Ulubione
Garmin

Garmin NUVI 2460 LT 5.0 Europa Premium Traff.Z

Numer katalogowy Nr kat RPGAR5EU026,

Kod producenta Kod 010-00903-06

  • Produkty podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
netto 527 , 64 netto
649 , 00
netto 234 , 95 netto
289 , 00

Sterowane głosem urządzenie nüvi 2460LT z dużym, 5-calowym ekranem jest łatwe w użyciu — wystarczy do niego mówić. Umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk i obejmuje bezpłatną i bezterminową subskrypcję komunikatów drogowych. Planowanie trasy z wieloma punktami umożliwia automatyczne ułożenie kilku miejsc docelowych w wygodną trasę. Posiada również funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań¹, funkcję trafficTrends™ oferującą archiwalne dane o ruchu, funkcję przewidywania trasy myTrends™ i funkcję wymowy nazw ulic.

Wymawiaj polecenia 
Urządzenie nüvi 2460LT nie tylko mówi, gdzie należy skręcić, ale także słucha poleceń głosowych. Dzięki innowacyjnej funkcji rozpoznawania mowy urządzenie nüvi można obsługiwać za pomocą głosu, co pozwala trzymać obie ręce na kierownicy. Wystarczy uruchomić urządzenie nüvi za pomocą polecenia głosowego (można je dostosować) i wymawiać opcje menu, które są wyraźnie widoczne na ekranie. Powiedz w kierunku urządzenia nüvi „Znajdź adres” i wymów adres, aby rozpocząć podróż do tego miejsca.

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie nüvi 2460LT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 2460LT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie nüvi 2460LT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego urządzenie nüvi 2460LT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych

Unikaj korków dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnej, bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych². Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia nüvi, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Urządzenie nüvi 2460LT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem modelu 2460LT, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

Zobacz jeszcze więcej

Wiesz dokąd zmierzasz, mając pod ręką urządzenie nüvi 2460LT z 5-calowym (12,7 cm) ekranem dotykowym. Oglądaj szczegóły mapy, wskazówki dla kierowców, zdjęcia i wiele innych w jasnych, jaskrawych kolorach. Dzięki dużemu wyświetlaczowi nie umknie Ci żaden detal.

Zaplanuj przed podróżą
Urządzenie nüvi 2460LT oferuje zaawansowane funkcje nawigacyjne, które zapewniają spokojną podróż. Funkcja planowania trasy umożliwia zapisanie 100 tras, określanie punktów pośrednich i przeglądanie symulacji zakrętów na ekranie urządzenia. Ponadto urządzenie nüvi 2460LT automatycznie porządkuje wiele celów podróży i wyznacza optymalną trasę do załatwienia wielu spraw, dostaw czy rozmów z klientami. Dziennik podróży tworzy elektroniczną ścieżkę przejazdu składającą się z maks. 10 000 punktów, co umożliwia prześledzenie przebytej trasy na mapie.

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 2460LT posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Urządzenie posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy ulic City Navigator® NT dla miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, które zawierają blisko 6 milionów punktów szczególnych: sklepów, restauracji, hoteli, miejsc rozrywki, stacji benzynowych, bankomatów i innych, a także informują o ograniczeniach prędkości na większości głównych dróg w USA i Europie.

Wybierz trasę o najniższym zużyciu paliwa

Urządzenie nüvi 2460LT oferuje przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze — pozwala ona obliczyć najbardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po wybraniu tej funkcji urządzenie nüvi określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.

Podróżuj transportem publicznym

Zwiększone możliwości nawigacji pieszej sprawiają, że nüvi 2460LT świetnie nadaje się na przechadzki po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer, które ułatwiają poruszanie się po mieście komunikacja publiczną. Urządzenie będzie podpowiadać, gdzie należy iść, gdzie wsiąść do autobusu, metra czy tramwaju i jak długo zajmie podróż do wyznaczonego celu. Mapy cityXplorer dostępne są dla wybranych miast Ameryki Północnej i Europy. Ich koszt to jedyne 9,99 USD, więc zostaną Ci jeszcze pieniądze do wydania w wielkim mieście.

Więcej niż nawigacja

Nawigacja to tylko początek. Lokalizator ratunkowy „Gdzie jestem?” wyszukuje najbliższe szpitale, posterunki policji, stacje benzynowe, adresy i skrzyżowania. Urządzenie nüvi 2460LT ułatwia odnajdywanie miejsca zaparkowania pojazdu poprzez automatyczne oznaczanie pozycji w chwili wyjęcia urządzenia z samochodu. Urządzenie obsługuje także bezterminową usługę alertów o utrudnieniach drogowych (wymagany jest zakup odbiornika) i jest wyposażone w narzędzia podróżne, takie jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut i jednostek miar, oraz kalkulator. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™. Urządzenie 2460LT jest wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z serwisem Garmin Garage™, z którego można bezpłatnie pobierać pojazdy i głosy. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.

Informacje techniczne

Szczegółowe informacje o mapach City Navigator® NT dla Europy
Bateria Bateria litowo-jonowa
Do 3h działania
Funkcje  Komunikaty głosowe (np. „Skręć w prawo za 200 m”)
 Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)
 Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) 
 Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi
 Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)
 Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)
 widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)
 myTrends™ (predicts your routes)
 trafficTrends™ (calculates routes based on predicted traffic flow)
 ecoRoute™ (obliczanie trasy najefektywniejszej pod względem zużycia paliwa)
 Automatyczne sortowanie wielu celów podróży (zapewnia najkróts
Specyfikacja techniczna Wersja LT: Life Time Traffic Updates
Video
Przeznaczenie samochód
Czytnik kart pamięci Tak
Typ kart pamięci microSD
Bluetooth Tak
Mapy Europa

Ekran

Przekątna ekranu 5''
Pozostałe parametry wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem

Fizyczne

Wymiary 13,7 x 8,3 x 1,5 cm (szer. x wys. x gł.)
Waga 192 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych (informuje o niej oznaczenie „LT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
Odbiornik komunikatów drogowych z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki
Uchwyt samochodowy z przyssawką
Kabel USB
Skrócony podręcznik użytkownika
Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Garmin  NUVI 24...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Garmin NUVI 2460 LT 5.0 Europa Premium Traff.Z