Ulubione
Unitek

Unitek Kabel USB Typ-C - Lightning 1.0m, M/M; C4048RD

Numer katalogowy Nr kat AKUNIKU00000041,

Kod producenta Kod C4048RD

netto 21 , 39 netto
26 , 31
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Kabel USB Typ-C - Lightning 1.0m, M/M; C4048RD

Dobrze zaprojektowany
Przewód do ładowania i synchronizacji telefonu musi sporo wytrzymać: noszenie w plecaku, aktówce, torebce, działanie w warunkach zewnętrznych, jest często: tarmoszony, plątany i rozciągany - a oczekujemy od niego niezawodności. Aby temu sprostać musi być dobrze zaprojektowany. Przewód Unitek łączy iPhone'a lub iPada z ładowarką lub komputerem wyposażonym w port USB typu C. Służy do ładowania i synchronizacji telefonu lub tabletu. Do jego produkcji wykorzystano chipset Premium, zapewniający stabilny transfer danych, jak i kontrolę parametrów ładowania. Dzięki temu jest bezpieczny w użyciu. Nasady złączy są specjalnie chronione gumową harmonijką, która zabezpiecza przewód przed przetarciem u nasady.

Szybko ładuje
Posiada funkcję Power Delivery fast charging, która zapewnia szybkie ładowanie. Producent deklaruje, że korzystając z tego przewodu naładujemy iPhone'a X w 90 minut do pełna, a poziom 50% naładowanej baterii otrzymamy już po 30 minutach ładowania. Sam kabel wykonano z ocynkowanej miedzi.

Bardzo wytrzymały

Aby jeszcze wzmocnić przewód wykończono go oplotem, w ten sposób jest odporny na przetarcia i rozciąganie. Wtyki wykonane są solidnie.  Przewód jest czerwony a wtyki są czarne.

Nieprzypisane

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Do smartfona
Złącza #1 USB Typ C Męska
Złącza #2 Lightning 8pin Męska
Standard USB 3.1

Fizyczne

Kolor Czerwony , Czarny
Długość przewodu 1 m

Pozostałe

Gwarancja 12

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Unitek Kabel USB Typ-C - Lightning 1.0m, M/M; C4048RD