Ulubione
Blaupunkt

Blaupunkt Radioodtwarzacz samochodowy BARCELONA 270BT

Numer katalogowy Nr kat DSBAURBARCELONA,

Kod producenta Kod BLAUPUNKT BARCELONA 270BT

netto 446 , 34 netto
549 , 00

Zamów dzisiaj dowolny produkt objęty promocją i zacznij spłacać po 3 miesiącach!

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Radioodtwarzacz samochodowy BARCELONA 270BT

Barcelona 270BT to najnowszy model radioodtwarzacza samochodowego w portfolio marki Blaupunkt, który skupia w sobie wszystkie cechy, z których słyną produkowane przez markę radioodtwarzacze samochodowe bardzo dobry tuner, niezwykła funkcjonalność, solidna jakość wykonania oraz podtrzymanie pamięci ustawień.

Urządzenie posiada wbudowany tuner radiowy Automotive, charakteryzujący się bardzo dużą selektywnością oraz wysoką jakością odbioru. Ten sam model stosowany jest w wielu odbiornikach montowanych fabrycznie przez koncerny samochodowe. Barcelona 270BT posiada funkcję RDS, która daje gwarancję odbioru najlepszego sygnału niezależnie od częstotliwości na jakich nadaje wybrana stacja radiowa. Tuner automatycznie sam dostraja częstotliwość w celu zachowania jak najlepszego odbioru sygnału FM. Do dyspozycji użytkownika dostępne są zakresy FM, MW oraz LW. Dzięki zakresowi fal długich LW możliwy jest odbiór Programu 1 Polskiego Radia na terenie Polski i krajach sąsiadujących.

Nowy model w ofercie wyposażono w moduł Bluetooth, który może pełnić rolę zestawu głośnomówiącego, jak również źródła plików muzycznych zapisanych na kompatybilnych urządzeniach zewnętrznych. W bardzo prosty i szybki sposób możliwe jest sparowanie telefonu i prowadzenie rozmów w trakcie jazdy bez używania rąk, co znacząco wpływa na nasze bezpieczeństwo na drodze. Wbudowany w przedniej części urządzenia mikrofon oraz podłączone do radioodtwarzacza głośniki stanowią wygodną, funkcjonalną i bezpieczną alternatywę dla zewnętrznych zestawów głośnomówiących. Moduł Bluetooth współpracuje z książką telefoniczną a za pomocą odpowiednich przycisków na panelu sterowania możliwa jest obsługa telefonu w zakresie następujących funkcji: odbieranie, kończenie, wybieranie i odrzucanie połączeń telefonicznych. Z radioodtwarzaczem może być sparowanych maksymalnie 5 urządzeń. Moduł Bluetooth obsługuje również profil A2DP, który zapewnia bezprzewodową transmisję ulubionych plików muzycznych zgromadzonych w pamięci podłączonego smartfona.

Najnowszy radioodtwarzacz marki Blaupunkt posiada napęd CD, który zapewnia odtwarzanie standardowych płyt CD-Audio, jak również nośników CD-R oraz płyt wielokrotnego zapisu CD-RW z nagranymi plikami MP3 oraz WMA. Napęd posiada system antywstrząsowy co pozwala na niezakłócone odtwarzanie płyt nawet podczas jazdy wyboistymi drogami. W przedniej części panelu zlokalizowane jest gniazdo USB, które również daje możliwość odtwarzania plików muzycznych oraz jest kompatybilne z urządzeniami iPod, iPhone. Poniżej portu USB znajduje się gniazdo AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie kolejnych zewnętrznych źródeł muzyki. Pod panelem producent umieścił czytnik kard SD, który również może odtwarzać wybrane przez kierowcę lub pasażerów ulubione pliki MP3/WMA.

Urządzenie posiada wbudowany wzmacniacz 4x50W, który jest wystarczający, aby zasilić standardowe głośniki montowane fabrycznie w pojazdach. W przypadku rozbudowy systemu nagłaśniającego o zewnętrzny wzmacniacz, dostępne są 4 wyjścia RCA o napięciu 4V oraz oddzielne, regulowane wyjście do subwoofera. W celu zapewnienia jak najlepszego dźwięku dostosowanego do preferencji użytkownika dostępna jest regulacja niskich i wysokich tonów oraz equalizer parametryczny ze zdefiniowanymi ustawieniami typu Rock, Pop, Classic. Dla wielbicieli niskich tonów dostępna jest funkcja X-Bass, która służy do wzmocnienia niskich częstotliwości.

W celu zwiększenia komfortu obsługi radioodtwarzacza, panel został wyposażony w dwa pokrętła: jedno do regulacji głośności i szybkiego wyciszania oraz drugie do obsługi folderów, przeglądania książki telefonicznej, ustawień tunera i wyboru funkcji dostępnych w menu. Dzięki wbudowanemu analogowemu modułowi możliwe jest również podłączenie radioodtwarzacza do fabrycznego sterowania z kierownicy w wielu różnych pojazdach. Można również korzystać z pilota zdalnego sterowania, który tak jak ochronne etui na panel, jest dołączony do zestawu.

Radioodtwarzacz samochodowy Barcelona 270BT posiada to, z czego od dawna słyną samochodowe radioodtwarzacze marki Blaupunkt podtrzymanie pamięci ustawień. Dzięki tej funkcjonalności w przypadku braku źródła zasilania, rozładowania akumulatora czy wymontowania radioodtwarzacza, wszelkie ustawienia zostają zachowane w pamięci i nie trzeba ponownie zapisywać ulubionych stacji radiowych czy od nowa definiować charakterystykę dźwięku.

Producent dołączył do radioodtwarzacza podstawowe elementy instalacyjne, co sprawia, że wystarczy poprawnie zamontować urządzenie i cieszyć się jego funkcjonalnością podczas długich podróży swoim ulubionym autem.

Nieprzypisane

Akcesoria w zestawie

Pilot

Moc wyjściowa 50 W
Funkcje specjalne
 • Dwa pokrętła do szybkiego i wygodnego przeglądania folderów / plików
 • Wybierane tryby wyświetlania (znaczniki ID3, folder / czas odtwarzania, zegar, wszystkie tryby)
 • Nośnik danych: iPod, kontrola iPhone'a (przez USB)
 • 4-kanałowe wyjście przedwzmacniacza
 • Ustawienia dźwięku (Rock, Pop, Classic)
 • X-Bass
 • Czerwone podświetlenie klawiszy
Czytnik kart pamięci Tak
Typ kart pamięci SD
Standard pamięci SD / CF SD , SDHC
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Złącza 1 x USB , 1 x AUX 3,5 mm minijack
Tuner TV Brak
Tuner FM Tak
Pasma AM LW , AM MW , FM (UKF)
Odtwarzacz CD Tak
Odczytywane formaty płyt CD CD-RW , CD-R , CD-DA
Odczytywane formaty płyt DVD Brak
Odtwarzanie z USB Tak
Odtwarzane formaty audio WMA , MP3
Odtwarzane formaty wideo Brak
Odtwarzane formaty zdjęć Brak

Fizyczne

Kolor Czarny
Rozmiar 1 DIN

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Blaupunkt Radioodtwarzacz samochodowy BARCELONA 270BT