MeetUp wystarczy podłączyć do portu USB i od razu działa. Możesz użyć dowolnej aplikacji do obsługi wideokonferencji i usługi w chmurze — łącznie z już używanym przez Ciebie oprogramowaniem.

DOPASOWANA DO SPOSOBU PROWADZENIA SPOTKAŃ

Niewielkie pomieszczenia konferencyjne cieszą się coraz większą popularnością, a kamera MeetUp spełnia związane z nimi wymagania. Kamera oferuje doskonałą rozdzielczość, balans kolorów i poziom szczegółowości w ciasnych miejscach. Dzięki dołączonemu wieszakowi ściennemu i kompaktowej konstrukcji, która minimalizuje ilość kabli, kamera MeetUp świetnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach.

DODATKOWE AKCESORIA ZWIĘKSZAJĄ WYGODĘ KORZYSTANIA

Nasza bezpłatna aplikacja mobilna (dostępna w sklepach Google Play i iTunes) przekształca Twojego smartfona lub tablet w pilota do kamery MeetUp. Dostępne są też akcesoria firmy Logitech, takie jak mikrofon rozszerzający i uchwyt do montażu na telewizorze, w wersjach dostosowanych do różnych wielkości pomieszczeń i konfiguracji. W razie potrzeby można też zamówić części zamienne zapewniające sprawne działanie systemu.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Bardzo szerokie pole widzenia 120 stopni
- Zestaw głośnomówiący z 3 mikrofonami
- Obsługa opcjonalnego mikrofonu rozszerzającego
- Konstrukcja typu wszystko w jednym
- Mechaniczne przesuwanie/przechylanie
- Obiektyw firmy Logitech
- 3 ustawienia wstępne kamery
- Bezprzewodowa technologia Bluetooth®
- Radiowy pilot zdalnego sterowania
- Wiele opcji montażu, na przykład na stole lub wieszaku ściennym, a także dostępny opcjonalny uchwyt do montażu na telewizorze

Liczba klatek na sekundę

30

Fizyczne

Wymiary

104 × 400 × 85 mm

Waga

1.04 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Akcesoria w zestawie

- Kamera MeetUp ConferenceCam
- Pilot
- Kabel USB: 5 m (16 ft)
- Zasilacz
- Wieszak ścienny i osprzęt do montażu na ścianie
- Dokumentacja

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Logitech MeetUp Confere nceCam 960-001102