Kategorie
Canon Zoom obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM

Canon Zoom obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM...

Numer katalogowy: UUCANOEF1480000 Kod producenta:

PLN 753.73
Canon Zoom obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM

Canon Zoom obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM

Obiektywy

Canon Zoom obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM

Numer katalogowy: UUCANOEF1480000

Kod producenta: 9522B005AA

Dostępny 24h

Wszędzie z TobąWszechstonny, mały i płaski obiektyw, doskonały do fotografii podróżniczej i ulicznej. Zaawansowana konstrukcja optyczna zapewnia znakomitą jakość obrazu. Duża maksymalna przysłona f/2,8 umożliwia fotografowanie z ręki przy słabym oświetleniu. Regulacja ostrości oparta na technologii STM...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Wszędzie z Tobą
Wszechstonny, mały i płaski obiektyw, doskonały do fotografii podróżniczej i ulicznej. Zaawansowana konstrukcja optyczna zapewnia znakomitą jakość obrazu. Duża maksymalna przysłona f/2,8 umożliwia fotografowanie z ręki przy słabym oświetleniu. Regulacja ostrości oparta na technologii STM umożliwia płynną, niemal bezgłośną pracę mechanizmu AF podczas filmowania.

Zwarta, płaska konstrukcja
Obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM, mający zaledwie 22,8 mm długości i ważący 125 g, można bardzo łatwo przenosić. Dzięki niemu aparat EOS można zabrać wszędzie. Drobna konstrukcja pozwala zachować dyskrecję podczas pracy — doskonale nadaje się do fotografii ulicznej.

Naturalna perspektywa
Ogniskowa 24 mm w połączeniu z korpusem EOS wyposażonym w matrycę APS-C zapewnia ten sam kąt widzenia co obiektyw 38 mm w pełnoklatkowej lustrzance cyfrowej. Jest to kąt widzenia zbliżony do tego, którym charakteryzują się nasze oczy. Dzięki temu zdjęcia będą mieć naturalny wygląd.

Płynna, cicha regulacja ostrości
Niemal bezgłośna regulacja ostrości oparta o technologię STM szybko blokuje ostrość podczas fotografowania i umożliwia płynną zmianę ostrości podczas filmowania, dzięki czemu na nagraniach nie słychać rozpraszających uwagę dźwięków regulacji ostrości*.
* W przypadku korzystania z kompatybilnych korpusów EOS

Duży otwór przysłony ułatwia pracę przy słabym oświetleniu
Duży maksymalny otwór przysłony f/2,8 zapewnia sporą ilość światła, co umożliwia fotografowanie w ciemnym otoczeniu bez użycia lampy błyskowej. Doskonale nadaje się do tworzenia efektu małej głębi ostrości, pozwalając wyróżnić obiekt na rozmytym tle.

Zaawansowana konstrukcja optyczna
Zapewnia bardzo ostry obraz w całym kadrze, dużą odporność na odbicia światła i umożliwia eliminację efektów niedokładnej zbieżności kolorów na krawędziach. Małe obiekty można fotografować nawet z 16 cm, by lepiej oddać ich świat.

Nieprzypisane

Przysłona

- f/2.8
- Liczba listków przysłony: 7

Mocowanie obiektywu

EF-S (Canon)

Stabilizacja obrazu

Nie

Typ obiektywu

szerokokątny

Optyka

Ogniskowa

24 mm.

Maksymalne powiększenie

0.27 x

Autofocus

Tak

Fizyczne

Budowa

6/5 (elementy/grupy)

Wymiary

68,2 x 22,8 mm.

Waga

125 g

Pozostałe

Gwarancja

12

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Canon Zoom obiektyw EF-S 24mm f/2.8 STM