Ulubione
Szukaj nas także na: 

JESTEŚMY NA IEM 2018 / LAPTOPY, KOMPUTERY, AKCESORIA GAMINGOWE

Monitory zaprojektowane z myślą o graczach

AOC to jedna z czołowych światowych marek na rynku wyświetlaczy, która wzbogaca branżę innowacyjnym podejściem do swoich produktów. Dzięki wysokiej jakości technologii połączonej z atrakcyjnym wyglądem monitorów - AOC trafia w szeroką gamę użytkowników, w tym graczy. Bogate portfolio monitorów gamingowych AOC odpowiada na potrzeby okazjonalnych jak i zaawansowanych graczy szukających w monitorach szybkości reakcji połączonej z wysoką jakością obrazu. AOC jest spółką zależną TPV Technology Limited - największego na świecie producenta ekranów LCD.

Polecane przez Graczy - akcesoria i fotele gamingowe

Trust Gaming to popularna marka peryferii komputerowych i akcesoriów dla graczy. Holenderski producent, istniejący na rynku od 1983 roku, może pochwalić się szeroką ofertą wysokiej jakości sprzętu gamingowego. Trust Gaming wspiera graczy na różnych etapach kariery. Tworzy produkty zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z gamingiem i szukających przystępnego cenowo sprzętu, jak i dla profesjonalistów, aby umożliwiać im współzawodnictwo na najwyższym poziomie. Podczas tegorocznych targów IEM w Katowicach Trust Gaming zaprezentuje najciekawsze nowości sprzętowe i udostępni dla zwiedzających swój unikatowy gamingowy samochód.

Nowy koncept gamingu - pamięci i dyski

GOODRAM to polska marka pamięci operacyjnych DRAM, dysków SSD , kart pamięci Flash oraz nośników USB produkowana przez firmę Wilk Elektronik z Łazisk Górnych. Polska firma, zatrudniająca ponad 170 pracowników, jest jedynym producentem konsumenckich pamięci komputerowych w Europie. Od 15 lat produkty sygnowane logo GOODRAM są synonimem jakości i niezawodności a pamięci komputerowe oraz nośniki polskiej marki dostępne są na półkach sklepowych ponad 50 krajów świata. 

Podczas targów IEM Katowice GOODRAM zaprezentuje linię pamięci IRDM dedykowaną dla graczy oraz entuzjastów, w ramach której producent oferuje dyski SSD, moduły pamięci DRAM oraz jedne z najszybszych na rynku kart pamięci Flash.

Znajdziesz nas na:

powrót