Ulubione

Vordon Tuba Basowa TB-30T

Numer katalogowy Nr kat DSVOR00000TB30T,

Kod producenta Kod DSVOR00000TB30T

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Tuba basowa TB-30T ze wzmacniaczem została zaprojektowana do użytku samochodowego, zgodnie z najwyższymi standardami car audio. Przeznaczenie jej pozwala na pracę w podwyższonej wilgotności (nie oznacza to wodoodporności). Membrana głośnika jest papierowa, dzięki czemu bas jest „ciepły” i przyjemny dla ucha. Głośnik jest zabezpieczony przed uszkodzeniem mechanicznym stylową kratką z tworzywa.

Membrana jest lekka i sztywna, wprawia ja w ruch dwuwarstwowa cewka nawinięta miedzianym drutem na aluminiowy karkas. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką sprawność układu, niskie zniekształcenia i wysoką moc. Układ magnetyczny jest wentylowany. W procesie projektowania wykorzystano wiedzę doświadczonych inżynierów elektroakustyki, wyposażonych w programy symulacyjne oraz najwyższej jakości aparaturę pomiarową.

Konstrukcja głośnika jest trwała i bezpieczna, w zestawie znajduje się komplet niezbędnych przewodów, oraz instrukcja z opisem podłączenia. Schemat podłączenia znajduje się również na pudełku.

Informacje techniczne

Moc 500 W
Liczba głośników w zestawie 1
Impedancja 2 Ω
Pasmo przenoszenia (min.) 40 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.) 200 Hz

Fizyczne

Kolor Czarny
Średnica 12 ''

Pozostałe

Gwarancja 36

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Vordon Tuba Bas...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Vordon Tuba Basowa TB-30T