Ulubione
VOLT POLSKA

VOLT POLSKA SINUS PRO 800 PRZETWORNICA DO ZASILANIA AWARYJNEGO SINUS PRO 800 AVR

Numer katalogowy Nr kat AZAZOZPSINUS800,

Kod producenta Kod ZZPR072

netto 0 , 0 netto
0 , 0
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

SINUS PRO 800 PRZETWORNICA DO ZASILANIA AWARYJNEGO SINUS PRO 800 AVR
Przetwornica napięcia sinusPRO-800E służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. W jednej obudowie z kolorowym wyświetlaczem jest umieszczony automatyczny regulator napięcia sieci AVR, 10A prostownik PWM do ładowania akumulatorów oraz przetwornica czysty SINUS oparta na transformatorze toroidalnym, który kompensuje różną moc bierną odbiorników (można łączyć obciążenia pojemnościowe, indukcyjne oraz rezystancyjne) oraz bardzo elastycznie reaguje na przeciążenia (rozruch pomp, kompresorów, silników). Przetwornica może działać w trybie UPS, co zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę dmuchaw, podajników, pomp etc.

Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej.
Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie.

Fizyczne

Wymiary

230 x 145 x 180 mm

Waga 6.5 kg
Kolor Biały

Nieprzypisane

Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe parametry

- Wbudowany akumulator: Nie
- Napięcie akumulatora / -ów: 12 VDC
- Chłodzenie: radiatory + wentylatory
- Temperatura pracy: 0-40 st. C
- Zakres napięć wyjściowych: Regulator napięcia sieciowego: 204 - 240 V, zasilacz awaryjny UPS: 230 V (+- 3%)
- Częstotliwość napięcia wyjściowego UPS     50 Hz (+- 0,5 Hz)
- Zabezpieczenia przeciążeniowe (zasilanie bateryjne): W przypadku przeciążenia 110 % - 130 % odłączenie zasilania następuje po 30 s. Jeżeli przeciążenie jest wyższe niż 130 % odłączenie zasilania następuje natychmiast.
- Zabezpieczenie przeciążeniowe (zasilanie sieciowe): Urządzenie ostrzega o przeciążeniu, aż do momentu zadziałania bezpieczników.
- Dopuszczalna wilgotność: 10 % RH ~ 90 % RH
- Współpraca z panelami słon

Napięcie wyjściowe (maks.) 240 V
Moc ciągła 500 W
Napięcie wejściowe (min.) 12 V
Napięcie wyjściowe (min.) 204 V
Częstotliwość 65 Hz
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: VOLT POLSKA SINUS PRO 800 PRZETWORNICA DO ZASILANIA AWARYJNEGO SINUS PRO 800 AVR