Kategorie
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy

NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy...

Numer katalogowy: ASNAVVMYCAM0003 Kod producenta:

0
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy
NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy

NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy

Rejestratory drogi

NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy

Numer katalogowy: ASNAVVMYCAM0003

Kod producenta: MYCAM HD PRO GPS

Niedostępny

Odkryj zupełnie nowy wymiar rejestrowania trasy z NavRoad.Zaawansowany rejestrator trasy drugiej generacji, który z łatwością zmieści się nawet za lusterkiem samochodowym, wyposażony w odbiornik GPS oraz głosowe systemy ostrzegania FCWS i LDWS. Elegancka obudowa, niewielkie rozmiary, doskonała jakość...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Odkryj zupełnie nowy wymiar rejestrowania trasy z NavRoad.
Zaawansowany rejestrator trasy drugiej generacji, który z łatwością zmieści się nawet za lusterkiem samochodowym, wyposażony w odbiornik GPS oraz głosowe systemy ostrzegania FCWS i LDWS. Elegancka obudowa, niewielkie rozmiary, doskonała jakość nagrywanych filmów, moduł Wi-Fi czy też pilot, dzięki któremu w dowolnej chwili wykonasz zdjęcie bez konieczności szukania opcji na samym urządzeniu, to wszystko sprawia, że myCAM HD PRO GPS staje się idealnym "świadkiem" Twoich podróży po kraju i świecie.

W urządzeniu zastosowano jeden z najlepszych na rynku procesorów - Ambarella A7LA55, wykorzystywany w profesjonalnych kamerach, a także 256 MB szybkiej pamięci RAM, które sprawiają, że rejestrator działa szybko i sprawnie, rejestrując obraz w trybie do 45 klatek na sekundę (dla obrazu Full HD) oraz rozdzielczości nawet do 2560x1080 pikseli.
Nagrywany materiał, w przypadku scen dynamicznych, charakteryzuje się wyjątkową jakością, płynnością i kontrastem. Pozwala także na rejestrowanie zdjęć, a pilot, znajdujący się w zestawie, umożliwia wykonanie zdjęcia w trakcie jazdy bez odrywania uwagi kierowcy. Z uwagi na niewielkie rozmiary i niską wagę, można go z łatwością zamontować na kierownicy lub w innym, dogodnym miejscu. Soczewka obiektywu charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jasnością i kątem widzenia sięgającym niespełna 180 stopni, dzięki czemu rejestrowany obraz jest niemal panoramiczny, a obiektyw obejmuje swoim czujnym okiem nie tylko drogę bezpośrednio przed maską pojazdu, ale także pobocze czy część chodnika.

Najwyższej jakości sensor optyczny OmniVision OV4689, gwarantuje doskonałą jakość rejestrowanego obrazu, nawet w trudnych warunkach oświetlenia
Jasność obiektywu na poziomie f=2.0 oznacza, że urządzenie ma możliwość przetworzenia większej ilości światła niż w standardowym obiektywie, dzięki czemu materiał jest jeszcze lepszej jakości, również dla filmów nagrywanych nocą.NavRoad myCAM HD PRO GPS wyposażony został w inteligentny mechanizm redukcji szumów oraz funkcjonalność HDR. "High Dynamic Range" dostosowuje zakres jasności i kontrastu nagrywanego obrazu do zakresu optymalnego dla ludzkiego oka. Dzięki zastosowaniu formatu zapisu H.264 znanego chociażby z płyt BluRay, nagranie cechuje najwyższa jakość oraz niewielki rozmiaru pliku.

2,7-calowy ekran podświetlony diodami LED, umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, zapewniając przy tym krystalicznie czysty obraz.

Pozwala także na szybki dostęp do ustawień, podgląd zapisanych nagrań czy zdjęć. Pomimo czytelnego ekranu urządzenie nie traci swoich kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu w żaden sposób nie ogranicza kierowcy pola widzenia.

NavRoad myCAM HD PRO GPS posiada czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu.
Dźwięk można jednak bez problemu wyłączyć i nagrywać sam obraz. Dedykowany uchwyt pozwala na wygodne i stabilne zainstalowanie rejestratora na szybie, a także jego szybką deinstalację, gdy chcemy przenieść go do innego pojazdu. W urządzeniu zastosowano zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu, które pozwoliły na implementację głosowych systemów ostrzegania, znacznie poprawiając poziom bezpieczeństwa. FCWS (ang. Forward Collision Warning System) informuje głosowo o niebezpiecznym zbliżaniu się do pojazdu przed nami.Natomiast LDWS (Lane Departure Warning System) to w uproszczeniu asystent pasa ruchu, który informuje nas o przekroczeniu linii wyznaczonego pasa.

