Kategorie
Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC

Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC...

Numer katalogowy: ASASUVREC000000 Kod producenta:

0
Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC
Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC
Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC

Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC

Rejestratory drogi

Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC

Numer katalogowy: ASASUVREC000000

Kod producenta: 90YU00I2-B03EA0

Niedostępny

Reco Smart to przenośna kamera samochodowa, wyposażona w funkcję przesyłania strumieniowego w czasie rzeczywistym, obiektyw f /1.8 oraz sensor Sony- Uniwersalna kamera, która może być używana jako kamera samochodowa lub przenośna- Nagrywanie obrazu wideo w jakości Full HD 1080p z sensorem Sony- Podgląd...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Reco Smart to przenośna kamera samochodowa, wyposażona w funkcję przesyłania strumieniowego w czasie rzeczywistym, obiektyw f /1.8 oraz sensor Sony
- Uniwersalna kamera, która może być używana jako kamera samochodowa lub przenośna
- Nagrywanie obrazu wideo w jakości Full HD 1080p z sensorem Sony
- Podgląd w czasie rzeczywistym oraz funkcja pobierania na urządzenia typu smart
- Technologia NFC One Touch Engage ułatwia synchronizację z urządzeniami typu smart
- 500GB przestrzeni dyskowej na ASUS WebStorage za darmo przez 1 rok
- Kompatybilna ze standardowymi akcesoriami do kamer

Jedna kamera. Podwójna radość.
Reco Smart to małe i wszechstronne urządzenie, które może służyć zarówno jako kamera samochodowa, jak i przenośna. Podłącz ją do urządzenia typu smart za pośrednictwem Wi-Fi oraz aplikacji ASUS Reco, aby uzyskać podgląd w czasie rzeczywistym lub pobierać i udostępniać zdjęcia i filmy. Wyposażona w tryby One-Shot, Time Lapse i Photo Burst, kamera Reco Smart jest czymś więcej niż tylko kamerą samochodową – to urządzenie, który pozwala uchwycić ważne życiowe momenty.

Nagrywanie obrazu w jakości Crisp Full HD
Nagrywaj filmy w jakości Full HD 1080p lub 720p z prędkością 30 klatek na sekundę. Kamera Reco Smart posiada sensor obrazu Sony, dzięki któremu otrzymasz zdjęcia i filmy wysokiej jakości, o wysokim stopniu nasycenia kolorów i niezwykłej wyrazistości.

Uchwyć wszystkie nocne chwile
Kamera Reco Smart została wyposażona w jasny obiektyw f/1.8, umożliwiający zarejestrowanie najdrobniejszych szczegółów, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Technologia Wide Dynamic Range (WDR) poprawia jakość obrazu, nawet w warunkach bardzo kontrastowego oświetlenia, dzięki czemu masz gwarancję uzyskania wyraźnego zdjęcia i filmu.

Zobacz więcej drogi przed sobą
Reco Smart posiada 150-stopniowy kąt obiektywu, który zapewnia nieprzesłonięty widok na boki pojazdu i drogę przed nim. Nagrywa świetne filmy i robi wspaniałe zdjęcia, również gdy wyjdziesz z samochodu, a szerokokątny obiektyw pozwala na uchwycenie całego pejzażu w jednym kadrze.

Natychmiastowy podgląd i pobieranie za pomocą aplikacji ASUS Reco
Aplikacja ASUS Reco umożliwia podłączenie kamery Reco Smart do urządzeń typu smart za pośrednictwem Wi-Fi, co umożliwia całkowicie intuicyjne sterowanie kamerą. Możesz nawet przeglądać, pobierać i udostępniać zdjęcia i filmy rodzinie i przyjaciołom. Jej przyjazny dla użytkownika interfejs i funkcja NFC Engage ułatwiają i przyspieszają konfigurację.

Pliki kopii zapasowej w chmurze – 500 GB przestrzeni ASUS WebStorage za darmo
W razie wypadku, aplikacja ASUS Reco automatycznie przesyła pliki do chmury. Reco Smart posiada 500GB darmowej przestrzeni na ASUS WebStorage – to wystarczająco dużo miejsca na ponad 7500 plików wideo. ASUS WebStorage umożliwia również łatwe udostępnianie plików i dostęp do nich z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu, przez chmurę. Usługa automatycznie synchronizuje pliki pomiędzy urządzeniami, więc każdy plik jest uaktualniany na bieżąco.

Wykaż się kreatywnością, korzystając z trzech trybów fotografowania
Kamera Reco Smart nie tylko robi pojedyncze zdjęcia i nagrywa filmy, ale posiada również tryby Photo Burst i Time Lapse, które pomagają uchwycić zabawne i miłe chwile.

Tryb monitorowania na postoju
Kamerę Reco Smart można ustawić na wykrywanie ruchu przed pojazdem. Automatycznie rozpocznie nagrywanie i będzie nagrywała do czasu, aż nie wykryje ruchu przez jedną minutę. Kamera ma Twój pojazd na oku nawet wtedy, gdy Ciebie nie ma w pobliżu.

Awaryjne kopie zapasowe plików
W przypadku kolizji, wbudowany 3-osiowy czujnik przeciążenia wyzwala włącznik awaryjnej funkcji nagrywania, zapisuje obraz wideo i blokuje go, aby nie został przypadkowo usunięty. Dostępny jest również ręczny przycisk awaryjnego nagrywania, który umożliwia zapisywanie filmów, gdy jesteś świadkiem wypadku. Kamerę Reco Smart można również zaprogramować w taki sposób, aby wysłała awaryjną wiadomość tekstową do wskazanego kontaktu, aby wezwać pomoc.

Kompatybilność z szeroką gamą akcesoriów do kamer
Kamera Reco Smart posiada standardowy pierścień 58 mm oraz gwint 1/4-cala, dzięki czemu jest kompatybilna ze statywami, filtrami i innymi akcesoriami. Dostępna jest również wodoodporna obudowa do kamery Reco Smart.

Nieprzypisane

Matryca

- SONY CMOS Sensor
- Obiektyw f /1.8

Kąt widzenia

150 °

Zasilanie

5V/1A

Akcesoria w zestawie

- Kamera samochodowa
- Zasilacz samochodowy
- Uchwyt montażowy GPS
- Przewodnik szybkiego startu
- Samoprzylepne klipsy do kabli
- Micro SD card
- Filter
- Podwójna ładowarka samochodowa USB
- Kabel USB

Funkcje specjalne

- Aktywacja funkcji NFC przez Wi-Fi oraz aplikacji ASUS za jednym dotknięciem
- Aplikacja ASUS Reco umożliwia natychmiastowy podgląd, pobieranie i udostępnianie plików na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem Wi-Fi
- Awaryjne kopie zapasowe plików oraz 500GB przestrzeni dyskowej na ASUS WebStorage za darmo przez 1 rok

Rozdzielczość

Full HD 1080p

Mikrofon

Brak danych

Aparat fotograficzny

Tak

Tryb nocny

Tak

Nagrywanie w pętli

Brak danych

Detekcja ruchu

Tak

GPS

Tak

Czytnik kart pamięci

Tak

Typ kart pamięci

microSD

Standard pamięci SD / CF

SD , SDHC

Format zapisu

H.264/MPEG-4

Komunikacja bezprzewodowa

WiFi , NFC

Złącza

1 x USB 2.0

Fizyczne

Kolor

Czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus RECO Smart Car and Portable Cam FHD/GPS/NFC