Kategorie
Benks Szklo hartowane X PRO 3D dla iPhone 8/7 Rose Gold

Benks Szklo hartowane X PRO 3D dla iPhone 8/7 Rose Gold...

Numer katalogowy: AXBKSTFXPI7RG00 Kod producenta:

0
Benks Szklo hartowane X PRO 3D dla iPhone 8/7 Rose Gold
Benks Szklo hartowane X PRO 3D dla iPhone 8/7 Rose Gold

Benks Szklo hartowane X PRO 3D dla iPhone 8/7 Rose Gold

Folie i szkła ochronne

Benks Szklo hartowane X PRO 3D dla iPhone 8/7 Rose Gold

Numer katalogowy: AXBKSTFXPI7RG00

Kod producenta: X PRO IPHONE 7

Niedostępny

Ultra przezroczyste szkło, zostało stworzone przy użyciu specjalistycznych technologii. Dzięki temu przy zachowaniu ekstremalnej wytrzymałości mamy do czynienia z doskonałą przejrzystością szkła oraz idealnym przekazywaniem dotyku na wyświetlacz. Jest tylko kilka firm na świecie, które produkują szkła...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Ultra przezroczyste szkło, zostało stworzone przy użyciu specjalistycznych technologii.
Dzięki temu przy zachowaniu ekstremalnej wytrzymałości mamy do czynienia z doskonałą przejrzystością szkła oraz idealnym przekazywaniem dotyku na wyświetlacz. Jest tylko kilka firm na świecie, które produkują szkła tak wysokiej jakości. Jedna z nich to BENKS.

Gładkie wykończenie ostrych krawędzi
Wykończenie krawędzi zostało wykonane w technologii 3D. Oznacza to, że wszystkie krawędzie szkła są gładko wykończone i bardzo przyjemne w dotyku. Ponadto ten typ wykończenia wzmacnia krawędzie szkła, dodatkowo uodparniając jest przez ukruszeniem.

Super cienkie
Benks jest jednym z liderów produkcji szkieł hartowanych dla urządzeń mobilnych. Jako jedna z nielicznych firm na świecie osiąga imponujące rezultaty w zakresie grubości szkieł. Najnowsze generacje osiągają grubość nawet 0,15mm. Parametry grubości odpowiadające poszczególnym seriom szkieł znajdą Państwo w specyfikacji technicznej produktu.

Ekstremalnie wysoka przejrzystość
Zapewnia doskonałą widoczność oraz oryginalne kolory. Doskonale przylega do ekranu i przekazuje dotyk. Efekt matowienia nie występuje w szkłach Benks, nawet po kilku latach użytkowania szkło zachowuje swoje walory wizualne, a to dzięki zastosowaniu w produkcji oryginalnego szkła AGC.

Niski wskaźnik pęknięć
Zastosowanie unikalnej technologii wykonania, zmiejsza współczynnik podatności na pękniecia szkła. Dzięki temu jest ona jeszcze bardziej wytrzymala i lepiej zabezpiecza wyświetlacz. W porównaniu do konkurencyjnych szkieł, Benks opracował techonologię, która powoduje jeszcze większą odporność na pękanie. Nie czyni to szkła niezniszczalnym, jednak z pewnościa przedłuży jego żywotność i satysfakcję użytkownika.

Szkło hartowane z powłoką olejofobową
Zastosowana w szkle powierzchnia olejofobowa zdecydowanie zmiejsza ilość pozostających na powierzchni szkła odcisków palców. Zdecydowanie poprawia to komfort użytkownia oraz utrzymuje powierzchnię szkła w czystości

Pełny zestaw do montażu szkła
We wszystkich produktach Benks znajdziesz niezbędne elementy do jego zamontowania. W twardym odpornym na uderzenia opakowaniu znajdziesz: morką ściereczkę do czyszczenia wyświetlacza przed montażem, suchą ściereczkę z mikrofibry, z logiem marki Benks. Dodatkowo w pudełku znajdziesz także niebieską folię elektrostatyczną, która przyciągnie najdrobniejsze, niewidoczne gołym okiem drobinki kurzu.

Nieprzypisane

Pasuje do

- Apple iPhone 7
- Apple iPhone 8

Pozostałe parametry

- Materiał wykonania: Szkło hartowane AGC
- Grubość szkła: 0,3mm
- Waga szkła: 17,1g
- Wymiary szkła: 6,4 x 13,5 cm

Rodzaj

Szkło hartowane

Przekątna ekranu

4,7''

Liczba w opakowaniu jednostkowym

1

Fizyczne

Kolor

Różowe złoto , Przeźroczysty

Pozostałe

Gwarancja

12

Akcesoria w zestawie

- Morka ściereczka do czyszczenia wyświetlacza przed montażem
- Sucha ściereczka z mikrofibry, z logiem marki Benks
- Niebieska folia elektrostatyczna

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Benks Szklo hartowane X PRO 3D dla iPhone 8/7 Rose Gold