Kategorie
Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008

Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008...

Numer katalogowy: AVMICVATV000000 Kod producenta:

PLN 268.65
Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008
Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008

Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008

Adaptery i przejściówki

Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008

Numer katalogowy: AVMICVATV000000

Kod producenta: P3Q-00008

Dostępny 24h

Zobacz wszystko na swoim dużym ekranieUdostępniaj treści z tabletu, laptopa lub smartfona1 na telewizorze HDTV lub monitorze za pomocą Microsoft Wireless Display Adapter. Korzystając z technologii bezprzewodowej, przesyłaj strumieniowo filmy, oglądaj prywatne zdjęcia lub wyświetlaj prezentacje na dużym...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Zobacz wszystko na swoim dużym ekranie
Udostępniaj treści z tabletu, laptopa lub smartfona1 na telewizorze HDTV lub monitorze za pomocą Microsoft Wireless Display Adapter. Korzystając z technologii bezprzewodowej, przesyłaj strumieniowo filmy, oglądaj prywatne zdjęcia lub wyświetlaj prezentacje na dużym ekranie.

Unowocześniaj swoje spotkania
Przedstawiaj swoje idee i współpracuj w czasie rzeczywistym dzięki podłączeniu Microsoft Wireless Display Adapter do projektora lub monitora. Możesz również pisać w programie PowerPoint, aby podkreślić dany temat i użyć w ten sposób dużego ekranu jako wspólnego obszaru roboczego.

Technologia Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®

Wireless Display Adapter korzysta z technologii Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®, a więc nie ma ograniczeń dotyczących używania konkretnych aplikacji lub zawartości przesyłanej strumieniowo. Użytkownik może wyświetlać wszystko ze swojego urządzenia na telewizorze HDTV lub monitorze. Wireless Display Adapter jest również certyfikowaną kartą Intel® Wireless Display (WiDi) i współpracuje z urządzeniami 2 w 1 oraz tabletami z obsługą technologii Intel WiDi.

Łatwe połączenie
Wystarczy podłączyć urządzenie USB lub HDMI za pomocą adaptera Wireless Display Adapter do telewizora HDTV lub monitora, następnie powielić lub powiększyć ekran — wtedy można cieszyć się lepszą jakością obrazu. Wireless Display Adapter zapewnia niezawodne połączenie o zasięgu 7 m.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Wymagania systemowe:
- Wszystkie telefony, tablety i laptopy, łącznie z produktami z serii Surface, z systemem Windows 10 i obsługą technologii Miracast®. Korzystanie nie wymaga dostępu do Internetu.
- Uwaga: należy upewnić się, że zainstalowano najnowsze aktualizacje systemu Windows

Długość przewodu

30 cm

Zastosowanie

Wideo

Złącza #1

USB Typ A Męska

Złącza #2

HDMI Typ A Męska

Rodzaj

Adapter

Standard

USB 2.0

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

403.5 x 22 x 11 cm

Waga

33.1 g

Pozostałe

Gwarancja

36

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Microsoft Adapter bezprzewodowy P3Q-00008