Ulubione

MIO Spirit 8670 FEU Lifetime + TMC & Bluetooth

Numer katalogowy Nr kat RPMIO0ZM8670001,

Kod producenta Kod 5262N5380009

  • Podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Nawigacja samochodowa z dożywotnią aktualizacją map oraz funkcją Bluetooth
Nowy Spirit 8670 LM dostarczany jest z aktualnymi mapami, również ich aktualizacja jest darmowa i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy. Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas. Nowy Mio Spirit 8670 LM został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie użytkowania. Duży 6 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą.

Dzięki systemowi TMC na bieżąco jesteś powiadamiany o wszelkich utrudnieniach na Twojej trasie.
System uwzględnia wszelkie roboty drogowe, utrudnienia w ruchu, wypadki, zamknięte trasy. Nawigacja wraz z zastosowaniem systemu TMC jest w stanie przedstawić Ci alternatywne, szybsze trasy dotarcia do celu. TMC jest aktywowane raz i działa dożywotnio bez dodatkowych opłat. Funkcja IQ Routes™ odzwierciedla doświadczenia i trasy milionów użytkowników nawigacji. Zbiera ona i analizuje dane od użytkowników, abyś potem mógł otrzymać najlepszą trasę dojazdu. Sprytne objazdy, skróty… to wszystko tylko dzięki IQ Routes™.

Kolejną ciekawą funkcją jest LearnMe Pro™. Jest to część wbudowanego oprogramowania które analizuje i wyciąga wnioski na temat Twojego stylu jazdy.
Potem przy wyznaczaniu trasy dojazdu nawigacja w pierwszej kolejności przedstawi Ci trasy dopasowane do Twojego stylu jazdy. Tak więc czy jeździsz szybko, czy lubisz jechać wolniej , a może nie lubisz autostrad– nawigacja dopasuje trasę do Twoich potrzeb. Martwisz się że nie znajdziesz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu? Już nie musisz. Wbudowane w nawigacje oprogramowanie znajdzie dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego.

Bezterminowa aktualizacja map
Przez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8670 LM, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów
Spirit 8670 LM Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu Spirit 8670 LMMore Desktop.

Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth®
Twoje Spirit 8670 LM używa rewelacyjnej technologii Bluetooth®. Umożliwia ona bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie Spirit 8670 LM jako zestawu głośnomówiącego. Teraz możesz dzwonić bez użycia rąk.

Technologia TMC
Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, twój Spirit 8670 LM wytyczy nową drogę.

LearnMe Pro™
Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Asystent Parkowania

Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Tryb pieszy
Z Spirit 8670 LM nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Nawigacja Spirit 8670 LM  w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.  Oprogramowanie Spirit 8670 LM umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie  się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

W pobliżu
Szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc.

Znajdź mój samochód
Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

Planowanie podróży
Spirit 8670 LM Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Spirit 8670 LM. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

Wypowiadane nazwy ulic
Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Wypożyczalnia map
Podczas krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.

Symulacja trasy w tunelu
Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż.

Informacje techniczne

Taktowanie procesora 800 MHz
Pozostałe informacje o procesorze ARM Cortex-A7
Szczegółowe informacje o mapach Full Europe (44 kraje)
Bateria - Bateria wbudowana
- Ładowanie z gniazdka zapalniczki samochodowej
Funkcje - Bezterminowa aktualizacja map   
- Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów   
- Tekst do wypowiedzenia(TTS)   
- Asystent pasa ruchu   
- IQ Routes™   
- Widok skrzyżowań w 3D   
- LearnMe Pro™   
- Tryb pieszy   
- Planowanie podróży   
- W pobliżu
- Znajdź mój samochód   
- Symulacja trasy w tunelu
- Telefonowanie bez użycia rąk dzięki Bluetooth®
Przeznaczenie samochód
Czytnik kart pamięci Tak
Typ kart pamięci microSD
Chipset GPS SiRF Star III
Złącze anteny TMC
Bluetooth Tak
Mapy Europa
Prezentacja 3D

Ekran

Przekątna ekranu 6,2''
Pozostałe parametry wyświetlacza - Ekran dotykowy: Tak   
- Wyświetlanie w kolorze: Tak
- Rozdzielczość: 800 x 480
- Wielkość: 15.7cm (6.2")

Fizyczne

Wymiary 101.5 x 17.7 x 173.1 mm
Waga 275 g

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

MIO Spirit 8670...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: MIO Spirit 8670 FEU Lifetime + TMC & Bluetooth