Ulubione
Hama

Hama Statyw Delta Pro 180 3D

Numer katalogowy Nr kat AFHAMS000004405,

Kod producenta Kod 4405

 • Podobne
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta
netto 96 , 40 netto
118 , 57
netto 123 , 20 netto
151 , 54
netto 76 , 00 netto
93 , 48
netto 39 , 82 netto
48 , 98
netto 47 , 63 netto
58 , 58

Statyw Delta Pro 180 3D
Zdjęcia panoramiczne, makrofotografia, długie czasy naświetlania.... Jeśli chcesz zmaksymalizować ostrość i wyeliminować drgania aparatu, ten statyw jest idealnym wyborem dla Ciebie. Wyróżnia się on niezawodnością w każdych warunkach pogodowych i najlepszym akcesorium na nierównym terenie. To obowiązkowa pozycja dla każdego zapalonego fotografa.

Podczas fotografowania zdjęć, zwłaszcza na zewnątrz lub na nierównym terenie, trudno jest utrzymać aparat nieruchomo tylko gołymi rękoma. Stabilność jest niezbędna w fotografii, a każde szarpnięcie prowadzi do znacznego pogorszenia jakości uchwyconych zdjęć i filmów wideo poprzez dodanie niepożądanych efektów, takich jak rozmycie i dreszcze.

Tworząc niezawodną, solidną podstawę dla aparatów fotograficznych i wideo, nowa gama statywów Hama Delta stanowi doskonałe mocowanie aparatu dla entuzjastów fotografii.
Wysoce zwrotna głowica pochylana 3D umożliwia optymalne dopasowanie do zdjęć pionowych i poziomych, a zintegrowana poziomnica i kompas pozwalają na osiągnięcie równomiernego pozycjonowania i pożądanej orientacji aparatu. Dla większej liczby profesjonalnych fotografów z kilkoma aparatami lub dla statywów przeznaczonych dla więcej niż jednego użytkownika z różnymi aparatami, Delta Pro 180 posiada łatwą w użyciu płytkę korkową z funkcją "click". Pozwala to na szybką zmianę kamer za pomocą jednego prostego kliknięcia, dzięki czemu szybko można zmienić aparat.

Dzięki rozszerzanym 3-sekcyjnym nogom statywu i blokadom nóg o szybkim działaniu wysokość statywu można dostosować w zakresie 59,5-180 cm podczas ustawiania, otwierając tym samym szereg możliwości, które byłyby trudne do osiągnięcia, gdyby aparat był trzymany w ręku. Wysuwana, obrotowa kolumna centralna pozwala na unikalne odwrócone położenie montażowe aparatu blisko podłoża w celu uzyskania wysokiej jakości makrofotografii. Dodatkowy hak w podstawie kolumny służy do stabilizowania statywu przy silnym wietrze i na nierównym terenie. Antypoślizgowe nóżki umożliwiają szczególnie mocny chwyt na miękkich lub śliskich powierzchniach, zapewniając niezawodność w każdych warunkach pogodowych.

Główne cechy:

 • Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
 • Płytka do szybkiej wymiany kamery
 • Odwrotne mocowanie obiektywu umożliwia wykonywanie zdjęć makro z poziomu podłoża
 • Kolce na stopkach statywu zapewniają stabilność na miękkim lub śliskim podłożu
 • Statyw do aparatu do wykonania nieporuszonych zdjęć oraz zapewniający stabilne trzymanie na nierównych powierzchniach

Informacje techniczne

Wysokość robocza (maks.) 180 cm
Wysokość robocza (min.) 59.5 cm
Obciążenie (maks.) 5000 g
Rodzaj Tripod
Liczba sekcji 3

Fizyczne

Materiał Aluminium
Waga 1700 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Futerał tak
abid 701862

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Hama Statyw Del...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Hama Statyw Delta Pro 180 3D