Kategorie
Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X

Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X...

Numer katalogowy: AXBKSTFKRIX0000 Kod producenta:

0
Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X
Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X
Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X
Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X
Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X
Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X

Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X

Folie i szkła ochronne

Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X

Numer katalogowy: AXBKSTFKRIX0000

Kod producenta: SZKLO KR IPHONE X

Niedostępny

Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X Ultra przezroczyste szkło, zostało stworzone przy użyciu specjalistycznych technologii. Dzięki temu przy zachowaniu ekstremalnej wytrzymałości mamy do czynienia z doskonałą przejrzystością szkła oraz idealnym przekazywaniem dotyku na wyświetlacz. Jest tylko kilka firm...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X

Ultra przezroczyste szkło, zostało stworzone przy użyciu specjalistycznych technologii. Dzięki temu przy zachowaniu ekstremalnej wytrzymałości mamy do czynienia z doskonałą przejrzystością szkła oraz idealnym przekazywaniem dotyku na wyświetlacz. Jest tylko kilka firm na świecie, które produkują szkła tak wysokiej jakości. Jedna z nich to BENKS.

Gładkie wykończenie ostrych krawędzi
Wykończenie krawędzi zostało wykonane w technologii 2.5D. Oznacza to, że wszystkie krawędzie szkła są gładko wykończone i bardzo przyjemne w dotyku. Ponadto ten typ wykończenia wzmacnia krawędzie szkła, dodatkowo uodparniając jest przez ukruszeniem.

Super cienkie
Benks jest jednym z liderów produkcji szkieł hartowanych dla urządzeń mobilnych. Jako jedna z nielicznych firm na świecie osiąga imponujące rezultaty w zakresie grubości szkieł. Najnowsze generacje osiągają grubość nawet 0,15mm. Parametry grubości odpowiadające poszczególnym seriom szkieł znajdą Państwo w specyfikacji technicznej produktu.

Ekstremalnie wysoka przejrzystość

Zapewnia doskonałą widoczność oraz oryginalne kolory. Doskonale przylega do ekranu i przekazuje dotyk. Efekt matowienia nie występuje w szkłach Benks, nawet po kilku latach użytkowania szkło zachowuje swoje walory wizualne, a to dzięki zastosowaniu w produkcji oryginalnego szkła AGC.

Niski wskaźnik pęknięć
Zastosowanie unikalnej technologii wykonania, zmiejsza współczynnik podatności na pękniecia szkła. Dzięki temu jest ona jeszcze bardziej wytrzymala i lepiej zabezpiecza wyświetlacz. W porównaniu do konkurencyjnych szkieł, Benks opracował techonologię, która powoduje jeszcze większą odporność na pękanie. Nie czyni to szkła niezniszczalnym, jednak z pewnościa przedłuży jego żywotność i satysfakcję użytkownika.

Szkło hartowane z powłoką olejofobową
Zastosowana w szkle powierzchnia olejofobowa zdecydowanie zmiejsza ilość pozostających na powierzchni szkła odcisków palców. Zdecydowanie poprawia to komfort użytkownia oraz utrzymuje powierzchnię szkła w czystości

Pełny zestaw do montażu szkła
We wszystkich produktach Benks znajdziesz niezbędne elementy do jego zamontowania. W twardym odpornym na uderzenia opakowaniu znajdziesz: morką ściereczkę do czyszczenia wyświetlacza przed montażem, suchą ściereczkę z mikrofibry, z logiem marki Benks. Dodatkowo w pudełku znajdziesz także niebieską folię elektrostatyczną, która przyciągnie najdrobniejsze, niewidoczne gołym okiem drobinki kurzu.

Nieprzypisane

Pasuje do

Apple iPhone X

Rodzaj

Szkło hartowane

Przekątna ekranu

5,8''

Liczba w opakowaniu jednostkowym

1

Fizyczne

Kolor

Przeźroczysty

Waga

4.3 g

Pozostałe

Gwarancja

12

Wymiary

- Wymiary szkład: 6,3 x 13,6 cm
- Grubość szkła: 0,15 mm

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Benks Szkło hartowane KR 0.15 iPhone X