Kategorie
NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V

NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V...

Numer katalogowy: ASNAVKCKAMCOF02 Kod producenta:

PLN 59
NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V
NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V
NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V

NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V

Kamery cofania

NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V

Numer katalogowy: ASNAVKCKAMCOF02

Kod producenta: 5901597742654

Dostępny 24h

Przewodowa kamera cofania 12V NavRoadDzięki niej możesz bezpiecznie parkować na zatłoczonym parkingu, znacznie ogranicza ryzyko zarysowania lub mocniejszego uszkodzenia zarówno Twojego, jak i innego samochodu, poprawia komfort jazdy podnosząc bezpieczeństwo, a co za tym idzie, może znacznie ograniczyć...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Przewodowa kamera cofania 12V NavRoad
Dzięki niej możesz bezpiecznie parkować na zatłoczonym parkingu, znacznie ogranicza ryzyko zarysowania lub mocniejszego uszkodzenia zarówno Twojego, jak i innego samochodu, poprawia komfort jazdy podnosząc bezpieczeństwo, a co za tym idzie, może znacznie ograniczyć koszty napraw czy lakierowania samochodu związanych z zarysowaniami i wgnieceniami, których możesz nabawić się na parkingu.

Przewodowa kamera cofania 12V może być wykorzystana w samochodach osobowych jak i opcjonalnie do dokupieniu konwertera z 12V na 24V ciężarowych, na przyczepach, kamperach i innego typu samochodach.

Odporna na warunki atmosferyczne obudowa kamery, umożliwia jej pracę praktycznie w każdych warunkach drogowych. Zasilanie kamery należy podłączyć do światła cofania, w zależności od napięcia instalacji pojazdu z użyciem konwertera (opcja) lub też bezpośrednio (w zestawie brak konwertera, dzięki któremu możliwa jest praca w zakresie 12-24V). Po włączeniu biegu wstecznego kamera uruchamia się, jednocześnie wyświetlając obraz na ekranie nawigacji. W warunkach dziennego oświetlenia kamera przekazuje kolorowy obraz. Do pracy w nocy wyposażona jest w podczerwone diody LED pozwalające na obserwację w ciemnościach. Kamerę można zainstalować w dowolnym miejscu np. nad tablicą rejestracyjną, w zderzaku, za szybą bądź w tylnej klapie auta, podłączając ją do Twojej nawigacji dzięki wejściu VIDEO-IN. Długość kabla: 6 metrów.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- System TV: PAL
- Odporność na wstrząsy: 6,8 g
- Poziomy kąt widzenia: 90 °

Kąt widzenia

120 °

Zasilanie

12 V (24 V opcja – wymagane jest dokupienie konwertera z 12 na 24V)

Temperatura pracy

-20 - +60 °C

Złącza

Composite

Funkcja odbicia lustrzanego

Brak danych

Fizyczne

Kolor

Czarny

Klasa szczelności

IP67

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: NavRoad Przewodowa Kamera Cofania 12V