Kategorie
MIO Spirit 8500 Full Europe

MIO Spirit 8500 Full Europe...

Numer katalogowy: RPMIO0ZM8500001 Kod producenta:

0

MIO Spirit 8500 Full Europe

Nawigacje

MIO Spirit 8500 Full Europe

Numer katalogowy: RPMIO0ZM8500001

Kod producenta: 5262N5380014

Niedostępny

Nawigacja samochodowa z dożywotnią aktualizacją map oraz bazy foto radarówNowy Spirit 8500 dostarczany jest z aktualnymi mapami, a ich aktualizacja jest darmowa i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy. Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Nawigacja samochodowa z dożywotnią aktualizacją map oraz bazy foto radarów
Nowy Spirit 8500 dostarczany jest z aktualnymi mapami, a ich aktualizacja jest darmowa i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy. Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas. Nowy Mio Spirit 8500 został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie użytkowania. Duży 6 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą.

IQ Routes™ używa na bieżąco informacji które zbiera system od milionów użytkowników.
Dzięki tym danym nawigacja jest w stanie szybko stworzyć najlepszą trasę dojazdu do wybranego przez Ciebie celu. LearnMe Pro™ monitoruje i uczy się Twojego stylu jazdy. Dzięki temu udogodnieniu nawigacja zawsze dobierze optymalną trasę do Twoich potrzeb I preferencji. Nawigacja Mio spirit zawsze przedstawi Ci kilka tras do wyboru. Twoim zadaniem jest tylko wybór tej najwygodniejszej dla Ciebie.

Martwisz się że nie znajdziesz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu?
Już nie musisz. Wbudowane w nawigacje oprogramowanie znajdzie dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego.

Bezterminowa aktualizacja map
Przez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8500, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów
Spirit 8500 LM Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu Spirit 8500 More Desktop.

Znajdź mój samochód
Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

LearnMe Pro™
Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

W pobliżu
Szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc

Symulacja trasy w tunelu
Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Nawigacja Spirit 8500 *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.
Oprogramowanie Spirit 8500 *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie  się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Wypowiadane nazwy ulic
Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Tryb pieszy

Z Spirit 8500 nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent Parkowania
Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Wypożyczalnia map
Podczas krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.

Nieprzypisane

Taktowanie procesora

800 MHz

Pozostałe informacje o procesorze

ARM Cortex-A7

Pozostałe złącza we/wy

USB

Szczegółowe informacje o mapach

- Full Europe
- Bezterminowa aktualizacja map

Funkcje

- Tekst do wypowiedzenia(TTS)   
- Asystent pasa ruchu   
- IQ Routes™   
- Widok skrzyżowań w 3D   
- LearnMe Pro™   
- Tryb pieszy   
- Planowanie podróży   
- W pobliżu   
- Znajdź mój samochód   
- Symulacja trasy w tunelu   

Przeznaczenie

samochód

Czytnik kart pamięci

Tak

Standard pamięci SD / CF

Brak danych

Złącze anteny

Brak danych

Bluetooth

Nie

Mapy

Europa

Ekran

Przekątna ekranu

6,2''

Pozostałe parametry wyświetlacza

- Rozdzielczość: 800 x 480
- Ekran dotykowy

Fizyczne

Wymiary

101.5 x 17.7 x 173.1 mm

Waga

275 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

- Ramię do mocowania
- Ładowarka samochodowa
- Software DVD

Gwarancja

24

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

delasol (pawel.osolinski@onet.pl)

5 na 5

Bez zastrzeżeń

Oczywiście jedne nawigacje działają lepiej, drugie gorzej. Mio 8500 niewątpliwie należy do pierwszej kategorii. Wszystko na szóstkę, nawet z plusem, Wyświetlanie drogi, informacji o przebytej trasie oraz trasie do przebycia, aktualizacje map za darmo i wiele wiele innych.

Andrut (marek.andrusiewicz@onet.pl)

5 na 5

Spoko urządzonko

Nawigacja bardzo mi się podoba, prowadzenie jak po sznurku i tak zrozumiale, że nawet głupi by skumał. Urządzenie na poziomie pod względem tego co w środku, czyli mapy, interfejs, kolory, wizki itd..

Edward (emaciag@onet.pl)

5 na 5

Polecam na początek oraz jako kolejną nawigację

Bardzo polubiłem korzystanie z Mio 8500 z mapami europejskich krajów, bo wystarczy go włączyć na postoju/parkingu, wprowadzić odpowiedni dla siebie cel i przez całą drogę nawet palca nie trzeba przykładać. Sam łączy z satelitami, nawiguje, zmienia drogę. Na początku trzeba jedynie wybrać odpowiednią kategorię trasy, jaką chcemy pojechać, na przykład „najszybsza”.

Juhas (ryszard.jucha@onet.pl)

5 na 5

Jestem bardzo zadowolony z nawigacji

Parę razy skorzystałem sobie z dodatkowych funkcji, np. trybu pieszego na wycieczki albo znajdz mój samochód. To tylko takie bajery, ale czasami mogą okazać się przydatne. Ważniejsze jest doskonałe i bezbłędne działanie nawigacji, zawartych na niej map oraz dobrego, dobrze podświetlonego ekranu.

Kynes (mruk_r@o2.pl)

5 na 5

Rewelacyjne urządzenie

Sprzęt gruby, jakiego nigdy nie miałem. Podoba mi się widok skrzyżowań w 3D, upraszcza to bardzo prowadzenie samochodu, gdy wiesz jak wygląda, np. rondo z wieloma pasami. Super też są informacje o fotoradarach i darmowe aktualizacje map. Człowiek za kółkiem przygotowany na każdą ewentualność.

dansmith (dankowal.1990@o2.pl)

5 na 5

Każda wycieczka z MIO Spirit 8500 udana

Wycieczka do Pragi i Budapesztu bardzo udana, a to wszystko dzięki temu małemu urządzeniu. Z Mio 8500 nie musiałem obawiać się czy bezpiecznie przejadę tamtejszymi drogami. Superdokładne mapy, żadnych błędów, w razie własnego błędu sprawnie przelicza na nowo trasę.

fijał (tym.fijal@interia.pl)

5 na 5

Pozytywna opinia

W jednym krótkim zdaniu mogę podsumować mio 8500. W dobrej cenie dobry sprzęt. Duży ekran, super działające oprogramowanie, komunikaty o migawkach przy drodze i limitach prędkości. Do tego dokładne, genialne mapy z możliwością bieżącego aktualizowania za free.

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MIO Spirit 8500 Full Europe