Ulubione

Innowacyjny ASUS ET2040 z opcją sterowania gestami

19,5-calowy komputer All-in-One z wbudowanym zasilaczem awaryjnym, nowatorskim sterowaniem bez użycia rąk i pełną gamą interfejsów we/wy.

Komputer All-in-One ASUSET2040 jest prostą, elegancką odpowiedzią na wszystkie potrzeby komputerowe w domu. Jest stylowy i smukły, a ponadto mieści się w każdym zakątku domu bądź biura. ET2040 bez trudu radzi sobie z codziennymi zadaniami dzięki błyskawicznie szybkiemu procesorowi firmy Intel® oraz układowi graficznemu o wysokiej wydajności. Marównież mnóstwo miejsca na cyfrowe dane oferując dysk twardy 1 TBplus 100 GB przestrzeni w chmurze ASUS WebStorage za darmo. Co więcej, ET2040 ma wbudowany inteligentny zasilacz awaryjny, więc jest odporny na zaniki prądu.

Smukła konstrukcjazajmująca mało miejsca

W nowoczesnych domach przestrzeń jest często bardzo cenna. W przypadku komputera All-in-One ASUS ET2040 nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ zaprojektowany jest tak, by zajmować jak najmniej miejsca. Jest całkowicie samowystarczalny, a ostry jasny ekran 19,5-calowy z podświetleniem LED został umieszczony w smukłej i stylowej obudowie mierzącej zaledwie 14 mm głębokości w najcieńszy mmiejscu. Łatwo regulowana metalowa podstawka podpiera komputer ET2040 pod wygodnym kątem nawet w ciasnych przestrzeniach, a ponadto można ją złożyć na czas przenoszenia urządzenia.

Innowacyjny ASUS ET2040 z opcją sterowania gestami

Inteligentny zasilacz awaryjny chroni przed awarią zasilania

W przeciwieństwie do innych komputerów all-in-one, które bazują wyłącznie na zasilaniu sieciowym, ET2040 będzie działał nawet godzinę w razie braku prądu w gniazdku — automatycznie. Daje to mnóstwo czasu na zapisanie wszystkich otwartych plików i dokumentów.

Szybko i żywo reagujący
Dzięki najnowszym i najlepszym procesorom firmy Intel® oraz superszybkiej grafice edytowanie zdjęć, montaż filmóww HD czy relaks z ulubioną grą zmienią się w przystępną iprzyjemną funkcjonalność. Wielozadaniowość jest płynna, przełączanie między wieloma jednocześnie działającymi aplikacjami — błyskawiczne. Szybka i sprawna grafika oznacza, że gry i odtwarzanie wideo HD są płynne, bez zacięć.

Nowatorskie sterowanie gestami

Komputer All-in-One ASUSET2040 umożliwia serowanie odtwarzaczami multimedialnymi oraz przeglądanie Internetu z odległości nawet pięciu metrów – dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu Hand-Gesture RecognitionSoftware (HGRS) wykorzystującemu wbudowaną kamerę do rozpoznawania ruchu. Dzięki tej fukkcjonalności możliwe jest odtwarzanie muzyki albo filmów, zmienianie ustawień odtwarzacza albo powiększanie i obracanie zdjęć.

Innowacyjny ASUS ET2040 z opcją sterowania gestami

Zobacz wszystko wyraźniej

Komputer All-in-One ASUSET2040 jest nie tylko szybki i żywo reagujący, ale też jest ucztą dla oczu. Ostry 19,5-calowy ekran panoramiczny HD o rozdzielczości 1366x768 pikseli z podświetleniem LED gwarantuje natychmiastową jasność i silny kontrast, a także oszczędność energii. Zdjęciai filmy ożyją dzięki soczystym kolorom, gry wciągną do oszałamiających, trójwymiarowych światów pełnych ostrych detali wizualnych, a każde zadanie będzie dawać więcej radości zasprawą doskonałej czystości ekranu.

Wbudowane apliakcje

Szeroka gama aplikacji zainstalowanych na komputerach ASUS typu All-in-One i desktopach - odpracy po rozrywkę. PhotoDirector do skutecznego zarządzaniazdjęciami, ich pełnej obróbki i edycji lub tworzenia domowychfilmów o wysokiej jakości. ASUS Manager może błyskawicznie i złatwością optymalizować różne narzędzia i aplikacje oraz korzystanie z nich. Fingertapps Instrument i JigsWar są doskonałe do wspólnej zabawy z rodziną i przyjaciółmi.

Innowacyjny ASUS ET2040 z opcją sterowania gestami


                Wybrana specyfikacja:

                Interfejs dysku - SATA

                Interfejs sieciowy - WiFi 802.11b/g/n , 1 x 10/100/1000 Mbit/s

                Karta graficzna - Intel® HD Graphics

                Liczba portów USB - 6

                Maks. wielkość pamięci - 4 GB

                Pojemność dysku - 500 GB

                Pozostałe informacje o procesorze

                J1800
                2 rdzenie / 2 wątki
                Cache 1 MB
                Boost 2,58 GHz

                Pozostałe porty we/wy - 1 x Audio (Mikrofon) , 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) ,
                1 x RJ-45

                Proporcje obrazu - 16:9

                Przekątna ekranu - 19.5''

                Rozdzielczość - 1366 x 768


Polecane produkty

 • Poziom hałasu: 26.92 dB

 • Przepływ powietrza: 38.82 cfm

 • Wentylator: 12 cm

 • Liczba wentylatorów: 1

 • Waga: 410 g

76 , 42
 • Profil: Praworęczny

 • Sensor: Optyczny

 • Rozdzielczość (maks.): 4000 dpi

89 , 90
 • Zestaw z myszką: Tak

 • Połączenie: Bezprzewodowe

 • Interfejs: USB

 • Kolor: Czarny

249 , 00
209 , 00