Ulubione
0
Garmin

Garmin DEZL 560LT 5.0'' Europa dla ciężarowych

Numer katalogowy Nr kat RPGARNT5602,

Kod producenta Kod 020-00031-26

  • Produkty podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
netto 234 , 95 netto
289 , 00
netto 527 , 64 netto
649 , 00

Wyrusz w podróż z urządzeniem dēzl 560LT — zaawansowaną nawigacją przeznaczoną do celów transportu ciężarowego. Zaprojektowane z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych urządzenie 560LT jest wyposażone w duży 5-calowy wyświetlacz, głośniki o zwiększonej głośności i wejście zewnętrznego wideo dla dodatkowej kamery. Rozszerzyliśmy również listę funkcji, uwzględniając ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych, podświetlanie tras dla ciężarówek i punkty szczególne (POI) dla kierowców ciężarówek. Urządzenie 560LT polubią nie tylko kierowcy samochodów ciężarowych — kierowcy kamperów docenią możliwość skonfigurowania profilu pojazdu i obliczania tras na podstawie jego wysokości, masy, długości i innych ograniczeń. Urządzenie dēzl 560LT jest przeznaczone dla tych, którzy żyją w trasie.

Dzięki urządzeniu dēzl 560LT rejestrowanie i przechowywanie informacji o podróży jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Po zarejestrowaniu zużycia paliwa urządzenie 560LT automatycznie rejestruje przejechany dystans w celu monitorowania zużycia paliwa IFTA. Łatwo rejestruj godziny pracy i stan jazdy, a urządzenie 560LT określi liczbę godzin za kierownicą i automatycznie ostrzeże o naruszeniu dopuszczalnego czasu pracy. Wygodnie eksportuj wszystkie dzienniki w celu lepszego raportowania i śledzenia każdej podróży.

Zamontowany w urządzeniu dēzl 560LT ekran dotykowy o przekątnej 5 cali (12,7 cm) i wysokiej rozdzielczości umożliwia szczegółowe wyświetlanie wielu informacji. Możesz śledzić wyraźną, podświetloną trasę dla samochodów ciężarowych na specjalnej mapie (tylko w USA) oraz wyświetlać ostrzeżenia i przypadki naruszenia przepisów dotyczących samochodów ciężarowych. Urządzenie dēzl 560LT jest również standardowo wyposażone w funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która wyświetla fotorealistyczny obraz zbliżających się skrzyżowań w celu naprowadzenia pojazdu na odpowiedni pas w odpowiednim momencie — co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po skomplikowanych skrzyżowań autostrad.

W urządzeniu dēzl 560LT zostały uwzględnione punkty szczególne (POI) z katalogu pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS) oraz punkty szczególne dla samochodów ciężarowych Navteq, dzięki czemu lista dostępnych punktów szczególnych jest najbardziej obszerna. Dzięki naszym usługom można wyszukiwać zjazdy z trasy w celu zatrzymania się na postój, znalezienia restauracji, noclegu, miejsc wypoczynkowych i stacji ważenia, dzięki czemu nie trzeba już zgadywać co jest za następnym zakrętem. Po znalezieniu miejsca postojowego dla samochodów ciężarowych można wyświetlić listę usług oferowanych w danej lokalizacji, takich jak łączność Wi-Fi, prysznice i wagi dla ciężarówek.

Unikaj korków dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnej, bezterminowej¹ subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia dēzl, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

Urządzenie dēzl 560LT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie dēzl 560LT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie dēzl 560LT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego urządzenie dēzl 560LT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

Dzięki szczegółowym mapom obejmującym wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, urządzenie dēzl 560LT umożliwia wyspecjalizowane wyznaczanie tras z uwzględnieniem ograniczeń dla samochodów ciężarowych w USA i w Kanadzie (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości, szerokości i przeznaczenia do przewozu materiałów niebezpiecznych). Wystarczy wprowadzić wymiary i ograniczenia ładowności, a urządzenie dēzl 560LT poprowadzi Cię zgodnie z wymaganiami. Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Droga nie jest najlepszym miejscem na niespodzianki, dlatego dzięki urządzeniu dēzl 560LT uzyskasz informacje o warunkach na drodze przed Tobą, takich jak ostre zakręty, silny wiatr oraz ograniczeniach m.in. wjazdu z przyczepami lub przewozu materiałów niebezpiecznych. Pole stopnia nachylenia wyświetlane na mapie umożliwia kierowcom przewidywanie zjazdów i podjazdów i odpowiednie dopasowanie przełożenia. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy są niższe od ogólnego ograniczenia prędkości; istnieje również możliwość poprawienia ograniczenia prędkości w urządzeniu 560LT, aby wyświetlane dane były zawsze aktualne.

Urządzenie dēzl 560LT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem modelu 560LT, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia dēzl. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

Informacje techniczne

Szczegółowe informacje o mapach

Fabrycznie załadowane mapy ulic
Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD 
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 1000
Trasy: 15

Bateria

Bateria litowo-jonowa 
Czas działania baterii: do 4 godz.

Funkcje

Komunikaty głosowe (np. „Skręć w prawo za 200 m”)
Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu)
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań) 
myTrends™ (predicts your routes) 
trafficTrends™ (calculates routes based on predicted traffic flow)
ecoRoute™ (obliczanie trasy najefektywniejszej pod względem zużycia paliwa)
Automatyczne sortowanie wielu celów podróży (zapewnia najkrótszą trasę) 
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.)

Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie

Pozostałe informacje

To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® 2000 i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.

Przeznaczenie samochód
Czytnik kart pamięci Tak
Typ kart pamięci microSD
Bluetooth Tak
Mapy Europa

Ekran

Przekątna ekranu 5''
Pozostałe parametry wyświetlacza

480 x 272 pikseli 
Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem

Fizyczne

Wymiary

13,7 x 8,3 x 1,5 cm

Waga 192 g

Pozostałe

Akcesoria w zestawie

dēzl 560T
Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Ameryki Północnej lub Europy (pełne mapy)
Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych¹
Odbiornik komunikatów drogowych FM z przewodem zasilającym 12/24 V
Przenośny uchwyt uniwersalny
Kabel micro-USB
Skrócony podręcznik użytkownika
Załadowany katalog pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS)
Mapy europy dla ciężarówek

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Garmin  DEZL 56...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Garmin DEZL 560LT 5.0'' Europa dla ciężarowych