Ulubione
Ansmann

Ansmann Ładowarka samochodowa 2.4A USB z uchwytem do smartfonów

Numer katalogowy Nr kat ASANSLT74083886,

Kod producenta Kod CARCHARGER2_4

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Samochodowa ładowarka USB 2.4A z uchwytem na smartfon i kablem micro USB
Dzięki temu uniwersalnemu uchwytowi Ansmann Twój smartfon podczas podróży samochodem jest zawsze pod ręką i może być równocześnie ładowany. Obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa: uchwyt umieszczamy w gnieździe zapalniczki samochodowej i nawet na wyboistych drogach urządzenie zapewnia pewne trzymanie smartfona. Dodatkowo urządzenie dysponuje jednym gniazdem USB, które służy do ładowania różnych urządzeń mobilnych. Gotowość do pracy ładowarki sygnalizuje niebieska dioda LED.

Praktyczny uchwyt – łatwa obsługa
Mocowanie uchwytu jest dziecinnie proste i szybkie. Wysokość możemy płynnie regulować i dzięki temu dostosować ją do urządzeń o różnych rozmiarach zgodznie z indywidualnymi potrzebami. Uchwyt jest wyposażony w specjalny klip, który ułatwia wygone umieszczenie i wyjęcie smartfona. Uchwyt jest przystosowany do urządzeń o wymiarach od 113 do 168mm i szerokości od 44 do 90mm.

Przestawny w zakresie 360°
Stabilny wysięgnik jest zakończony przegubem kulkowym, który umożliwia obracanie w zakresie 360°. Daje to możliwość indywidualnego ustawienia urządzenia w pionie lub poziomie i utrzymywania go w idealnym położeniu, także podczas obsługi w trakcie jazdy.

Dostarcza zawsze najwyższy możliwy prąd
Samochodowa ładowarka Ansmann dzięki inteligentnemu sterowaniu procesem ładowania, podaje zawsze największy możliwy prąd. Sterowanie ładowarki rozpoznaje podłączone urządzenie końcowe i automatycznie wybiera największy, możliwy dla niego prąd ładowania. Twój smartfon zostanie podczas jazdy super szybko naładowany i dzięki utrzymywaniu go w uchwycie możemy realizować rozmowy z zastosowaniem funkcji głośnomówiącej.

Kompatybilność z wieloma urządzeniami
Dzięki zmienniej wysokości i szerokości a także dostarczonemu w komplecie kabelkowi, uchwyt można wykorzystać z wieloma różnymi smarfonami, telefonami mobilnymi, nawigacjami oraz odtwarzaczami MP3. Wewnętrzne krawędzie uchwytu są gumowane, dlatego nasze urządzenia są w nim trzymane pewnie i bezpiecznie i dodatkowo nie dojdzie do zarysowania naszego smartfona.

Nieprzypisane

Napięcie wyjściowe 5 V
Prąd wyjściowy (maks.) 2.4 A
Pozostałe parametry

- Także do zasilania urządzeń GPS i MP3
- Możliwość obrotu o 360o - format pionowy lub poziomy
- Napięcie wejściowe 12V-24V
- Automatyczne dostosowanie najwyższego możliwego prądu ładowania dla podłączonego urządzenia

Akcesoria w zestawie

- Uchwyt do smartfonów o wymiarach 113 - 168 mm x 44 - 90mm
- Kabel USB - micro USB

Złącza 1 x USB 2.0
Rodzaj Samochodowa

Fizyczne

Kolor Czarny
Waga 180 g

Pozostałe

Gwarancja 36
Pasuje do

Uniwersalna ładowarka samochodowa

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Ansmann Ładowarka samochodowa 2.4A USB z uchwytem do smartfonów