Wbudowany moduł GPS rejestruje dokładną lokalizację pojazdu, której współrzędne są nanoszone na rejestrowany obraz.
Dzięki temu bez przeszkód można sprawdzić z jaką prędkością oraz w jakim miejscu nastąpiło sporne zdarzenie. Dla NavRoad myCAM HD PRO GPS dostępna jest także dedykowana aplikacja, za pomocą której można sterować rejestratorem używając smartfona oraz przeglądać już zapisane materiały wideo. Dodatkowo dzięki dostępnemu dla komputerów z systemem WINDOWS programowi DVR Player kierowca może odtworzyć nagrania zarejestrowanych tras wraz z ich wizualizacją na mapach Google, a także wskazaniami przyspieszeniomierza.

W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym.

G-sensor monitoruje i zapisuje przebieg jazdy samochodem w trzech osiach, dzięki czemu w przypadku kolizji ten zaawansowany system zabezpieczy nagranie przed przypadkowym skasowaniem.

Rejestrator posiada funkcję wykrywania ruchu (tryb parkingowy).

Po jej aktywacji zapis 30- sekundowego materiału rozpocznie się automatycznie, natychmiast po wykryciu ruchu (rozpoznaniu zmiany obrazu przed obiektywem). Funkcja ta, dzięki bardzo wysokiej czułości, pozwala na zastosowanie myCAM HD PRO GPS w specyficznych sytuacjach jak np. uszkodzenia samochodu przez inny pojazd w czasie postoju samochodu na parkingu, jak również jako kamery monitoringu poza samochodem. Dzięki wbudowanemu złączu miniHDMI, NavRoad myCAM HD PRO GPS pozwala na wygodne podłączenie urządzenia do telewizora lub monitora, bez konieczności wyciągania karty pamięci. Tym samym można przejrzeć zapisane nagrania w wysokiej rozdzielczości na dużym ekranie. Dołączona ładowarka umożliwia zasilenie urządzenia z gniazda zapalniczki, a zasilanie awaryjne w formie wbudowanego akumulatora pozwoli zapobiec utracie zapisanego materiału w sytuacji nagłej straty zasilania.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Akcelerometr (G-SENSOR): TAK (G-sensor/czujnik wstrząsów)
- Język: Język polski / inne (angielski, chiński, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski)
- Gwarancja: 24 miesiące door-to-door

Liczba klatek na sekundę

45

Matryca

- Matryca: OmniVision OV 4689
- Jasność: f=2.0
- Aparat: 4 MPix (bez interpolacji)
- Obiektyw: Stałoogniskowy

Kąt widzenia

177.3 °

Zasilanie

- Wbudowana bateria
- Gniazdo zaplaniczki samochodowej

Akcesoria w zestawie

- Uchwyt
- Ładowarka samochodowa
- Pilot do zdjęć

Funkcje specjalne

- Systemy ostrzegania FCWS i LDWS
- Czujnik ruchu
- Datownik
- Detekcja ruchu
- Nagrywanie w pętli
- Automatyczne rozpoczęcie nagrywania wraz z podłączeniem zasilania
- Funkcja podbicia zakresu dynamicznego obrazu (HDR)
- Pilot zdalnego wykonywania zdjęć w zestawie

Pamięć wewnętrzna

256 MB

Rozdzielczość

Full HD 1080p

Mikrofon

Tak

Aparat fotograficzny

Tak

Tryb nocny

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Detekcja ruchu

Tak

GPS

Tak

Przekątna ekranu

2,7''

Ekran dotykowy

Nie

Czytnik kart pamięci

Tak

Typ kart pamięci

microSD

Standard pamięci SD / CF

SD , SDHC

Format zapisu

H.264/MPEG-4

Komunikacja bezprzewodowa

Nie

Złącza

miniHDMI , miniUSB

Fizyczne

Kolor

Czarny

Wymiary

83 x 53 x 38,8 mm

Waga

90 g

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: NavRoad MyCAM HD PRO GPS - rejestrator trasy