Kategorie
Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet

Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet...

Numer katalogowy: AKDELKA00000003 Kod producenta:

PLN 126.4
Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet
Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet
Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet
Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet

Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet

Adaptery i przejściówki

Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet

Numer katalogowy: AKDELKA00000003

Kod producenta: 470-ABBT

Dostępny 24h

Adapter służy do konwersji złącza USB 3.0 na EthernetAdapter złącza USB 3.0 do Ethernet firmy Dell umożliwia dodanie portu sieci Ethernet przy użyciu istniejącego wejścia USB w notebooku lub komputerze stacjonarnym w celu przyspieszenia strumieniowego przesyłania danych i połączeń sieciowych. Adapter...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Adapter służy do konwersji złącza USB 3.0 na Ethernet
Adapter złącza USB 3.0 do Ethernet firmy Dell umożliwia dodanie portu sieci Ethernet przy użyciu istniejącego wejścia USB w notebooku lub komputerze stacjonarnym w celu przyspieszenia strumieniowego przesyłania danych i połączeń sieciowych. Adapter pozwala rozbudować sieć przez utworzenie nowego połączenia lub podłączenie do innej sieci bez konieczności stosowania routera albo przełącznika.

Adapter złącza Ethernet zapewnia łączność
Prosty, lecz nowatorski adapter złącza Ethernet firmy Dell umożliwia zwiększenie przepustowości przez dodanie nowego połączenia internetowego. Jeśli tylko urządzenie jest wyposażone w wejście USB, ten niewielki adapter zapewni doskonałe wyniki. Przede wszystkim dzięki adapterowi nie trzeba wymieniać ani dodawać karty sieciowej. Za jego pomocą można dodać kolejną sieć lub połączyć się z innym komputerem w celu przyspieszenia transmisji strumieniowej filmów i innych materiałów.

Szybkie przesyłanie strumieniowe i pobieranie plików
Adapter złącza USB 3.0 do Ethernet firmy Dell obsługuje maksymalną przepustowość na poziomie standardu Gigabit Ethernet, dzięki czemu można korzystać z szybszego przesyłania materiałów internetowych — od wiadomości i transmisji sportowych na żywo po stacje radiowe i witryny rozrywkowe z ulubionymi programami telewizyjnymi i filmami.

Wbudowany sterownik umożliwia wygodną konfigurację
Adapter złącza USB 3.0 do Ethernet firmy Dell zawiera wbudowany sterownik, który upraszcza konfigurację, ponieważ nie trzeba instalować sterowników z dysku CD lub Internetu. Adapter zapewnia oszczędność czasu przy pierwszym podłączeniu, automatycznie wyświetlając monit o zainstalowanie sterownika.

Niewielkie rozmiary gwarantujące przenośność
Niewielki adapter o wymiarach 15,2 x 2 x 1,5 cm (dł. x szer. x wys.) jest łatwy i wygodny w obsłudze. Adapter jest wyposażony w złącze USB A na jednym końcu i złącze RJ-45 na drugim końcu, dzięki czemu obsługuje szeroką gamę zgodnych urządzeń.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

  • Latitude 12 (7204)
  • Latitude 14 (7404)
  • Venue 11 Pro (5130)
  • Venue 11 Pro (7130)
  • Venue 11 Pro (7139)
  • Venue 11 Pro (7140)
  • Venue 8 Pro (5830)
  • XPS 15 (9530)

Zastosowanie

Komputerowy

Złącza #1

USB Typ A Męska

Złącza #2

RJ45 Żeńska

Rodzaj

Adapter

Standard

USB 3.0

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

15,2 x 2 x 1,5 cm.

Pozostałe

Gwarancja

36

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Dell Adapter - USB 3.0/Ethernet