Ulubione

Samsung Karta pamięci MB-SD64K/EU 64 GB PRO Plus MB-SD64K/EU

Numer katalogowy Nr kat SFSAMSDG64SD64K,

Kod producenta Kod MB-SD64K/EU

Typ kart pamięci SD
Pojemność pamięci flash 64 GB
Klasa pamięci Class10, Class2, U3
  • Podobne
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Karta pamięci MB-SD64K/EU 64 GB PRO Plus MB-SD64K/EU

Prędkość

Odczyt: do 100 MB/s przez interfejs UHS-1 Zapis: do 90 MB/s przez interfejs UHS-1. Faktyczna prędkość może się różnić, w zależności od warunków i środowiska.  Niezawodność na najwyższym poziomie, UHS-I Klasa szybkości 3 (U3), klasa 10

Stworzona dla profesjonalistów

Karta SD Samsung opracowana z myślą o profesjonalistach. Ekstremalna wydajność, szeroki wybór pojemności i wyjątkowa niezawodność sprawiają, że karta stanowi doskonałe rozwiązanie dla fotografów. Możesz korzystać z niej we wszystkich swoich urządzeniach, ciesząc się jakością, jaką zapewnia pamięć flash najlepszej marki. Wysoka wydajność oraz szybkość nowoczesnej karty pamięci Samsung pozwoli Ci na bezpieczne przechowywanie Twoich danych. Poznaj kartę SD PRO Plus i wybierz pojemność odpowiednią dla swoich potrzeb.

Doświadcz ekstremalnej prędkości

Optymalny wybór. Ekstremalnie wysoka prędkość odczytu i zapisu, wynosząca odpowiednio 100MB/s i 90MB/s, sprawia, że karta obsługuje zapis dynamicznych serii zdjęć oraz płynnego wideo 4K. Rejestruj dla swoich odbiorców prawdziwie perfekcyjne treści.

Szybkość transferu 100 MB/s pozwoli Ci na szybkie i płynne przesyłanie dużych plików, w tym filmów 4K oraz serii zdjęć! Żyj szybciej z karta pamięci Samsung PRO Plus!

Wybierz pojemność dla siebie

Miejsce na wszystkie Twoje wspomnienia. Spośród dostępnych pojemności 256 GB, 128 GB, 64 GB lub 32 GB wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Mając taki wybór, nigdy już nie zabraknie Ci miejsca do przechowywania.

Udowodniona niezawodność

Nie daj się żywiołom. Za sprawą wszechstronnej, 7-elementowej ochrony ta niezwykle trwała karta sprosta nawet natrudniejszym warunkom, a jej 10-letnia ograniczona gwarancja zapewni Ci spokój ducha.

Karta pamięci Samsung PRO Plus jest odporna na ekstremalne warunki, takie jak deszcz, wysoka temperatura czy upadki.

Pamięć flash nr 1 na świecie

Doświadcz nadzwyczajnej wydajności i niezawodności, którą gwarantuje wyłącznie marka zajmująca od 2003 r. pozycję światowego lidera w dziedzinie pamięci flash. Całe oprogramowanie układowe i wszystkie komponenty, w tym światowej sławy DRAM i NAND Samsung, produkowane są wewnętrznie, co przekłada się na całkowitą kontrolę nad jakością.

Informacje techniczne

Prędkość odczytu 100 MB/s
Prędkość zapisu 90 MB/s
Typ kart pamięci SD
Klasa pamięci Class10 , Class2 , U3
Standard pamięci SD / CF UHS-I
Pojemność pamięci flash 64 GB

Pozostałe

Gwarancja 120
abid 796282

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

netto 162 , 39 netto
199 , 74

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Samsung Karta p...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Samsung Karta pamięci MB-SD64K/EU 64 GB PRO Plus MB-SD64K/EU