Kategorie
Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD...

Numer katalogowy: AMELMZZSAVIAK37 Kod producenta:

PLN 29.9
Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

Adaptery i przejściówki

Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

Numer katalogowy: AMELMZZSAVIAK37

Kod producenta: SAVIO AK-37

Dostępny 24h

Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD- Obsługiwane rozdzielczości:1920x1080 dla złącza HDMI 1.23840 x 2160 (4K UHD) dla złącza HDMI 1.4- Urządzenie Plug & Play - nie wymaga sterownikówEmulator monitora rozwiązuje problemy związane z brakiem ładowania sterowników w koparkach kryptowalut z wieloma kartami...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD

- Obsługiwane rozdzielczości:
1920x1080 dla złącza HDMI 1.2
3840 x 2160 (4K UHD) dla złącza HDMI 1.4
- Urządzenie Plug & Play - nie wymaga sterowników

Emulator monitora rozwiązuje problemy związane z brakiem ładowania sterowników w koparkach kryptowalut z wieloma kartami graficznymi spowodowane brakiem fizycznego monitora.

W koparki kryptowalut do których podczas pracy nie ma stale podłączonego fizycznego monitora, po restarcie karty graficzne często nie są właściwie przypisywane w systemie. Powoduje to problemy z niepoprawnym ładowaniem sterowników oraz pracę GPU z niepełną mocą obliczeniową. Dodatkowo podczas podłączania się zdalnie do koparki kryptowalut np. TeamViewer, rozdzielczość jest często limitowana do 640x480 lub 800x600 co znacząco utrudnia pracę.

W obu przypadkach emulator monitora HDMI rozwiązuje opisane problemy. Po wpięciu emulatora monitora w gniazdo HDMI karty graficznej system widzi podpięty fizyczny monitor pomimo jego braku. Sterowniki kart graficznych ładowane są poprawnie w systemie i GPU pracują z pełną wydajnością. Natomiast podczas pracy zdalnej sesje są uruchamiane z wysoką rozdzielczością aż do 4K.

Emulator monitora jest Plug-and-Play, nie wymaga sterowników, pracuje poprawnie we wszystkich systemach Windows, Linux i macOS.

Przykładowe zastosowanie:
Emulowanie monitora bez fizycznego jego wpięcia do karty graficznej, zwiększenie wydajności kart w przypadku kopania kryptowalut.

Nieprzypisane

Zastosowanie

Wideo

Standard

HDMI Ultra HD 4K

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Elmak SAVIO AK-37 Emulator monitora do złącza HDMI 4K/UHD